Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katidida
13. dec 2011

@teuska Ahooooj 🙂 my by sme v utorok možno aj šli alebo aj v pondelok, zatiaľ nemám nič iné , tak dúfam sa nám podarí.

dominka11
13. dec 2011

@teuska
@katidida ahojte a čo zajtra? ja asi pojdem

teuska
14. dec 2011

@dominka11 ja uvidim, mozno pridem 😉

teuska
14. dec 2011

@katidida chcela som sa ta opytat, maly chodi od kedy do skolky? Ako to zvlada?

teuska
18. dec 2011

@katidida
@dominka11 takze co v utorok?

dominka11
18. dec 2011

@teuska ja zatial predbežne môžem, dúfam, že už sa choroba nevráti 😉 ozaj zohnali ste ten stolík malemu? lebo ak by si chcela ten z ikei, čo som ti spomínala, doniesla by som ti ho...

teuska
19. dec 2011

@dominka11 tak ja predbezne mozem tiez, dam este rano vediet a stolik budem chciet, ak budem autom 🙂 Diky

dominka11
19. dec 2011

@teuska oki 😉

teuska
20. dec 2011

@katidida
@dominka11 takze ideme a mam aj auto 😀

lunnan
2. jan 2012

Ahojte dievčatá. Nedávno som sa prisťahovala pri Vráble a riešim skôlku pre malého. Teraz pojdeme na zápis. Na internete som našla dve, jednu na Lukach, druhu v meste. Rada by som vedela niečo od vás, aké máte skôsenosti, ktorá je lepšia, kde majú lepší prístup k deťom a viac možností pre deti.

zuzulienka51
3. jan 2012

Ahojte baby, na tuto stranku chodim uz dva roky a az dnes som objavila ze je tu aj cisto tema vrable 😒 , no co uz, sikulka. 🙂. Chcela som sa spytat na radu ktoru detsku pediatricku by ste mi tu vo vrabloch odporucili. Viem ze ich je tu viac. My sme doteraz chodili do nr ale mam dost velke problemy sa tam stale dostat, tak som sa rozhodla ze takto to bude jednoduchsie.

teuska
9. jan 2012

Ahojte vsetky babenky? Ako sa mate? A kedy dame zasa stretko v MC?

@lunnan V skolkach ti neporadim, lebo nie som priamo z Vrabel, ale rozmyslam maleho dat do Vrabel, takze sa potesim kazdej tvojej skusenosti a rade
@zuzulienka51 ja chodim s detmi k Durfinovej, nebyvaju casto chore a som s nou spokojna, je uz starsia, ale ma ju tusim zastupovat dcera, ta ale este studuje.

katidida
19. jan 2012

Ahojte dievčatá,už zase som tu taaaaaaak dlho nebola, tak teda najprv všetko dobré v Novom roku 😉
Ja ako vždy nestíhačky.Auto zase stojí na dvore, takže sa asi tak skoro s vami do MC opäť nedostanem.A aj tak sa mi toho akosi veľa nakopilo. Kalendár nabitý udalosťami 😀 Zajtra ideme na chatu za sniežikom a sánkovačkou a keď sa podarí poniektorí aj za lyžovačkou 😉 😉 😉 Čo máte nové babenky,aké boli sviatky???
@lunnan a na tých Lúkach sú škôlky až dve 🙂
@zuzulienka51 My chodíme k Dr. Patakyovej a sme plne spokojní 😉

teuska
23. jan 2012

@katidida normalne lyzovacku zavidim, aj ja chcem, ale s mojim zenaprazdnenym muzom mozem lyzovat akurat u nas na dvore a snehu stale nikde 😀 Chystame sa na jarne prazdniny k nasim na Kysuce, tak dufam, ze sniezikbude a do chuti sa vysankujeme a mozno aj polyzujem. Ako bolo? Kde ste boli? A tiez samozrejme vsetko dobre v novom roku.
@dominka11
@katidida Bude stretko v stredu? My trocha soplikujeme, ale tlacia sa aj zuby, konecne ich uz aj vidiet, tak myslim, ze do stredy by mohol byt fit.

katidida
25. jan 2012

@teuska Ahoj, ja mám auto ešte stále u mechanika v oprave, tak dúfam, že bude hotové aspoň do konca týždňa, aby som už bola konečne pojazdná 🙂 Boli sme na chate na Telgárte, veeeeeeeeeeľmi super bolo.Veľa, veľa snehu a kopec srandy 😀 Deti mali zážitok a my dospeláci tiež 🙂 Deti dokonca na sánkach ťahal psík Malamut, takže my sme mali veget a oni DE LUXE 🙂) Hneď by som šla znova 🙂 A čo vy? Čo nové, okrem zúbkov?

teuska
1. feb 2012

@katidida tisko zavidim. Ja som chcela ist teraz cez prazdniny k nasim na Kysuce, ale kedze hlasia velke mrazy tak nejdeme, na tom sa aj tak neda velmi sankovat.
Tento tyzden som nebola v MC, ale buduci by som rada sla. Co tak utorok?
@dominka11 Ako si na tom? Pohdete na bud. tyzden do MC? Boli ste tento tyzden?

dominka11
1. feb 2012

ahojte 😉
@teuska tento týžden som nebola, buduci môžme, hadam aj utorok, iba rano idem do poradne, ale do 10tej by som mala byt vybavena...

teuska
13. feb 2012

@katidida
@dominka11 no co babenky idete 15.2. na karneval? My by sme velmi chceli, ale momentalne kasleme a soplime a neviem, ci do stredy to prejde

petusko
13. feb 2012

Ahojte baby, neviete mi prosim poradit dobru kozmetiku vo vrabloch? nemyslim ličenie, ale cistenie pleti, uprava obočka a tak... Budem vdacna za kazdu radu 🙂

kokazm
13. feb 2012

@petusko Ahoj, náhodou som sem natrafila.....vo Vrábľoch je vraj naj štúdio Adel, sú aj na fb ako stránka. Počula som na nich chvály, nie je to len o líčení, ale rôzne masky, čistenie pleti, obočie. https://www.facebook.com/#!/studio.adel?sk=info

petusko
13. feb 2012

@kokazm dakujem, pozriem sa tam 😉

teuska
15. feb 2012

@dominka11 ako sa mas?
My nakoniec na karneval nejdeme, lebo kasleme stale, asi si urobime karneval sukromny doma 😀

elika74
19. apr 2012

Ahojte, vedeli by ste mi poradit dobrého gynekológa vo Vrábloch? Ktorý aký je, aký má prístup, či sa čaká, či sa platí atď. Aké máte skúsenosti. Vďaka.

daduska881
12. máj 2012

Ahojte vedeli by ste mi poradit nejaku dobru zubarku vo Vrábloch?surne by som potrebovala...a onikom tu nic neviem ak by ste mi prosim vas niekoho odporučili 🙂 dakujem

piskootka
12. máj 2012

@daduska881 Tak toto by som tiež potrebovala vedieť 🙂

daduska881
13. máj 2012

@piskootka mnoo ved aj ja...mám zubarku v nitre,ale rada by som ju zmenila teraz byvame pri vrabloch,tak by to bolo lepšie a teraz ma tak brutalne začal boliet zub ☹ že už neviem čo stym...rada by som išla už nejakej zubarke tu🙂

piskootka
13. máj 2012

@daduska881 To ani nehovor, mňa tiež začína bolieť zub. Zubára mám v ZM, ale už asi pol roka bývam vo Vrábloch, zubári sídlia hneď oproti cez cestu nášho doma :D mala by som tam ísť obhliadnuť, či by ma vlastne vzali :D aj keď akosi sa mi nechce, zubárov radšej obchádzam 😉
No to áno, to by si mala bližšie, než do Nr 🙂

trdielko149
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matusinko1
4. júl 2012

Ahojte, máte niektorá skúsenosti s detskými jaslami vo Vrábľoch? 🙂

zuzu80
6. júl 2012

@matusinko1 moja mala chodila do jasliciek, ale to bolo uz pred tromi rokmi. My sme boli velmi spokojni. Pristup uzasny, priestory a vybavenie super.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre