Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
29. mar 2010

čafte... idem si lofnúť troška, malý ešte spí...

zabi, no katastrooofen toto naše zdravotníctvo 😠 ale hlavne, že ste oki...

luci, tiež sa hlásim do klubu ´ kombajnistov´ 😀 😀 😝

dadadulka
autor
29. mar 2010

zuzu, spomaľ!!! 😲 to už čo je, keď ani kafé nestíhačka??? 😲 😲 spomaaaaaľ!!!

dadadulka
autor
29. mar 2010

jéééj, teraz čítam 🙂 🙂 ďakujem babenky za učkovské priania 😀 😉 😉 fčul to ani tak nevnímam 😀 ale potešííí 😵

dadadulka
autor
29. mar 2010

a ja tiež prajem kolegynkám všetko najlepšie ku Dňu učiteľov... aby sa vám pri nástupe do
vzdelávacej inštitúcie darilo 🙂 😉

dadadulka
autor
29. mar 2010

som tu alone...??? 😕 ☹ 🤐

dadadulka
autor
29. mar 2010

maji, vy čo doma vymýšľate? ako z dvojky trojku zhotoviť? 😀 😀 potom daj typa 😀 😀 😉

lolita.9991
29. mar 2010

zuzu a za koko robi dorabku nevies?
a nejake ciselko na nu mi mozes dat?

dominka11
29. mar 2010

ahojte tak som vas narychlo prečítala, idem dorobit papiere a potom hor sa na žehlenie. 😅

lolita, č. na eriku je 0905 249 684. aj ja k nej chodievam na nechty a aj na svadbu ma líčila 😉

dadadulka
autor
30. mar 2010

dobré ránko 🙂

práve sme dopapali, idem nakopnúť práčku, upratať a vybehneme aj do mestečka...

ale predtým ešte samoška kafendo 🙂 🙂 🙂

retaux
30. mar 2010

Dobré ránko!

lolita.9991
30. mar 2010

bre rankooo

mam sa sebou rusne rano,nejaka babka si zmylila cislo a volala mi uz od pol 7 ze hlada nejaku zensku,ked som jej povedala ze ma zle cislo ze je to omyl o 9 volala zase

klauduska
30. mar 2010

Breee ranko!!!

Ako bolo v MC???Piste!

Tak konecne mam umyte okna,mamina vcera zobrala maleho von a ja som umyvala.... 🙂 hned tu je iny vzduch.....
Dadi,vcera som Ta videla z okna ako si tradovala aj s kocom.....ale si bola rozbehnuta.... 😕 kamze kam?

imis
30. mar 2010

Caume dievky.

Sedim tu v strede malovky a neviem ako dalej.Nejako je tu toho moc a pokym najdem system,tak vam aspon napisem. Dadu,my s me z dvojky trojku spravili este pred narodenim Arona 😉 teraz uz len vymyslam s malovanim premiestnovanim............................
Erika je dobra nechtarka-sedi vec! Aj ja odporucujem,aj ked mne nechty este nerobila 😀 😀 😀
Luci a co nembolo dobre vecra doobeda v MC? Ani poobede 😝 Tam boli dve-tri zienky,co ma vytacali nonstop a mali z toho este aj ohromnu srandu.Ale najlepsie bola taka stara babka,co tam bola(pomaly zacinam mat pocit,ze MC je len pre take),ze co som si to vymyslela za meno Simeon,ze to v biblii nie je a ona to tam necitala a v chrame bol Šimon stary a nie Simeon a furt s tym zacinala.No,ja uz po velkonocnej spovedi ju mam na haku a to ju asi vytacalo este viac.Ale uz som penila,len nevypenila 😀 😀 😀 😀
Ale aspon s Dominikou,zuzu a spol. sme pokecali,zasmiali sa a dokonca som si domov aj "dekoraciu" hotovu priniesla.
Dedo je uz zas v nemocnici,dokopal ho tam obvodak a navyzera to dobre.Pred tyzdnom sa chcel este zenit a teraz si uz ani vlastne deti nepozna ☹
Inak,co nove?

dadadulka
autor
30. mar 2010

klaudi 😀 poobede? vtedy sme išli s drobcom na prechádzku a aj za maminou 😉
a s tou chôdzou je to asi tak, že ešte pred panelákom idem rezko a o chvíľku už ledva funím 😅
akurát včera som vravela, že sa mi akosi čudne kráča, ako dobre vykŕmená hodová kačka 😀 😀 😅 😝

idem postaviť zeleninovú polievku, malý mi už zalomil 🙂

dadadulka
autor
30. mar 2010

maji ☹ chudáčik dedko, držíme palce, aby sa to na dobré obrátilo...
dekoráciu sme si veru hneď všimli 😀 nedá sa prehliadnuť 😀 pekná 😉 aj malému padla do očka 😀 😀 😉

retaux
30. mar 2010

Ahojte!
Dadu: ja mám také podobné pocity - tiež sa cítim ako kačica a včera večer čo miminko v bruchu dovádzalo, tak to už bola fakt sila.

Imis: najlepšie sú tieto babky zapáračky. Keď niečo nevedia, tak musia mať pravdu aj tak len ony a nikdy im nevysvetlíš opak. Dedka mi je ľúto, dúfam, že sa z toho rýchlo dostane. A ohľadne MC ti posielam IP.

dadadulka
autor
30. mar 2010

baby, dnes som mojej dobrej maminke spravila skorý 1. apríl 😀 😅 ráno jej volám, že to už na mňa prišlo 😀 😀 😀
chúďatko, taaak sa vyplašila 😅 😀 že som už ďalej radšej nepokračovala 😲 , ale mi potom dala 😀 😀 😀 sranda...

retaux
30. mar 2010

Dadu: toto sa robí maminke? Chúďa. Nabudúce, keď to už bude naostro ti nebude veriť, lebo si bude myslieť, že si z nej znova strieľaš.
A mimochodom - čo sa vyplašila, veď ona nešla rodiť? :D

zuzu80
30. mar 2010

pekny den spoluobcianky 😉

to co vonku duje za rozcuchavaca ucesu 😠 Esteze mam nejake to kilecko navyse, inak by som uz plachtila povetrim, smer Sahy 😀 😀 😀

Luci co sa udialo u Chrobaka? 😕
Maji na agentky provokaterky sa mozes vykaslat, tieto babky maju nastudovanu bibliu asi tak jak moja Eliska, nie je dolezite, co sa deje v kostole ale co sa preberie po a pred omsou. Kto koho prehotil a nemal, kto mal a neprekotil, kto ma aky prijem, kto este nema umyte okna a oprate zaclony. Treba sa povzniest.
Dedovi vela sil a skore porazenie choroby 😉

Dadi, ty davas ine zartiky, si viem predstavit aka musela byt mamina vyplasena 😀 😀

zuzu84
30. mar 2010

Ahojte zienky.
Ja som uplne zabudla ze vcera bola velka noc v MC.Ale dnes som sa to dozvedela 😀
Boli sme rano v MC no ale som sa len vytocila.
Zuzu: to co bolo za zensku.Ja nemam rada taka vnucovacie panie co za kazdu cenu sa chcu votret a nieco nanutit.Inak reakcia bola u viacerych podobna.
Ale inak celkom fajn bolo.Cez vikend som umyla okna upratala byt takze je vsetko ciste.Aj ked u nás sa Velka noc neslavi ale aspon mam dobry pocit z cistoty.
Vitam nove clenky 😀

zuzu84
30. mar 2010

Zuzu:No nie aby si to brala v zlom sice som to tak napisala ale vies ako som to myslela. 😀 😀

zuzu80
30. mar 2010

Zuzi na velku noc som ti poslala este vo stvrtok pozvanku cez fcb 😀 😀 😀

A pani vam nieco nutila? sme sa dohodli, ze nebude ziadna prednaska, ze sa spyta, kto ma zaujem a s tym si dohodne stretko mimo centra 😅 . Mozes mi napisat prosim ta do IP?

zuzu84
30. mar 2010

No ved videla som pozvanku ale moja hlava derava 😀 😀

retaux
30. mar 2010

Dnes bola nejaká slabá účasť. Aspoň nás šupnem na prvú stranu.

dominka11
30. mar 2010

ahojte babule, tak som sa tu zastavila, aby som sa pozrela, že či to zuzka nam naozaj take stretko s tymi vtierkami dohodla 😉 ale my sme sa nedali, že baby? 😀 😀 ešte sa aj ofučala, ked sme jej povedali, že všetko mame vybavene a nechceme žiadny ich produkt, poistku ani nič.

ja som už 2.večer slamena vdova, ale zajra mi už pride mangelos 🙂

dadadulka
autor
31. mar 2010

dobré ránko 🙂

retaux
31. mar 2010

Dobré!

imis
31. mar 2010

Ranecko zubrieny!
Hotovo!!!! Uz len taka mini brigada a zacnem sviatkovat. No,ale sak vsetko idem robit ako pipi dlha pancucha. Pradlo s ami teraz susi na balkone a dnes idem umyt okna na detskej a spalni 😀 😀 😀 😀 😀
Inak,oficialne vam oznamujem,ze my s dadou mame silne presilne bosoracke schopnosti. NAsa premila oblubena suseda s a ma do konca mesiaca(cili dnes) vystahovat 😀 😀 😀 😀 😀 Dada tomu este nechce od samej radosti verit,ale ja uz mam sampus v chladnicke.
A luci,jasne,ze sa vyplasila dadina maminka.Ved ked niekto rodi,plasia sa vsetci okolo,len nie rodicka,nie? 😀 😀 😀

retaux
31. mar 2010

Imis: rýchlo mi odpovedz na IP, prosíííííííííííím.

zuzu80
31. mar 2010

dobre ranko 😉

priznavam sa hned a bez mucenie ze to stretko som vam dohodla ja, len neboli dodrzane podmienky 😒 . Ak som vam tym zneprijemnila pobyt u Chrobaka, tak sa ospravedlnujem. Co pijete? 😉

Dnes je pocasie uzasne, jedna basen a cely den sa taky crta 😠

Maji o vasich schopnostiach nikto nepochyboval 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre