Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
20. aug 2009

fion vitaj v klube MD 😀 😉

klauduska
20. aug 2009

dadi...a to sa do ktoreho veku dietatka chodi do poradne???Potom uz vobec,len ked je chory???

domi...a ake vecicky,take najsammensie myslis?Vce ra som dokupila snad uz vsetko co bude na zaciatok potrebovat,boli sme v Tescu,maju 30% zlavy na detsky tovar,tak bodynka,dupaky na spanie,svetrik,bundicku,deku,osusku,rukavicky som dokupila...Ale omrknut mozem,az by sa hodila aj take na 3-6 mesiacov... 😉 Ved sa dakedy stretneme.... 😉
este fusak som obzerala na nete,jeden sa mi paci,ale je dost drahy zn. Emitex,keby som ho niekde zohnala aj pouzity....do oranzova 😒

dadadulka
autor
20. aug 2009

klaudi do poradne sa chodí do jedného roka dieťatka, tento rok nás čaká už len jedno
očkovanie, v 15. mes.

klauduska
20. aug 2009

aha,tak som zasa o nieco mudrejsia... 😉

dadadulka
autor
20. aug 2009

klaudi a ty už máš vybratú pediatričku?

klauduska
20. aug 2009

v podstate ano,Pataykovu by som chcela,snad nas zoberie,neviem ake su podmienky,ci ma nejake a pod.,ale k nej som aj ja chodila....To staci tam ist ci staci zavolat a povedat jej,ze by som ju chcela za pediatricku???

dadadulka
autor
20. aug 2009

asi je najlepšie ísť za ňou osobne a dohodnúť sa...

dominka11
20. aug 2009

klaudi, ved ked sa stretneme, pokukaš 😉
ja som prišla k patakyovej, že či nás zoberie až ked bol maly na svete 😎 a zobrala 😉

vitaj dadu 🙂 aj my sme dnes navštívili našu mudr.

dominka11
20. aug 2009

zas mi zhorelo to maso pre maleho 🙄 smrad na cely barak, slak ma trafí.... 😠

klauduska
20. aug 2009

domi...este ze byvate v dome a nie v panelaku,lebo by uz vsetci vykukali.... 😕
ja chcem k nej zajst,ked uz budem vypisana na MD....Inak ako mi dr. vyrata,podla menzesu,ze v 34 tt alebo podla TP podla menzesu ci ultrazvuku???Som z toho jelen.... ☹

klauduska
20. aug 2009

tak ja prcham...skoro som aj zabudla pozerat na hodiny,ze kolko je uz.... 😅

Idem k maserovi a vecer cvicit...tak zatim paaaaaaaaaaaaaa babulky!!!

dominka11
20. aug 2009

ahoj klaudi, tu masaž ti zavidím, aj mne by sa zišla 😉 malo by to vychadzat 6tt pred TP.

imis
20. aug 2009

Klaudi http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5337516

Aj ja hladam emitex 🙂 Alebo Eisbärchen.

klauduska
20. aug 2009

imis...presne tento...!!!Ale citam,ze je pouzity a stoji tolko isto,ako som ho ja nasla na nete a novy... 😒

domi...masaz bola fajn,masiroval ma po sediacky,ale napravovat ma nemohol... 😒

anjelikbambulka
21. aug 2009

halooooo, haloooo, spachtošky!!!! vstávame 😀 😀 😀

klauduska
21. aug 2009

Ahooojte!!!

kde ste vsetky,este spachtosite???

Mne dnes nejako blbne bud net alebo cely PC v robote,strasne dlho natahuje,jeden program (pracovny) pre istotu nejde vobec.... 😒 Ja som hned rano vybehnla von nieco pracovne vybavit,lebo ma byt dnes horuuuuco!!!!

Inak,nafotila som a pridala do albumu vecicky,co sme pokupili,..... 😵

dominka11
21. aug 2009

dobre ranko sa praje 🙂 ja som hore od 7.15, maly ešte zaspal potom, tak som sa v klude vychystala a čakam kým sa zobudí a palime do mesta.

klaudi, idem kuk album.

dominka11
21. aug 2009

no, krasnučne vecičky, Filipko bude fešak 😉

dominka11
21. aug 2009

zas je to tu volajake prazdne, baby kde ste? 😲

klauduska
21. aug 2009

Ahojte cice!

Tak konecne nam funguje net a ostatne programy,od rana sa nam nedalo nic robit....tak sme mali mensiu ulievaren,len som akosi nervy chytala,ze nemozem na MK ist.... 😠 😠 😠
Aj anjelik s dominikou ma boli pozriet,resp. ja ich dolu pred uradom...take mile... 😎

A kde ste vy ostatne???Co mate v plane na vikendos?My ideme zajtra na oslavu synovcovych 4-tych narodenin,uz sa velmi vytesuje....Bude aj penova torticka.... 😵 😵 😵

dominka11
21. aug 2009

ahoj klaudi, no dnes je to tu akesi vyludnene 😠 ja som akurat prišla domov a idem urobit rizito. Krpec si dúfam ide na chvilku pospat.

klauduska
21. aug 2009

tak dnes bude rizotko?Maly dobre papa?

Mne sa to uz krati,za 3/4 hodku idem domov,o 15,00 so segrou pre tortu...potom nieco doma popracem,pojdem k svokrovcom do zahrady a pockam tam namangelika kym pride domov z robotky...Maju tam teraz toho nejak vela,vcera tahal dokonca necakane 14-tku a dnes 12-tku... 😒

a ty uz mas teraz veget,ked si paiere odovzdala,nieee?

zabga88
21. aug 2009

ahojte babulky!

dnes sme boli zasa z viki u dr. cela je vyhadzana a dr sama nevie co to moze byt 😲

dominka11
22. aug 2009

baby, presuvam nás na 1.stranu, nech sa najdeme 🙂 ja tu brazdim na konovi všetky možne aj nemožne temy, už ma oči bolia.

dadadulka
autor
23. aug 2009

nazdárek krasotky 😎 😎 😀

príjemnú nedeľu vinšujem 🙂 brázdim trochen po netíku a kuki, že naša téma pomaly prachom
zapadá 😅 😕 tak reku vytiahnem ju na svetlo božie 🙂 😉
ja som práve kávu dopila, aj zákusok som zmlsla 🙂 drobček spinká a mňa ešte riad v kuchyni čaká...
oki, hor sa do práce a potom už len sladkýýý nedeľnýýý vegetík 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabga88
23. aug 2009

ahojteee! aj ja prajem peknu nedelu 🙂

svoradinka
23. aug 2009

Pekný nedelny vecer mile zienky! 🙂

Dlho som sa tu neukazala. Mame sa fajn. Cely týzden sme mali nastevu. U nasich boli moji dvaja bratranci a sesterka na prazdninách a tak sme s nimi chodili k vode a na kupko lebo bolo krasne. Kazdy den sme mali nieco naplanovane. Bolo nam fajn a hlavne chlapcom,lebo sa mali s kym hrat a maminka si aj niekedy oddychla. 🙂

Majte sa krasne zienky 🙂 paaaa

klauduska
24. aug 2009

Breee ranko zienky!!!

Tak ako po vikende,oddychnute?

adi...ajoj,veru,dlhosi sa tu neukazala....takze ste mali veselo s chlapcami???Treba vyuzit to pocasicko kym sa da....o chvilu mame koniec leta a skolsky rok... 😉

zuzu80
24. aug 2009

Buenos dias,moje rodne mesto 😉

no co nove v nasom meste? Nemame ziadne nove tehulky?a vsetky tehulky su dufam este 2v1 😉

idem si uvarit kafendo a skusit pracovat 😀 😀 😀 😀 ale bojim, ze som to zabudla 😀 😀

klauduska
24. aug 2009

No hello zuzu!!!

Tak uz ste domka?Ako bolo?Piiiis,piiiis,piiis.......!!!A kde su fotky?Uz ich mas nahodene?A co Eli,ako to zvladala,v poho?

Nove tu nie je asi skoro nic,dohadovali sme na tento tyzden stretko,ale nakoniec sme to ani neuzavreli.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre