Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
23. sep 2009

........................a po dlhej pauze.........................kde ste vsetky?

klauduska
23. sep 2009

tuuuuuuu!!! 😀 😀 😀

Ahojte!
tak vidim,ze dnes tu je riadny debatcak..... 😅 😅 😅

anjelikbambulka
23. sep 2009

ahojte maminy,

emmka je posledné dva dni hrozne mrzutá, v noci zle spí, všetko si dáva do pusy... mohli by to byť už zúbky?

imis
23. sep 2009

No vidis klaudi. Co povies na takych workoholicov? 😀

klauduska
23. sep 2009

zuzi....minule som videla pysneho tatina ako pekne kocikoval..... 🙂 😉 Spoznala som podla kocika.... 😉

ja som uz po obede a veru Vam poviem,ze sa mi nejako tazko lezie po tych schodoch.... 😠 😒

imis
23. sep 2009

klaudi,tebe nech uz nosia obed do kanclu a kolaciky a vybavicku pre babo. Ved uz to mas v robotke len za par,nie?

dominka11
23. sep 2009

ahojte, idem len na skok. Pred chvilou sme došli z plávania, maly zaspal a rozmýšlam, že aj ja si idem nachvilku zdriemnut, bo ma to nejako unavilo tiež 😎 potom sa zastavím ešte.

svoradinka
23. sep 2009

Ahojte zienky! 🙂

Konecne som sa dostala na pc. MM mi uz odisiel tak sme zas sami. ☹ Ako som citala tak sa nam to tu pomaly budu pribudat dalsie deticky. Luci a dadke gratulujem k tehu..............a aj malemu Matuskovi k pondelnajsim meninam vela stasticka a zdravicka 🙂

aj ja suhlasim s dalsim stretkom 🙂

retaux
23. sep 2009

Ahojte!
Teda, Imis 😲 Ty si akčná žena. Klobúk dole.

Svoradinka: smutno vám je za ocinkom určite. A na koľko išiel?

Klaudi: to sa ti ani nečudujem, že po dobrom obede nevieš vyšliapať hore po schodoch 😀

Ja dnes idem robiť lasagne (na rozkaz môjho milovaného 😝 ).

retaux
23. sep 2009

A na tejto stránke pozerám aké majú celkom lacné veci pre detičky:
http://kojenecke.eu/zbozi/body/

svoradinka
23. sep 2009

Luci..... ano smutno nam je,ale nejak to musime vydrzat....vrati sa znova o 6-týždnov na dovolenku,bude tu tiez týzden a znova oddide na dva mesiace,ani na Vianoce nebude s nami ☹ a po novom roku sa vrati uz na stalo. Takze toho roku budu prve Vianoce bez mm. Pekne su tam vecicky a plati sa aj postovne?

retaux
23. sep 2009

Tak to budú smutné vianoce, ale veď si to vynahradíte všetko, keď sa vráti 😉

Ešte som nepreštudovala, že ako to tam funguje. Ale posielajú aj na Slovensko.

svoradinka
23. sep 2009

luci tam su vecicky len pre kojencov,co...no skoda,take uz nepotrebujem. Vsak lasagne sa robia rychlo, mnam dala by som si asi pridem k vam na obed 😀

zuzu80
23. sep 2009

lucka prosim ta hod mi do ip tel.cislo na tvoju svokru.....dakujem

svoradinka
23. sep 2009

no to budu,ale asi pojdem opat na Liptov k nasim, aby som tu nebola sama pocas sviatkov.

retaux
23. sep 2009

Zuzi: máš to 😉

retaux
23. sep 2009

Ja na tvojom mieste by som určite išla. To by sa mi nechcelo tráviť vianoce samej (aj keď s deťmi). 😉

zuzu80
23. sep 2009

lucka vdaka 🙂

svoradka tak to budete mat tazke bez tatka a este k tomu na vianoce....radsej pekne chodte na Liptov, tam vam bude aspon trosku veselsie 😉

retaux
23. sep 2009

A na Liptove bude určite aj sneh. Nie ako u nás 😀

svoradinka
23. sep 2009

je to este dalko ale urcite pojdeme ak bude vsetko ok....hlavne tam na Liptove bude viac snehu ako tu tak sa deticky aspon vysantia. Len ta cesta tam bude o nieco horisa v zima ako teraz v lete. Do Vianco som tu doma,takze mozme dat nejake stretko. A ozaj baby mam cervene vlasy 😀

retaux
23. sep 2009

Tak to si ťa vôbec neviem predstaviť 😨 Musí už byť stretko. Tak dávno som vás už nevidela 😵

svoradinka
23. sep 2009

ja si nemozem zvyknut,lebo som este take vlasy nemala,ale mm mi vybral farbu tak som mu urobila radost

svoradinka
23. sep 2009

tak dajme stretko buduci týzden ma byt este teplo,dnes to tvrdil Ilko

retaux
23. sep 2009

No keď to tvrdil Ilko, tak ani inak nemôže byť 😀

retaux
23. sep 2009

No a ja už radšej idem na tie lasagne. Aj keď sa mi taaaaaaaaaaakto nechce 🙄

svoradinka
23. sep 2009

tak ahoj luci 🙂 🙂

anjelikbambulka
23. sep 2009

baby, aj ja súhlasím so stretkom 🙂

adi, tie detičky sú úžasné 😉

svoradinka
23. sep 2009

ahoj zuzu...ako sa ma emka...a cez den je v pohode?

anjelikbambulka
23. sep 2009

ahoj adi, dnes celý deň mrnká, doobeda spala pol hoďku a teraz som ju uspala len v našej posteli, musela som ležať pri nej, lebo v postieľke plakala... 😒 😒 😒

neprídeš nás tento týždeň pozrieť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre