Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
4. sep 2009

Zabinka,pridat k pretekom,alebo v tej krcme u mary na mani? 😀

zabinka
4. sep 2009

imis to nema chybu!!!!! Co uz lusia nevymyslia? 😲 Ale celkom ma to vzalo.

imis
4. sep 2009

Vsak zabi? Inak,ja som za vsetkymi desiatimi.Ved to je radostny den,plny stastia a da sa to vajadrit aj takto.A podla mna,kludne aj v kostole. Ved radost na krestanskych stretkach sa vyjadruje spevom,potleskom,tancom,tak preco nie? Len ako to psravit-vziat si este raz toho isteho chlapa? 😀
Zabi,co len ty si tu?

zabinka
4. sep 2009

vyzera, ze hej. Pod vsetkymi sa zlahla zem. A som tiez za, preco by vsetko muselo prebiehat vzdy s tym istym scenarom? Ved kazdy sme iny a kazdy moze prejavit svoje pocity ako chce. Ale myslim, ze nase okolie by toto este nezozralo. 😕

imis
4. sep 2009

Prave preto zabi,ja by som to rozbalila rovno tu vo Vrabloch. RZP stanica je blizko kostola 😀 😀 😀

zabinka
4. sep 2009

imis 😀 😀 😀 😀 . Veru by asi bola potrebna. Ale ked to rozbalis, daj vediet, urcite sa pridem pozriet. 😀 😀

zabinka
4. sep 2009

Inak som rozmyslala, my sme sa brali dvakrat. Aj na urade, aj v kostole. Tak by to mozno slo. 😉 Alebo ako povedal moj manzel, prejdime na inu vieru a mozme sa zobrat znova 😀 😀

imis
4. sep 2009

plati zabi,len dufam,ze to uz nebude treba. Skusim na to nahovorit segru 😉
Kde ja koncim,vy len zacinate babule.Pokracujte v pisani.Ja sa pre tento vikend odpajam. Pracujuce zienky,vy si dobre zresetujte hlavky cez vikend,dovolenkarky materske,oddychnite si a vsetky sa zamyslime nad navstevnostou kona. "Vidime" sa v pondelok!
Ahojte!!!!

zabga88
4. sep 2009

ahojte baby!!! AKO SA MAVATE???

zabga88
4. sep 2009

ja dnes stražim švagrinej malu teraz spinka tak som na chvilu nakukla som umyla dlažku tak čakám kedy uschce aby som im mohla puding spravit 🙂

retaux
4. sep 2009

Ahojte!
Imis: tak treba na výročie zopakovať znova svadbu a ja sa prídem pozrieť s radosťou 😉 Je to super. Na toto určite nezabudnú ani manželia ani hostia 😀
A s tou časovkou je to tak, že síce sa začína o 13.00, ale končí sa preto o 15.00, že ich púšťajú po jednom v určitých intervaloch, takže ten posledný môže prísť až o 15tej do Vrábel.

dominka11
5. sep 2009

ahojte, tento týžden som vás dost zanedbavala, ale aspon sme dali do pucu celý dom a teraz čakame ešte na nejake dokončovačky a môžme sa stahovat. Vidím, že sa konečne ukázala aj svoradka a zachvilku príde opat za nami 🙂
a vítam aj novú členku krissy medzi nami 😉
mne akurat maly zaspal, tak idem trochu upratat a popri tom aj po nete pokukat, čo je nove a poobede ideme do NR na nákupy. Dufam, že zoženiem nejake normalne nohavice, lebo už nemam pomaly čo nosit 😠
tak babulky pekne víkendujte a oddychujte 😉

klauduska
6. sep 2009

Ahojte babulky!!!

Tak ako vikendujete???

Alicka....vsetko najsamlepsie k dnesnym meninkam vela zdravicka,staticka,lasocky,spokojnosti......a lahky porod a zdraveho,krasneho chlapceka!!!!! 😉 😵 😵 😵

dadadulka
autor
6. sep 2009

peknú nedeľu žienky 🙂

Alicke fšiiicko NAJ k meninkám, hlavne veľa zdravíčka a radosti s malinkým 🙂 🙂 🙂

zuzu80
6. sep 2009

dobry den 🙂

vsetkym zelam krasnu nedelu a dobru chut k nedelnemu obedu 🙂

Alicka vsetko dobre k meninam, vela zdravicka, stasticka, pohodicky a vela radosti s tvojou rodinkou 😉

zabinka
6. sep 2009

peknu nedelu prajem!

ako vikendujete? My tak pracovne, ale nezabudame ani na oddych. Tak aj vy pekne oddychujte a cerpajte sily do noveho tyzdna.

Alicka, Tebe prajeme vsetko len to naj, vela zdravicka, lasky a hlavne bezproblemovy porod synceka, nech vam prinasa len same radosti. 🙂 😉

imis
6. sep 2009

Ženské meno Alica má nejasný pôvod. Je pravdepodobne odvodené zo staronemeckého mena Adelheid, čo v preklade znamená "vznešená bytosť".

Tak ti nasa vznesena Alicka zelam vsetko len to najlepsie a veeeeeeeeela radosti v zivote 😉

svoradinka
6. sep 2009

Ahojte zienky! 🙂

Tak aj ja sa pripajam Alica k dnesnym tvojim meninam vela zravicka a stasticka a hlavne super porod a nech to mas rychlo za sebou. 🙂

Imis... neviem ci sa zajtra dostanem k pc a tak pisem dnes.Zajtra ma meniny Marianna, a ak sa nemylim ty si tusim Marianna, /a ak nie si tak trapas 😒 / Aj tebe prajem vela stastia,zdravia,lasky a hlavne nech ta tí tvoji chalani pocuvaju a robia ti len samu radost 🙂

Majte sa krasne vsetky zienky! 🙂

dadadulka
autor
7. sep 2009

dobré ránko 🙂

Majka Maja Majula 🙂 k meninkám ti prajem veeeeeľa zdravíčka, šťastíčka a pohodičky
a nech ťa tí tvoji chlopi doma pekne poslúchajú 🙂 🙂 🙂

a hop na nôžky a trsáááááááááááááááááááme 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=tvn4CguEbfs
klauduska
7. sep 2009

Dobre ranecko kocky!!!

Ako po vikende?Oddychnute a plne energie?

imis...vsetulinko len to najlepsie mnoho zdravicka,stasticka,lasocky a radosti,nech Ti chlapi robia samu radost!!!! 😉

retaux
7. sep 2009

Ahojte!
K včerajším meninám ti prajem Alicka všetko naj a ľahký pôrod.

K dnešným meninám rovnako aj Majke všetko naj, nech máš vždy dôvod na úsmev.

Ja idem dnes k zubárovi 😝

Dadu: dobrú piesenku si vybrala takto hneď zrána 😵

retaux
7. sep 2009

Teda ale ten spevák ako nejaký neandertálec vyzerá 😀

zuzu80
7. sep 2009

bre ranecko 😉

Imis, zelam vsetko dobre k dnesnemu sviatku 😉 Nech si zdrava, stastna a spokojna a taka super mama, a baba ako doteraz 🙂

Piesenka dobra!!!skoro som si aj hopsla a zaspievala 😉

retaux
7. sep 2009

Ja padám už. Tak sa tu majte a píšte, píšte, píšte.

imis
7. sep 2009

Dakujem dievky za vinse,aj tebe dada za brutalne dobry 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Padam,pride kamoska s malou Lujzou................ a tak 😉

dominka11
7. sep 2009

dobre ranko, tak marianke našej prajem vela zdravíčka a stastia k meninám a nech ta chalani všetci poslúchaju 😉

a takisto aj alicke všetko naj k meninám, hlavne nech ste zdraví a ostatné už príde 🙂

dominka11
7. sep 2009

ozaj zuzu, bude bývat to cvičenie na loptách v MC?

zuzu80
7. sep 2009

domi myslis s detickami? Ak sa nazbieraju nejake mamicky, tak som ochotna cvicit, alebo niekoho zaskolit 😉

ozik a dnes o 20.00 v hale T18 cvicim, tak kto sa chce zapotit, tak ste srdecne vitane 😉

dominka11
7. sep 2009

ja by som sa pridala na to cvičenie s detmi 😉 baby, ktorá ešte?

imis
7. sep 2009

Ja sa pridavam! Aj na cvicenie s Tobinom,aj na cvicenie v T18 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre