Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
26. mar 2010

Jáj, tak preto šikovnica. No, čo sa našich žalúdočkov týka, tak to áno, to by som ja bola šikovná stále, ale horšie je to s poriadkom v byte a inými vecami...

To aj MM sa narodil počas zápasu československa na MS vo futbale a keď tam svokra prišla, tak si vraj mala pohnúť, aby dr. mohol dôležitý zápas sledovať. Nakoniec ho chudáka ťahali zvonom. Ešteže MS začínajú až v júni a dovtedy ja budem mať odrodené.

retaux
26. mar 2010

Dadu: aj mne sa niekedy vracajú stavy z prvého trimestra. Fuj!

dadadulka
autor
26. mar 2010

žienky tiež vám želám pekný víkendík papa 🙂

retaux
26. mar 2010

A kam všetky utekáte? Necháte ma tu samu?

Ale aspoň sa odtiaľto konečne zdvihnem a pôjdem aj ja niečo robiť.

Tak ahojte.

mata2121
26. mar 2010

Ahojte baby,

môžem sa k Vám pridať? Som Vás náhodou objavila. 🙂

klauduska
26. mar 2010

jeeej,ahoj Mati...jasne,ze mozes a srdecne gratulujem! 😉

retaux
27. mar 2010

Ahojte!
Pekný víkend všetkým želám, užite si slniečko a kvetnú nedeľu.

Maťa: vitaj medzi nami. Super, aspoň máme tehu nástupkyňu.

zuzu80
27. mar 2010

ahojte 😉
Mata, vitaj! Tesime sa ze si prisla, lebo nase tehulky sa uz blizia do finale a potrebuju niekoho kto preberie stafetu 🙂

Ja som dnes sama opustena, mm isiel do TT a Elisku si zobrali svokrovci a tak som sa pustila do mega jarneho upratovania a idem urobit aj tortu. Garaz som upratala, uz o 7.00 😀 😀 ,mm nemohol spat a uz o 5.30 si plnil manzelske povinnosti 😕
Zelam krasny vikend a zajtra nezabudnite spievat "Kvetna nedela, kde si kluce podela"

imis
27. mar 2010

Caume mestanky!
Vitam dalsiu novu clenku a nesmierne sa tesim,ze aj tehulku.Aspon tu nebudu tehulky sirit virus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Zuzicka,co bych ja dala za chvile samoty teraz,ked si potrebujem upratat. 😅 Jednu izbu upracem a hned je do nej nalet,lebo v upratanej sa lesie hra a robi bordel,no nie? Uplne neproduktivna cinnost.Kaslem na to!
A som rada,ze Ilko sa mylil a neprsi 😀

mata2121
27. mar 2010

Ahojte,

ďakujem za krásne privítanie 🙂 no ja som tak povediac ešte len na začiatku, tak dufam, že to dotiahneme do úspešného konca 🙂

Dnes je vonku ozaj krásne a to hlásili, že bude pršať a zima. My sme s manželíkom boli ráno v meste aj s naším štvornohým miláčikom a teraz som sa pustila do bryndzových halušiek, nejako nám na ne prišla chuť 😝
No a teším sa, že už upratovať nemusím, lebo som mala včera dovolenku a urobila som velké jarne upratovanie. Ale dnes nás ešte čakajú okná a záclony oprať, ale okná nechám na drahého, keďže ja sa naťahovať nemôžem 😀 Ešte že sa mám na čo vyhovoriť 😉

lolita.9991
28. mar 2010

ahojte kocky

tak mam 23 som inak z nitry,13.3 som mala svadbu tu na urade
chodila som sem na gympel,koncila som ho 2006
mm je jano skovajsa ,az vam to nieco hovorii
na karinku sa moc tesiim,len mi je tu vo vrabloch trochu smutno,drahy chodi na tyzdnovky 🙂

dadadulka
autor
28. mar 2010

´kvetná nedeľa, kde si kľúče podela...´ 🙂 ahojte babenky 🙂

chlapi išli na prechádzku, tak vás kuki 😉 máme new time!!! nezabudli ste...? ja som ináč kuvikala už o druhej 😅
nie a nie nájsť tú správnu polohu... rozmrazujem mäso, zabudla som si ho ráno vyložiť, tak mám časuuu... 😎

a hurááá, máme tu nové tehuľky 😉 lolita, mata Vitajte! 😉 prajem vám príjemné tehuľkovanie 🙂

tak ja dopozerám profíkov 😀 a hajde pri hrnce 🙂 papa

imis
28. mar 2010

.................dala som dala,svatemu Janu,aby odomykal...............

Ja som dala Marcelovi,ale uz vcera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Krasnu kvetovicu vinsujem!!!!! A vsetkym nasim konikovym pani ucitelkam zelam ku dnu ucitelov vela uspechov a radosti zo ziacikov po navrate do prace 😉

danielahamar
28. mar 2010

ahojte, imis aj berieš zajtra do škôlky kvetinky? 😕

imis
28. mar 2010

jo,beriem 😉 Tie ucky si to zasluzia.Ja som odporca nosenia kvetin len na zaciatku roka.Za co? Ze mali prazdniny? 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danielahamar
28. mar 2010

ok, tak si ráno privstaneme a pôjdeme kúpiť, aj keď malého musím ísť ešte odhlásiť z obedov do konca prázdnin, lebo to nevidím stále ružovo, že by bol fit a som si už vo stvrtok myslela, že už pôjde zajtra do škôlky, už je dva týždne doma, šibne ma 🙄

dadadulka
autor
29. mar 2010

dobré ránko žienky 🙂

drobček ešte spinká, mužík odkráčal do robotky a ja dumám, do čoho sa skôr pustiť...
malinká ma v noci riadne štuchala, ani vľavo, ani vpravo, keď som ľahla na chrbát, som videla všetky hviezdy...
juj, už by som to chcela mať za sebou... dnes si dobalím tašku a môžme odpochodovať 😀
víkend bol fajn, v sobotu sme zbehli do Topoľčianok, na hroby a včera sme svokrovcov navštívili, takže pohodka 😎

no, idem... prvá sa dostane k slovu asi žehlička a potom pôjdem kúpeľku s weckom vyglancovať, do mesta... 😝

ale predtým si ešte kaffééé zalejem 🙂 kto sa pridá...? 😉 Na zdravíčko! 😉

zuzu80
29. mar 2010

Dobre ranko 😉

Dadi, veru pobal radsej tasku, lebo mala uz asi klope, nech ju vypustis von 🙂 S kavickou sa pridavam

Vikend bol super, len zasa nejako hyper, super, ultra, mega kratky 😒 A do toho ta zmena casu 🙄 , kedy to konecne zrusia?!

Aj my sme dnes cupitali do skolky s kvetinkami 😎

retaux
29. mar 2010

Ahojte!
Víkend nám ubehol ako voda, Lucka bola včera spievať u jednej a druhej babky. Tak sa z toho tešila... (a samozrejme, že aj babky sa tešili)

Dadu: ty si mala včera sviatok. Tak ti želám, aby si si po návrate z MD užívala učiteľské povolanie naplno.

Mne zmena času vôbec nevadí.
A ja dnes nebudem robiť nič. Nejako som sa zobudila s bolesťou hlavy. A proste sa mi nič nechce. Vychystáme sa do mesta a to bude asi tak všetko.

zabinka
29. mar 2010

Dobre ranko!

Tak vikend za nami. Ja som v sobotu bola viac menej sama, sadila som v zahrade..... Radko bol poobede u kamarata, tak mal zazitok. A nedelu sme mali trosku pernu, Radkovi poobede spadla nejaka smietka do oka, aj sme mu ho cistili, ale aj tak sa stazoval, ze ho to tam picha, cele ocko mal cervene a opuchnute, tak sme sli na pohotovost. Najprv sme boli u detskej, ale ta mu nevedela pomoct, tak volali ocnej domov, nakolko nebola v nemocnici a ta odmietla prist kvoli nam do nemocnice. Vraj nech mu to vyplachneme, ze ma asi poskriabanu rohovku a ideme v pondelok na ocne. 😲 😲 😠 A to nou nepohlo, ani ked jej detska vynadala, ze predsa sa jedna o dieta. Ach to slovenske zdravotnictvo........ Tak mm isiel dnes s malym k dokimu, ale nastastie ho to uz neboli a ma to aj menej opuchnute.

A vitam medzi nami nove tvare a este k tomu aj tehulky, super!!! 😉

zabinka
29. mar 2010

dadu a Tebe k vcerajsiemu sviatku tiez prajem vela energie a trpezlivosti pri tej nasej mladezi 😉

retaux
29. mar 2010

Zabinka: tak to je sila, že odmietla prísť doktorka. A to tam na očnom nikto nebol v nemocnici? To je ako možné?

klauduska
29. mar 2010

Bre ranko zienky!!!

Ako po vikende?My sme trosku oslavovali mangelove meninky,bol nas plny dom ako sa hovori.... 🙂 a maleho nebolo ani pocut,ako vsetko sledoval.... 😅
teraz buva,ale vela casu mi uz nedava,iba par minut.... 😒 Posun casu zvladol celkom fajn,zda sa mi,ze aj lepsie,lebo takto vlastne vstavame neskor..... 🙂

zabinka...no,teeeda,no coment toto zdravotnictvo!!!To ako ked mne povedali na pohotovosti,ked som odpadla v lietadle ako tehulka,ze ma ani vysetrit nemali,kedze som nemala pri sebe karticku poistenca,iba cestovne poistenie.....ale ze 112 osetri hociakeho opilca ci bezdomovca-to je v poriadku???? 😠 😠 😠 😠
Ale chvalabohu,ze to ma uz lespie a odpuchnute,asi to mal riadne podrazdene....

luci.....a ty ako tehulka?este sa ti da spat v noci?

imis
29. mar 2010

Bre ranko.Teraz som este len prisla domov 😝 Skolka,doktorka,farby-laky...................................
Ked uz tu mame temu zdravotnictvo,dnes je lepsie byt psom.Taky ultrazvuk,hentaky RTG,cisarsky rez,homeopatika,hystaminika,antibiotika a cloveka odmietnu co i len vysetrit.Dedo moj mal vcera poobede nahlu cievnu prihodu a po infuzke na centralnom prijme ho poslali domov 😲 😲 😲 😲 ,vraj si ma davat pozor na tlak.. Mne padla sanka.Psa,alebo macku by si nechali minimalne na noc na pozorovanie. Nekomentujem to viac.

imis
29. mar 2010

S kavou ste ma uz nepockali,co? Nevadi,idem si ju popijat pri presuvani skrin 😉

zabinka
29. mar 2010

imis, vy co? Prerabate cely byt? Ty si to jarne upratovanie zobrala teda od podlahy 😀 😀 😀
To deda vazne poslali domov? To uz je fakt sila? 😲 😲 😲 😲

lolita.9991
29. mar 2010

helouu,

baby nepoznate tu vo vrabloch kto robingelove nechty?

zuzu80
29. mar 2010

ahojte, ja dnes roztocenu vrtulu v zadku, ani kavu som nakoniec nestihla vypit 😒

Slovenske zdravotnictvo? Skoda reci, nemas znamosti, nechaju ta aj umriet, len ta dokopaju pred inu ambulanciu, aby sa vyhli opletackam 😠 (ten grcajuci smajlos by sa zisiel)

Baby a dnes sa dufam stretneme v MC, pri chystani velkej noci 😉

Lolita ja chodim na gelovky k Erike, je to na hlavnej street, dolu je obuv a hore je spodne pradlo, kadernicka a nechtarka 😉

No idem rychlo zhltnut obed a pokracovat, aby som stihala Chrobaka 😉

zabinka
29. mar 2010

Tak som opat tu. Maly je nastastie v poriadku, mame za sebou aj ocne. Je sice vypisany na cely tyzden, ale vraj to nema poskodene, len podrazdene. Ale mi odlahlo.

zuzi, ja bez kavy by som uz bola grogy. Ranna kava nesmie chybat, potom uz viac nemusim, ale ked rano nedam, tak ma hlava boli a uz nic nepomoze. Riadny zavislak 😝

retaux
29. mar 2010

Ahojte!
Klaudi: ja dobre, ešte aj v noci čo-to pospím aj keď s prestávkami - otáčam sa pomaly zo strany na stranu ako kombajn a ešte k tomu návštevy WC.

Zabinka: super, že ste v poriadku a že očko už nebolí.

My sme dnes boli v MC (ale radšej sme asi ani nemali ísť) a poobede už asi neprídeme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre