Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
19. jan 2010

svori, tak si ho riadne uzite, ked ho mate doma len tak kratko 😉

zuzu84
19. jan 2010

Ahojte.
svoradinka: Coto coto s tou materskou,to sa kedy hovorila zase som si sedela na usiach?
Retaux: s tym spanim to my vieme svokra uz hovorila ze chcela zobrat so sebou aj Lucku ale ste spali do pol deviatej.Z toho si nic nerob nasa mala spi tiez tak a my s nou 🙂Uz sme mali aj take dni ze sa zobudila o pol jedenastej a samozrejme ze aj ja. 😀

svoradinka
19. jan 2010

Zuzi....to hovorili az ked ste odisli Luckina svokra a ta co tam bola s dcerkou,len mne sa to nejak nezda,ale ak by to bolo naozaj a dostavala by som este nejaky ten prispevok tak bys som si este do leta predlzila matersku,lebo s tou robotou je bieda.

zabinka
20. jan 2010

Dobre ranko Vrable!!!!

Ale, ale, tu sa tusim dobre spinka! A ja uz pekne v robotke sa snazim rozbehnut.
No nic, idem zaliat ranny doping a hor sa do prace! Prida sa niekto?

zuzu80
20. jan 2010

dobre ranko 😉 🙂

Zabi, ja sa pridavam, aj s kavou aj s pracou 😉

Svori vitaj na dolniakoch a uzivaj si tatranske pocasie vo Vrabloch 😀

Marianka, zelam skore uzdravenie 😉

dadadulka
autor
20. jan 2010

dobré ránko 🙂

aj ja sa pridávam s voňavou kávičkou a dnešnou prvou horalkou 😀 🙂

retaux
20. jan 2010

Ahojte!
Zuzu84: tá moja svokra všetko prezradí, čooooooooo? 😀 Ale tak také sa nám ešte nestalo, že do pol jedenástej. Máme čo doháňať 😀

Dada: 😠 A ja teraz čo mám robiť? Veď nemám doma horalku? 😠 Idem zjesť aspoň Luckinho Brumíka 🤐 😔

klauduska
20. jan 2010

Cafte kocky,

ja sa len narychlo spytam,ci nemate niektora babysatku a ze ake mate skusenosti-so znackou a pod.Planujem si ju kupit,uz som nieco pozerala na nete,aj na fore,zatial sa mi pozdava jedna nemeckej vyroby,ale este nie som na 100% rozhodnuta.Viete poradit???

imis
20. jan 2010

Ahojte!
hnisava angina,antibiotika.................skoda reci,uz bude hadam len lepsie.

Klaudi,skus si najskor len pozicat a vyskusat a az potom investuj,lebo niektori drobci tam nechcu byt ani za toho a niektori by sa len nosili. Simina som nosila v babyvaku dlho predlho a Aron mi tam nechcel byt ani pol minuty. Myslim,ze niekde aj poziciavaju a az ked vyhovuje,kupis. Skus vygooglit,uz neviem co to bolo za stranku.

Obehala som dnes s Tobinom aj Jakubicku,mame ho nechat vytrapit sa s chorobou,vraj mu to posilni imunitu.
No ale ja uz musim byt velmi zle na tom,lebo Maci ma zobral do mlynov,ze kup si nieco na seba a ja som len vymrnkavala,ze niee,ja chcem ist domov. Tolko nas "vylet" v NR ☹ 😀

anjelikbambulka
20. jan 2010

Ahojte,

maródom želám skoré uzdravenie... 😉

My sme na tom už lepšie, aj keď v noci mala malá ešte teplotu... Ale vôbec nevyzerá ako chorá, vrtí sa, kričí o 100-300... 😀 😀 😀 Dnes už našťastie teplota nebola a ani riedka kakanica 😀 😀 😀
Ráno som pre istotu volala aj Patakyovej, že či prísť alebo nie... Povedala, že to budú pravdepodobne zúbky, ale že ak bude teplota aj naďalej, mám sa zajtra zastaviť...

dominka11
20. jan 2010

ahojte babule, tak prave som dovarila obed, lebo sme nemali jaksi od rano do obeda elektriku 😠 tak som sa musela nasáčkovat k zuzke 🙂 bo doma sa nič nedalo robit. Krpci si pokecali a teraz mi buva ešte.

imis, tak skore uzdravenie, dnes som na teba myslela, že či nebudes v chrobačiku, že by som sa s malým nachvilu zastavlia.

ja idem ešte pracovat, zakedy sa mi kubko nezobudí, tak sa zatial majte, ešte nakuknem dnes 😉

zuzu84
20. jan 2010

Ahojte.
Retaux: z toho si nic nerob aj moja svokra vsetko vytara.Musia sa predsa pochvalit.
Jaj choroby prec prec nech sa vsetci marodi rýchlo vyzdravia.
Imis no ja ti poviem ze v tych mlynoch si neviem nikdy nic vybrat proste nie je to podla mojho vkusu,len vela chodenia a nic co by mi padlo do oka.Zda sa mi to prilis velke.A navyse ked tam idem s malou tak to len behanie za nou lebo vlezie do kazdeho obchodu,takze nas vylet sa vzdy konci asi ako vas rychlo domov.
Klaudi:no my sme satku nemali ja som po tom nejako netuzila takze ti neviem poradit aka znacka je dobra. 🙂

zuzu84
20. jan 2010

Dominika11: uz si sa dlho neukazala v chrobaciku,my sme boli aj dnes aj ked nebola elektrina tak sa krpci aspon chvilu zahrali.

dominka11
20. jan 2010

zajtra sa hadam dostavím do chrobáčika, ešte sme neboli tento rok.

zuzu80
20. jan 2010

ahojte dievcence 😉

baby ja len na skok, dnes som ako cisty debil, cumim do cisiel ale hlava ich neberie 😲 ...mala by som sa asi resetnut

Vsetkym marodom, zelam skore uzdravenie.

Klaudi so satkou neporadim....my sme mali babyvak, ale velmi sme ho nevyuzili, par krat ked sme isli do BA a raz pri vystupe na Sitno, ale to bol pre mna nadludsky vykon, odvtedy sklanam hlboky obdiv vsetkym serpom v horach 😀 😀 😀

My ideme do Chrobacika dnes poobede.

dadadulka
autor
20. jan 2010

😀 😀 😀 zuzu ten výstup na Sitno nemá chybu 😀 😀 😀 sa rehocem jak kobyla 😀 😀 😀

dominka11
20. jan 2010

pekny večer, ja som sa konečne dostala k fotaku, tak stahujem foto a popritom jedným očkom kuken telku.

zuzi, no čo vyspiningovana? ja idem zajtra, len neviem ešte či na dadu alebo eriku, kde bude volne.
zuzka2 - pošli mail, pošlem foto.

dominka11
20. jan 2010

no pridala som 3 fotky, na viac dnes už nemam silu zmenšovat. dobru 😉

dadadulka
autor
21. jan 2010

pekné zasnežené ránko prajeme 🙂

vonku je krásne 😵 sniežik sa nám nachumelil, paráda 🙂
idem zaliať kafčo 😉

dadadulka
autor
21. jan 2010

domi no máte doma už veľkáča, Jakubko je podarený 🙂 😉

zuzu80
21. jan 2010

dobre ranko 😉

Dadi, rehot??? a to si este nevidela fotodokumentaciu z onoho vystupu na Sitno, to by si si aj cvrkla 😀

Snieziku nachumelilo, krasne, len cestarov to zasa akosi prekvapilo, vidim to tak, ze si budem musiet dat prirobit odhrnaciu radlicu na moje auticko 😕
No a to ma caka cesta do NR o chvilu 😒

Idem si rychlo zaliat kavu a zhltnut ranajky 😉

Domi, Jakubko je fesacisko velikyyyyyyy

klauduska
21. jan 2010

krasne ranko!

tak dik babule...imis.....ak by poziciavali,to by bolo super,lebo aj to ma napaflo,ze dam tolko penazi za to a co ked mi tam maly nebude chciet byt... 😒 tak skusim nieco vygooglit... 😉

baby,tak rada by som Vas uz vsetky videla,ale do MC sa neodvazim,vcera sme boli na navsteve kvoli tupperwaru,najprv bol zlatucky,vyse 1/2 hodiny ani necekol,iba pozeral,az sme nechapali a potom spustil,ze sa nedal utisit,takze obliekanie s velkym revom a sup ho rychlo domov.... 😒

dadi...ty kokso...tebe ako rychlo naskakuju tie tyzdne tehu???ved len teraz si nam to povedala.... 😅

dadadulka
autor
21. jan 2010

klaudi ani nevrav, o chvíľu budem na sále vystavená 😀 😀 😲 a so šatkou ja nemám skúsenosť...

dadadulka
autor
21. jan 2010

zuzu tak prerábku fára plánuješ 😀 😀 a na ceste do NR dávaj bacha 😉

klauduska
21. jan 2010

hm,skoda....

veru,ved to je uz za 3 mesiace....a inak ako sa citis?este vladzes pri malom?

klauduska
21. jan 2010

inak baby,pridala som par new photos... 😉

zuzu84
21. jan 2010

Pekne ranko zienky.
No vonku to vyzera super,len aby nam to tak aj chvilu zostalo.Chceli by sme si trosku uzit snehu.
Zuzu z toho si nic nerob cestari chodia az vtedy ked sa to zacina topit.Normalna vec ze zase zaspali.No kafco uz vypite,polievka sa vari,mala este spi.No co budem robit.Rano o siestej mm isiel na WC a mala za nim a uz kricala ideme spravit kavicku mamine.kazde rano mi totiz robia aj mm kavu.No hroza potom do pol siedmej stala v kuchyni ze ona nejde.Potom si lahla spat do postele rozkazala si mliecko a zaspala.Asi ma porazi teraz bude spat aj do desiatej.

anjelikbambulka
21. jan 2010

ahojte babule...

tak zase máme viac sniežiku? 😉 🙂 super, sa teším 🙂

klaudi, malý je nááááádherný 🙂 celá mamina 😉 🙂

domi, super fotečky, s tou piškótkou sú zlatučkí 🙂 posielam IP 🙂

klauduska
21. jan 2010

anjelik...dik,vidis a kazdy vravi inak,ze na koho sa maly podoba...vacsinou vravia,ze ani na jedneho konkretne,ze je taky miesanec.... 😅

domi...veru,jakubko je uz riadny chlapino krasny.... 😉

dadadulka
autor
21. jan 2010

klaudi no už sa začínam cítiť ako ´big tehula´ 😅 keď si dám na seba vetrovku, každý vorvaň
sa môže schovať 😀 ale celkovo fajn, hlavné je, že mi nie je zle...
a tento náš malý huncút mi niekedy dáva zabrať, behať za ním s bruškom je veru občas fuška 😅

no Filipko je zlatunký 🙂 na krste veeeliký feši 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre