Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
2. mar 2010

wau, teda Rastik, to sa ti podarilo (skoda ze tu nie je grcajuci smajlik). Dalsi co je ochotny sa zodpovedat zo svojej bezpecnej jazdy. Ked si stracal vedomie a zatmievalo sa ti pred ocami, tak si si mal kupit u Brana Zahradnika listok na MHD a mal si sa vozit autobusom 🤐

imis
2. mar 2010

Dobre,idem zo seba spravit cloveka a pojdem okuki tie drobatka malinke. Po ranajkach sa mi stav zlepsuje,tak to nie je ani jeden ani druhy virus 😀 😀 😀 😀
Pekny den vam vinsujem!!!!

zuzu80
2. mar 2010

aj tebe Maji 😉
Aj ja by som isla pozriet nejake male drobatka 😉

anjelikbambulka
2. mar 2010

zuzi, kľudne príd na návštevu 🙂 aj keď naša emmka už veľmi drobátko nie je 😉 😉 😉 😉

dadadulka
autor
2. mar 2010

fíha, kôň sa nám novelizuje 😕 😅

anjelikbambulka
2. mar 2010

čooooo????

anjelikbambulka
2. mar 2010

ako? kde? prečo? 😕 😕 😕

dadadulka
autor
2. mar 2010
anjelikbambulka
2. mar 2010

fííííha 🙂 to sú mi novinky 🙂 😉 😉 😉

dadadulka
autor
2. mar 2010

sranda... spustiť by sa mal vraj o nejaké dva týždne...

zuzu84
2. mar 2010

ahojte zienky.
Boli sme dnes v MC hotovy blazninec,deti ako smeti ale chvalabohu menej nez vcera.
Imis: takze v piatok budes byvat ty v MC, no tesim konecne sa osobne zoznamime.Inak pekny kocik mate dnes som ta videla, isla si vedla MC a ja reku ze ides sa hrat a ty si sa niekam vyparila.
Novy konik v poslednej dobe sa vsetky stranky nejak vynovuju, ale musim povedat ze vzdy som spokojna s tymi starymi asi to bude len zvyk.

😀

zuzu84
2. mar 2010

no kam mi dalo toho smejka no chapete to?

anjelikbambulka
2. mar 2010

ahoj zuzi, takže zase vás bolo v mc ako maku???? a my sme akurát teraz choré ☹ ☹ ☹

zuzu84
2. mar 2010

No bolo, takze nase hranie bolo len pri maminke, lebo boli nezname deti, tety takze moje dieta sa balo. 😢

anjelikbambulka
2. mar 2010

tak ani kávičku si si v kľude nevypila??? 😒 😒 😒

zuzu84
2. mar 2010

to som stihla vtedy moje dieta stalo pri stole a vykonavalo dôlezitu ulohu.Papalo ved to poznas 😀

anjelikbambulka
2. mar 2010

ale veď ona je taká zlatučká, keď papká 😀 😀 😀

retaux
2. mar 2010

Ahojte!
Anjelik: no na tvojom mieste by som tento týždeň ani neľutovala, že nemôžete ísť do MC, lebo tie divé šelmy by ti Emmku podupali 😀

Zuzu: ani mne sa nepáči, keď sa stránky menia. Mne to vždy vyhovuje tak ako to je a najhoršie je, že keď to zmenia, tak to máva väčšinou chyby a tak... 😒

A dnes som si kúpila ešte jedny tehu gate, lebo jedny, čo najviac nosím, sú už skoro zodraté, pomaly je už diera na nich, tak som natrafila na výpredaj a kúpila som si také hnedé. Úplne perfektne sa v nich cítim a stáli 15,80 (pôvodne 39 )

retaux
2. mar 2010

A kde ste všetky?

zuzu80
2. mar 2010

ahojte 😉
coooze nova stranka, no to sa strasne tesim, ja technicky antitalent sa do toho dostanem zas tak o pol roka 😀 😀

Luci nove nohavky si si kupila? A to vo Vrabloch? To uz aj sem dorazila taka vymozenost? To za cas mojho tehu nebolo 😕

retaux
2. mar 2010

Zuzu: tam, kde bola voľakedy VUB, tak vzadu je obchod, kde majú aj pár tehu vecí. Tak tam som si ich kúpila a dokonca som minule zistila, že aj u číňanov majú tehu rifle 😨 Ale ja už rifle mám...

zuzu80
2. mar 2010

no predstav si, to som absolutne netusila 😉 No nic Vrable sa pomaly ale isto priblizuju k nakupnym svetovym metropoliam 😀 😀 😀

retaux
2. mar 2010

Veru tak 😀 A ešte tá cena 😲 😀

zuzu80
2. mar 2010

no ved cumim, ze za to pomaly nekupis ani vlozky do podprsenky 😕 . Sak na tehulkach a novorodencoch treba zarabat, sak zeny na MD a RD su v najvacsom baliku. Niekedy sa nestacim cudovat, co su schopny si zapytat za tehu odev 😒

zuzu84
2. mar 2010

No veru tam maju tehu veci, ja som tiez ked som bola tehu to bolo pred 2 rokmi / tak davno/ som tam kupila tehu nohavice.
No tak to s tymi cenami je pravda, pomaly detske a tehu veci stoja viac ako pre bezneho obcana.Neviem kam na tie ceny chodia. 😲

retaux
2. mar 2010

A najhoršie je na tom to, že ten tehu odev proste potrebuješ a ani ho nemôžeš potom nosiť 😠

zuzu80
2. mar 2010

presne o tom to je , este vrch oblecenia, kupis o 3 cisla vacsi a prezijes, ale nohavice tazko. Ja som za moje tehu rifle v tej dobe vycalovala 1500 korun a to ani bohvieake neboli, esteze som najvacsie rozmery dosahovala v lete a nosila som vacsinou suknu a saty

dadadulka
autor
3. mar 2010

pekné slniečkové ránko 😎

my po raňajkách, tata sme vyprevadili do práce, ja idem dať kaffeee 🙂

luci, ja si už nebudem nič tehu kupovať, musím vydržať v tom, čo mám... ale tie gaťuše sa ti oplatili 😉

zuzu80
3. mar 2010

dobre ranko 😉

som uplne k.o. Dnes iba lezim, max. sa presuvam do kuchyne a do dvojnulkovej miestnosti 😒
Uz som si zaliala bylinkovy cajicek a so slzami v ociach prehltla chlieb bez korky.
Vonku ake krasne slniecko svieti a v radiu hlasia, ze pred LV je poladovica 😕

retaux
3. mar 2010

Ahojte!
Dadu: ani ja by som si asi už nekúpila, keby sa mi totálne nevydrali (už tam hádam aj diera bude) medzi nohami jedny tehu gate. Tiež mi príde ľúto vyhadzovať peniaze na nejakých 2,5 mesiaca. Ale čo už 😅

Zuzu: a čo ťa chytilo? Ten hnusný vírus? Tak dúfam, že ťa to rýchlo prejde 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre