Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
25. sep 2009

baby my sme rano komplet cela rodina zaspali 😒 Ja som teraz dorazila do prace jak najvacsi sefino 😅 No nic sak sa skusim vyhovorit na Elisku, ze boli dlhe verse gratulacne a dakovaaaacky nemali konca kraja....

dadadulka
autor
25. sep 2009

zuzu dnes si to môžete dovoliť 🙂 😉

dadadulka
autor
25. sep 2009
retaux
25. sep 2009

Ahojte!
Pripájame sa ku gratulácii a tiež želáme Eliške, aby bola šťastná a zdravá a nech robí rodičom aj naďalej radosť 😉

Zabga: aj mne je to ľúto.

zabinka
25. sep 2009

zuzu aj to sa obcas stava.
Ja som sa dnes veru moc nevyspala, lebo asi o 2:00 prisiel Radko k nam do postele a o chvilu aj Martinko. Tak som sa citila ako parok v rozku, taky dobre stlaceny kdesi na spodu tasky.

zabinka
25. sep 2009

idem zalievat kavicku, prida sa niekto?

zuzu80
25. sep 2009

ja som prave zaliala 😉 a uz aj horalku som vytasila 😀 😀

imis
25. sep 2009

Aaaaaaaaaaaaaaaaaahojte! Uz vladzem do compu kukat,tak som tu.Inak rano som si deti sama odniesla aj nakup spravila,ale domov ma doniesol doslova tobinko-opierala som sa o kocik ako paraolympionik. Silno vela ste popisali,to je dobre. Nech vam pan boh zachova dobre zvyky.Ja som sa inak tento tyzden aj stretla s dominikou,ale satanasi ma hnali,ako kona,vydychnut mi nedali,tak som len poobdivovala nove faro(PP kocik je uzasny) a utekala som dalej.
Vcera som o 17:00 sedela pri compe na tie listky futbalove.Odoslala som ziadost 17:02 a 17:03 mi prisla odpoved-lutujeme,vypredane 😠 😠 😠 😠 😠
A este dnes som chcela:
Nie je ziadna siva myska,
nasa kamoska Eliska.
Dve sibalske pekne ocka,
dobrodruzstvo rychle zocia.
Hor sa na hry mila mama
so mnou nie si nikdy sama.
Mila Eli-vela lasky,kamosov a skolko lasky
a nech posluchaju mamina aj ocino
to ti zelaju
Imis,Simi,Rony a aj maly Tobino 😉

imis
25. sep 2009

Kava zaliata,antibiotika nachystane-pripajam sa 😀 😀 😀

retaux
25. sep 2009

No krása, Imis 😵

zuzu80
25. sep 2009

imis, svatka moja buduca...silno dakujeme 😉 🙂

tak listky si nakoniec nezohnala? 😠 Vzdy ked som pocula v mediach zmienku o listkoch na fucik, som si na teba spomenula 😉 takze som myslela na teba caasto. A vcera si mi chybala v telocvicni 😉

imis
25. sep 2009

Zuzi,netaraj. Konecne ste mohli cvicit nonstop a nemusela si ukazovat jeden krok 40 krat,lebo imis vrti globusom,ze jej to nejde do hlavicky 😀
Tie listky ma strasne prestrasne mrzeli. Boli sme rozdeleni na 3 skupiny,lebo chcelo ist 12 chalanov(partia),no a listky zohnal len chalan v blave-pre styroch. Inak,teraz mu nezavidim-vybrat zo super partie 4 ludi! Keby boli taki kamosi,isli by vsetci spolu niekde pred velkoplosnu s pivom v ruke,ale macino mi vysvetlil,ze to nehrozi. V takomto pripade vraj neexistuje bratska laska. No,niekedy tym chlapom nerozumiem. Ja som do toho dala maximum,u mangela mam za to viac bodov,ako za porodenie troch zdravych synov 😀 😀 😀 (trosku prehanam,ale len trosku),takze tymto to pre mna konci.

zuzu80
25. sep 2009

imis ale mozno este listky budu a co naciernom trhu? 😀 😀 😀 tam sa da zohnat vzdy ked sa uz inde zohnat neda 😀 😀 😀 A vlastne teraz ked si si tak splhla u Marcela, skoda by bolo aby isiel na fucik, pekne doma spolu pred telkou vo vrucnom objati doplnat mancaft rodinny do tej magickej futbalovej jedenastky 😀 😀 😀

imis
25. sep 2009

Zuzi,my sme sa dohodli na minilige (5 hracov),tak mame casu a casu. 😀 😀 😀 😀
Cierny trh-ze ty mas doma ale zo tri listky a chces mi ich predat za kilo? 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
25. sep 2009

kilo hladkej muky a kilo polohrubej...zajtra peciem na oslavu 😀 😀 😀

imis
25. sep 2009

beriem!!!! 😀

imis
25. sep 2009

Na co je baby? Ked tu nie som,pise sa o sto tristo a ked pridem,nic? Budem paranoidna,len ma nastvite! 😀 😀 😀

zuzu80
25. sep 2009

imis ja som tu, len som chytila malicky pracovny krc 😀 😀 😀

imis
25. sep 2009

Zuzi,hanbi sa. V piatok sa pracovne krce nechytaju.Piatok je na pracovny strecing urceny!!!!! 😀

anjelikbambulka
25. sep 2009

Ahojte babule, kde ste všetky???? Prestaňte sa pchať tými obedmi a hor sa na koňa 😀 😀 😀

Eliške aj my želáme všetučko najlepšie, najmä veľa veľa zdravíčka, nech robí aj naďalej rodičom velikáááánsku radosť 🙂

zuzu, imis má pravdu... v piatok a pracovať????? nehanbíš sa????? 😉 🙂 😉

klauduska
25. sep 2009

ahooojte!
ja som uz po dobrom obediku,ale teda ledva sa vleciem.... 😝 😝 😝

dadadulka
autor
25. sep 2009

aj ja som tuuuuu...

kuki vadkerti talk show alias dámsky magazín

zabinka
25. sep 2009

no a ja sa prave chystam na obed, tak ak tu este budete, este sa ozvem. 😉

klauduska
25. sep 2009

dadi a co dnes,ako Ti je?

anjelikbambulka
25. sep 2009

neviem, či som sa vám už pochválila, ale emmka sa predvčerom začala prevracať z bruška na chrbátik 😉 😉 😉 naša šikulka 🙂 🙂 🙂 skúša to aj na opak, ale ešte si nevie preložiť ručičku...

dadadulka
autor
25. sep 2009

klaudi celkom to ujde, ale nechcem to zakríknuť, práve som aj ja obedovala, uvidíme, čo to spraví 😅

baby dnes si môj synátor zmyslel, že chce papať sám, no nepýtajte sa, čo tu bolo 😀 😅 😕

dadadulka
autor
25. sep 2009

zuzi no super, šikulka malá 😉
aj malý to robil, keď bol asi v tom období a potom si dal pauzu a neskôr sa k tomu opäť vrátil

klauduska
25. sep 2009

dadi,tak mas na cele poobedie program???Upratovat po Matuskovi? 😅
Tak je dobre,ze aspon nieco zjes,ale mne vacsinou doobeda velmi chuti a poobede mi uz akosi netravi....ty ako,este potom papas?

zuzi....no Emuska je sikulka proste!!! 😉

baby a ja som sa Vam uz pochvalila,ze sme zlozili postielku a vcera som tam naaranzovala aj tu supravicku do postielky? 😵

dadadulka
autor
25. sep 2009

a teraz je až moc aktívny, niekedy za ním nestíham a funím jak slon, som zvedavá
ako to bude o nejaké tri mesiace, keď aj kotlík bude väčší 😀 😝

anjelikbambulka
25. sep 2009

dadi, a na oslavu už všetko nachystané????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre