Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
8. mar 2010

som tu... malému idú očáky, chúďatko moje ☹ slintá, je mrzutý, v noci sa budí s plačom
a najviac si to odnesú dudle, čo ich tak prehryzie... 😔

fion, LV nezrušili, len tam mali nejaké problémy so zriaďovateľom, ale už by to malo byť OK 😉 dúfam... 😅

luci, aj ja ešte mám naplánovanej toooooooooľkoto roboty 😅 tento týždeň idem prať mini-oblečko 😵
a o upratovaní ani nevravím 😕 😨 🤐
a fajný výletík ste si spravili, super, aj ja by som šla 🙂

dodatočne aj my blahoželáme Radkovi aj Tomáškovi k ich meninám, všetko NAJ, NAJ, NAJ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
8. mar 2010

inak včera som sa cítila jak v prvom trimestri 😝 strašne mi vadili pachy a bolo mi nejako blivno 🙄
ešteže som variť nemusela... a večer mi ´fajnovo´ tvrdlo brucho, plus bolesť krížov, no ´parádička´...

anjelikbambulka
8. mar 2010

Ahojte žienky,

tak na začiatok aj my želáme meninovým oslávensom všetučko najlepšie 😉 😉 😉 😉

my sme víkendovali doma, emmka a ja sme už zdravé, ale chytil to ocinko, tak si to viete predstaviť - chlap a choroba - to je dosť zlá kombinácia 😀 😀 😀 😀

dadu, tak teba už chytajú takéto predpôrodné stavy???? už sa to blíži, čoooo????

no keď hovoríte o tom upratovaní, ja by som tento týždeň chcela poumývať okná... ak bude pekne...

anjelikbambulka
8. mar 2010

a ozaj, všetko naj, naj, naj k nášmu dnešnému sviatku 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
8. mar 2010

Ahojte zienky 🙂

Dakujeme za gratulacie a aj my dodatocne prajeme Radkovi vsetko najlepsie a nech sa mu tiez v skole darí. 🙂 Aj k dnesnemu sviatku zienky Vam prajem vsetko najlespie 🙂

zuzu80
8. mar 2010

Dobry den, prajem 😉

vsetkym oslavencom meninovym prajem vsetko najlepsie, vela lasky, zdravia, stastia, radosti a detskej veselosti

A nam krasnym, vzacnym, neznym, obetavym stvoreniam, prajem vsetko dobre k mdz 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=JqpzWUA-UWs
imis
8. mar 2010

Caute hviezdice!

Doma som,len nemam cas na PC,lebo je doma aj Simeon a ja nemam sancu ☹
Ale zajtra uz ide do skolky(dnes na mna nieco zahral),tak zajtra som tu jak na koni 😉

retaux
8. mar 2010

Ahojte!
Je tu niekto, kto má poobednú siestu?

dominka11
8. mar 2010

ahojte, ja som tu luci, ale len na chvilku, lebo mam los robotos 😉

anjelikbambulka
8. mar 2010

aj ja som tu 🙂

retaux
8. mar 2010

Aj ja mám dosť roboty, ale veď treba aj oddychovať, nie? 😀 😔

anjelikbambulka
8. mar 2010

správne, luci 😀 😀 😀

ja som si doobedu navarila, povysávala a teraz som zamiesila cesto na langoše... mňááááááám 😉 😉 😉

retaux
8. mar 2010

Aké langoše? Tie, čo musia kysnúť v chladničke? Do cesta ide kyslá smotana?

Ja by som si aj dala, ale už dopredu si viem predstaviť tú kyselinu, ktorú by som po nich mala 😝

retaux
8. mar 2010

Tie robievam aj ja. 😉

zuzu84
8. mar 2010

ahojte zienky.
No vonku je dobra kosa.Boli sme na prechadzke kedze MC je zatvorene.No normalne som skoro zamrzla.Neviem co budeme kazdy den robit ked teraz nemozeme ist do MC.Tak mi to chyba ☹
Ja som tiez varila kuracie masko a zemiaciky.No mnam langose.Dala by som si. 😀

klauduska
8. mar 2010

ahojte!

este dodatocne...vsetko naj Tomaskovi!!! 😉

Ako sa inak mate?vcera bolo fajnovucko vonku,zeee?Sme spacirovali cez vikend 2 krat za den,mangel v robote a ja sama... 😒

a co dadi,ako sa citis posledny mesiac???

klauduska
8. mar 2010

fion...tak Jurinkonkovi takto chuti???To je dobre,dufam,ze aj nasmu bude.Este neprikrmujeme,dr. z gastra kazala,ze este nie,mame pockat do dalsej kontroly a potom zacneme,no moze mat sklon k dalsim potravinovym alrgiam,tak nam dala taku brozuru co moze a co nie....a o 3 mesiace ideme na testy.....tak len dufam,ze to zazracne zmizne.... 😒

zuzu80
9. mar 2010

ahojte dievcence 😉

u nas sa zas marodi. Vcera sme MDZ oslavovali na pohotovosti. Eliska ma zapal stredneho uska 😔 Z jednej choroby sa este ani poriadne nevyhrabala a uz znovu 😒 Vcera evakuovali Eliskinu skolku do cirkevnej, lebo ich skolku prerabaju a ked som prisla tak cela nadsena poskakovala, ze maju vlacik s kolajnicami a Jeziska 🙂
MM je doma na OCR a ja som isla do prace, snad sa o seba postaraju.
Cez den ak bude cas sem nakuknem, ale vcera ste toho velmi nepopisali 😉
Idem si vypit kavicku a hor sa do prace!

retaux
9. mar 2010

Ahojte!
Zuzu: chúďatko Eliška, tak nech jej to rýchlo prejde 😉 Snáď si s ockom doma poradia. 🙂

fiona8
9. mar 2010

dobré ránko vrábelčanky 🙂
chúdatko Eli, prajeme skoré uzdravenie 🙂
ozaj babenky, chcem sa opýtať, Jurko ma celú bradičku vyhádzanú....asi od slintania....ma tam aj také cervene pupačiky, a dosť vysusene.....je na to nieco? ja mu to len natieram kremom Bubchen proti chladu a vetru, takym hydratacnym lebo aj líčka má dosť vysušene....ale velmi to nepomaha.....

zabinka
9. mar 2010

ahojte!

V prvom rade prajem Eliske rychle uzdravenie a nech ju to co najmenej boli. 🙂
zuzi, to je cirkevna skolka? Som nevedela, ze aj taka je vo VR? Martinko mi tiez povedal, ze tam maju lepsie hracky ako v ich skolke a vraj aj lepsie varia. 😀

fion, ja ti veru neviem velmi poradit, nam na vysusenu bradicku pomahal Holtov krem na noc. Strasne smrdi, ale pomohol.

dadadulka
autor
9. mar 2010

ahojte kočky 🙂

malej Eliške prajeme superrýchle uzdravenie 😉

fion, my používame krémy Sudocrem a Niveu SOS, aj malý máva červené a suché líčka a pomáhajú 😉

pôjdeme sa s drobcom trošku pošpacírovať, včera sme nikde neboli... inak mne sa už dvakrát ani veľmi
nechce ´behať´ po vonku 😝 ale pohyb na čerstvom vzduchu spraví svoje... tak ideme 😎

dadadulka
autor
9. mar 2010

zabi, v tej MŠ je len jedna trieda cirkevná, tak asi tam boli deti 😉

klaudi, ako sa cítim... no, už by som to mala najradšej za sebou, dúfam, že ma nebude krpatá dlho
naťahovať 😅 pomaly jej dohováram, nech mi spraví radosť k narodkám 😀 😵

baby, včera som robila tie kuracie placky, sú výýýborné, ľahučké a chutné 🙂 😉 mňam...

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4008

imis
9. mar 2010

Ahojte!
Co to citam,ze Eli zapal stredneho uska? Uuuuuuuuuha,to boli.Prajeme co najskor zlepsenie a ziadne bolacky nikdy viac!
Dnes idem hodit do MC handricky na burzu.Sa mi nechce,ale nechce sa mi to ani doma obhajovat.
Macik mal vcera uraz,tak letim,lebo s jednou rukou je taky negrajny troska 🙂

zabinka
9. mar 2010

ahoj dadu, dobre sa oblecte na spacir, lebo je stale chladno. Som nevedela, ze aj skolka ma cirkevnu triedu. Ale hlavne, ze detom je dobre a ja sa tesim, ze Martinko konecne nieco papa.

inak, tie kuracie placky vyzeraju mnamkovo, asi sa inspirujem na vikend. 😉

anjelikbambulka
9. mar 2010

ahojte kočky,

tak Eliške želáme skoré uzdravenie...

a fion, aj ja som malej natierala vysušenú tváričku niveou SOS, ako písala dada... nám veeeeeľmi pomohla 🙂 😉 😉 😉 😉

fiona8
9. mar 2010

dadi dakujem...sudocrem mame som nevedela,ze to je aj na tvaricku....ja ho davam len na ritku...vyskusam..diky 😉

fiona8
9. mar 2010

brrrrrrrr kedy sa uz otepli 😠 😠 😠 😠

zuzu80
9. mar 2010

babulky, dakujem za zelania skoreho uzdravenia, odovzdam 😉
Zabi, no a Eli sa tesila ze v jedalni videla tetu Marienku a tetu Betku (jaslickarske tety) a ked sme isli domov, este sme sa musili ist pozriet aj do jasliciek 😉

Idem sluzobne do Serede, predtym skontrolujem marodov, ci uz aspon ranajky stihli 🙂

Fion aj ja som za teplucke pocasie 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre