Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
23. apr 2010

ahojte!

domi aj my sa pripajame ku gratulantom a prajeme vsetko naj, naj, naj a vela radosti z Jakubka 😉

ja som sa prave vratila z mesta, ale tu okolo AX je sialenstvo 😕

imis
23. apr 2010

Zabinka,gardenia!!!!! Vydrzat!!!!

Zuzi,porodnica bol jeden krasny sen.Tak som s atesila,ze som sa rozhodla pre NR. A po nadhernom porode a dvoch hodinach Rosamundinej romantiky prisla kruta realita-7 dni v bielom koncentraku-SESTONEDELIE 😠 😠 😠

zabinka
23. apr 2010

imis - pekne napisane. Tie kupelky boli super, vsak? A pocas navstevnych hodin som tam este aj pristihla nasich pocernejsich spoluobcanov sexovat. Asi uz nevydrzali. 😕

zuzu80
23. apr 2010

Ja ani neviem ako som to tam prezila. Hormony so mnou lomcovali tak, ze aj pre pani docentku Kamenicku z ruzovej ordinacie by som bola neriesitelny pripad

imis
23. apr 2010

V kupelke som na plafon radsej nekukala-len raz. A ze dzamorenci sexuju to je klasika-oni musia,lebo by zena dostala vyprask 😀 😀 😀 Mohla som aj ja.Mozno by sa mi to tam lahsie zvladalo.Zuzi:Simi a Rony sa narodili v new Castli-Novych Zamkoch. 😉

imis
23. apr 2010

Sak mne Brestansky volal Dr Cecha-psychiatra ☹

zuzu80
23. apr 2010

Zabi coooo??? To uz je sila, za mojich cias si chodili pocerne na WC, len zvysovat riziko rakoviny pluc ☹ a sexovat si odbehli domov a ruzovo-cokoladovy uzlicek radostny, dar bozi, nechali sestrickam, sak to su proficky tie uz vedia co s tym treba robit 😀 😀 😀

imis
23. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

imis
23. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

imis
23. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabinka
23. apr 2010

aj take boli, Zuzi 😀 😀 😀 😀 😀

imis
23. apr 2010

Zuzi,ze sa ty nezivis pisanim knih!

zuzu80
23. apr 2010

Mna Brestansky hodinu za ziva sil bez umrtvenia, asi si myslel ze som jak Arnold vo filme Terminator a tak mi psychusa nevolal asi si myslel ze mam len poruchu v systeme, poskodeny software 😉

imis
23. apr 2010

😀 😀 😀 😀 preco? Co si bola tisko?

zuzu80
23. apr 2010

Preco ma sil za ziva? To neviem ani ja. Sa mu zdalo asi ze som zocelena zena 😀 😀 😀 Potom sice videl, ze ma zle odhadol, tak dal nemy pokyn sestricke asi, ta sa od zadu priblizila po tichu jak srna a chcela mi dat injekciu ale som zohla ruku a ohla som jej ihlu v striekacke a strasne ju to nas.alo, tak ma nechala tak, ze ked nechcem, prosit sa mi nebudu 😀 😀 😀

imis
23. apr 2010

😀 😀 😀 ty si ciselnik

imis
23. apr 2010

baburiatka,lucim sa a zelam nadherny vajkend!!!!

zuzu80
23. apr 2010

aj tebe krasny vikend 😉

dominka11
23. apr 2010

ahojte babulky, som tu len na skok, tak vám velmi pekne dakujem za blahoželania 🙂 dočítam vás večer, ked bude čas, pridu svokrovci, tak idem volačo pochystat. zatial papa

klauduska
23. apr 2010

baby,Vam ide tepla voda?Maji.....nevis o niecom preco by nemala ist?Nevidela som ziadny oznam..... 😠

klauduska
23. apr 2010

a prajem tiez pekny,slnecny vikend......ma byt az 20 stupnov! 🙂 😎

imis
23. apr 2010

Huraaaaaaaaaaaaa,dalsi drobcek je tu.Dnes sa mojej kamoske a svadobnej svedkyni narodil Jakub. Tento tyzden same dobre spravicky.
Netecie tepla voda? Neviem,ja nie som cele dni doma.Ale ved zbadam,ked sa pojdem ponorit do vane 😀

klauduska
23. apr 2010

huraaaa a uz ide tepla voda...neviem co to malo znamenat.....

kamoske?pozname?z VR?

imis
23. apr 2010

Nie,nie je z VR,ale som sa tak tesila,ze som vam to prisla povedat 😅
Tak uz ide tepla voda? No super,budem sa bacorit,ako hrosica,ked deti pospia.

imis
24. apr 2010
zuzu84
24. apr 2010

Marianka velmi pekne dakujem.Si prva.Super video pobavilo ma 😀 😀 😀

imis
24. apr 2010

Inspiracio na romanticku sobotnu noc 😉

https://www.youtube.com/watch?v=U9PZizBDBZw
zuzu80
24. apr 2010

Zuzi k narodeninam, vela lasky, stastia, zdravia, radosti z tvojich najmilovanejsich 🙂

zuzu80
24. apr 2010

Maji, toto by mi nepreslo. Peto z hrozou pozera ked je zapalena jedna sviecka, co sa prve chyti horiet a ci je po ruke mobil aby mohol volat 112 😀 😀

klauduska
25. apr 2010

cafte!

TAk ako,vikendujete?To je krasne vonku,vsak?

MAji...co,dadu je uz domka?Pustili ju vcera?Nevies....?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre