Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
24. júl 2009

zuzi 😀 😀

klauduska
24. júl 2009

AAAhojte!!!

Tak co,ako po vcerajsej burke???Ja som sa zobudila akosi neskor a hned som vyletela,ze muskaty..... 😕 A manzel uz ich stihol dat dole...este aj pradlo som mala na balkone... 😒 Ale stihli sme to.....Z nasho vchodu tusim aj nejaky plech zase odtrhlo,len som sa modlila,aby to neschytalo nase afticko...
A vraj ta vichrica bola najhorsia v Cechach a v Polsku...

tak domi...sup,sup sem s foteckami,aby sme Ta teda spoznali... 😉

klauduska
24. júl 2009

Juuj,a teraz som si vsimla,ze som Vam vcera pisala a nevidim tu ten prispevok.... 😠

pochvalila som fionke krasny kocik... 😉 My sme ten nas boli tiez pokukat najprv v All toyse a nakoniec sme ho objednali z netu,kde vysiel az o 100 eur menej,co je teda dost...preto ho mame aj tak skoro,lebo bol v akcii...

zabinka
24. júl 2009

Ahojte!!!

no to teda bola noc! My sme este poriadne ani nezaspali, ked zacalo fukat a potom som nevedela spat. Na vedlajsej ulici sme riadne videli, ako nieco padlo na el. droty a zablesk a same iskry...... No my sme elektriku nastastie mali. Fu baby, z takehoto vetra mam vacsi strach ako z hocijakej burky. Ale vyzera, ze vsetko dopadlo dobre.

A mne dnes pridu domov deti, jupiiii!!!!!!!

anjelikbambulka
24. júl 2009

ahojte kočky, no noc bola hrozná 😒 ja som mala na balkóne prádlo, tak ho mužík dával dnu... a potom som ešte zohrievala vodu pre malinkú do termosky, ak by nešla elektrika, aby som jej mala dať čo papať...
včera bola u nás kamoška z hlohovca aj s malou dcérkou, urobila emmuške tortu, dám foto, kuknite 🙂

dadadulka
autor
24. júl 2009

nazdárek ženušky 😎

veru, veru 😒 v noci bolo rušno 😕 no aspoň ten ´vetrík´ búrkový pekne chodníky vrábeľské povymetal 😅
to mi hneď vbilo do očú, keď sme sa ráno špacírovali po meste 😀 😀

dominka v Tescu majú akciu na plienky? to by sme mali aj my nabehnúť, už raz sme takto kúpili a je to fajn 😉

anjelik jéééééj tortička je suprovááá 🙂 😉 aj ja ceeem takú šikovnú kamošku 😀

zabinka
24. júl 2009

ahoj anjelik, tak torticka jesuper, skoda ja spapat 😀

domi, take navstevy, co nevedia kedy odist, treba slusne vyhodit. Ved mate male dietatko, to sa nehodi tak dlho vysedavat.

dadadulka
autor
24. júl 2009

zabinka súhlasím, aspoň na to dieťa mohli brať ohľad 😒

dadadulka
autor
24. júl 2009

a včera sme sa stretli v Tescu s danielou a pred Jednotou s klauduškou 🙂 🙂 pozdravujeme 😉

klauduska
24. júl 2009

dadi..aj my zdravime.... 😉 Ten VAs maly je uuuplne na zozratie!!! 😉 A ta Emmuskina torticka tiez..... 😉

fiona8
24. júl 2009

ahojte baby...
anjelik ta torta je nadherna 🙂
klaudi
aj vas kociarik 🙂 my sme ho tiez pozerali 🙂

zuzu84
24. júl 2009

ahojte babule.
No torta je nadherna hned by som si dala.
Babule chcem sa spytat ci neviete o niekom kto dava byt do prenajmu samozrejme vo Vrabloch a za nejaku prijatelnu cenu?

klauduska
24. júl 2009

fion...vazne?
A co vcera?Porodili ste bez problemov??? 😀 😀 😀 Ja som si tak fajne vcera zacvicila....dala nam nejake ine,trosku tazsie cviky,vraj sme este malo tehu,tak mohla...tak to trosku aj citim,ale som rada,som pretiahla svaly.... 😀

zuzu...a ako velky potrebujes?O jednom by som vedela....

zuzu84
24. júl 2009

klauduska: 2 alebo 3.Teraz mame sice 4 izbovy ale musime sa odstahovat pretoze majitelov syn sem chce ist byvat.Takze tak bud dalsi podnajom alebo ku svokrovcom, zakial nepostavime svoj.No nemam nic proti svokrovcom ale budem tam cele dni sama tu uz som si nasla aspon kamosky tak zabijem nejako nudu.

zuzu84
24. júl 2009

takze mam uz druhy den naladu pod psa ☹ ked si pomyslim ze vsetko zbalit a ist prec.Bojim sa aj toho ako vsetko to bude vnimat mala.No a samozrejme ze moj mangel je za to aby sme isli k rodicom hlavne teraz ked sa chystame stavat ze to bude jednoduchsie a aj malej sa tam bude viac pacit.Ale mna sa nikdo nespyta.Jemu to je samozrejme jedno ved on sa tam len vyspi,ved aj tak chodi kazdy den domov az vecer.

zabga88
24. júl 2009

ahojte kocky 🙂
tak uz sa aj ja konecne hlasim včera sme boli v štúrove bolo super mala sa tesila velmi sme jej kadeco pokupili tak sa vytesovala. dnes som od rana zavarala, navlecky postahovala a ešte dam prat a poumyvam prach a dlazky a potom pokoj teda dufam. ale som si mussela sadnut a maskrtit penovu torticku mnam 🙂

imis
24. júl 2009

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahojte srdcia!
No uz som tu.Predlzili nam pobyt o cely tyzden,tak sme prisli az dnes poobede 😀 Deti mali raj na zemi a ja som to nejako vydrzala.Manzela som si skoro vobec nevidela dva tyzdne.Ked nebol v praci,bol u svokry,ktora kazdy den nieco surne potrebovala robit.No-bez komentara.
Idem vas ocitat,ze ake bolo stretko,ci bude mat klaudi toho chalana a co nove u kazdej z vas.Ved potom zareagujem.A ja sa uz na ziadne stretko nehlasim,moja ucast bude ista asi dve minuty pred zaciatkom. 😀

dadadulka
autor
24. júl 2009

no vitáááj imis 😎
opäť v našom ´super vchode´ 😅

zabinka
24. júl 2009

ahoj imis a vitaj doma!!!!!!
Babule, ja sa idem s vami rozlucit. Kufre su uz zbalene, deti pripravene, rodinka spravne naladena a rano dvihame kotvy. Takze s vami budem az o tyzden, ved sa potom ohlasim.
Vy sa tu majte krasne, tehulky riadne priberajte, drobci nech posluchaju a nech nikto neochorie. 😉

zabga88
24. júl 2009

imis vitaj! aspon si si od manzela oddychla, nie??? 🙂

zabinka maj sa krasne a ozvy sa nam 🙂

zuzu80
25. júl 2009

ahojte 😉

vcera som sa ani na konikovi modrom, poriadne neukazala, no akosi nebol cas a ked som prisla domov....doma cisty pravek....ticho...tma....a tak na veceru bol melonik kedze varit a zohriat sa nedalo a elektrinu nam pustili az o 19.30 😕

Imis....tak ty si uz konecne doma,no tak vitaj!!!Tak s manzelom bola oddelena dovolenka?

Zabinka prajem krasnu dovolenku, nadherne pocasie, a koooopec supernych zazitkov a nezabudni pofotit, aby sme sa aj my pokochali 😉

A vsetkym krasny vikend

klauduska
25. júl 2009

Ahojte!!!

No imis,vitaj naspat....uz som si myslela,ze na tej Mani sa Ti tak zapacilo,ze ani naspat sa Ti nechce ist.... 😅 Ale nie,fajn,ze si tu... 😉

zuzu...tak asi smola,viem iba o 1-izbovom,som myslela,ze to pre niekoho potrebujes,nie pre Vas...

zuzu80....a to ste cely den nemali ellektrinu??A to co?No nechcem vediet ako Ti dopadla mraznicka.... 😒

Ja si idem omrknut ten receptik na cuketky a idem varit.... 😀

Inak,stretla som v meste dominiku a veru....skoro som ju nespoznala..... 😕 A stretla som aj zuzu... 😉

klauduska
25. júl 2009

zabi...asi uz neskoro,ale krasnu dovolenku a uzite si ju... 😉

klauduska
25. júl 2009

A este som zabudla popriat malemu Jakubkovi k dnesnym meninkam vsetko najlepsie vela zdravicka a lasky a uspechov a ........ 😉

dadadulka
autor
25. júl 2009

nazdárek dievčence 🙂 🙂 🙂

dnes máme počko na fiťkes 🙄 takže prechádzka vonku nehrozí...
drobček spinká a ja rozmýšľam, že poobede do NR vybehneme, aspoň po nejakom obchoďáku sa
popromenádujeme 🙂 možno aj na nejaké fajn zľavy natrafíme 🙂 😉

zabi tak super dovču prajeme, užite si to a veľa pekných fotiek prineste 😎 😎 😎

zuzu eeej veru, zanedbávaš koňa belasého, ale máš odpustené 😀 😉 a večera mňaaam, aspoň si
pri sporáku nemusela vystávať 😉 takže to má aj určité výhody 🙂 😉

dominka Jakubkovi Kubkovi prajeme fšiiicko NAJ k jeho prvým meninkááám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a veselý víkendík kočky papa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
25. júl 2009

ešte na skok 😀 keď sme pri tých meninách, čumím do kalendára a tam streda a Magdalénka 😀 takže,

zabga dodatočne ti prajem k meninám veľa zdravíčka, šťastíčka a nech sa ti darí aj s malou dcérkou 🙂 🙂 😉

no ale už letím papa 😎

dominka11
25. júl 2009

ahojte kočky, dakujeme 🙂

pridala som aj foto, aby ste ma spoznali v meste, lebo klaudi ma skoro nespoznala 😀 😉

akurat odišla my mam, kubko zaspal, tak mam chvilku pokoj 🙂

a zabga aj tebe všetko naj, hlavne nech ste zdravé aj s viki a nech ta poslucha 😉

dupinka
25. júl 2009

Ahojte!

neviete o mamicke, ktora by potrebovala materske mliecko? Mam moje odsate v mraznicke a pomalicky mu konci odporucana 3mes. doba skladovania, je mi to luto len tak vyliat. Nie je toho sice vela, ale mozno ten cca 1,5litra niekomu pomoze. (my nastastie mame dost...)

zabga88
25. júl 2009

dakujem vam pekne

Dominika aj Jakubkovi prajem všetko len to naj a hlavne vela, vela zdravicka

dominka11
26. júl 2009

dobre ranko babulky 🙂
zabga dakujeme 😉

ja sa akurat snažím trošku unavit krpca, aby si ešte trošku pospal.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre