Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
11. okt 2011

@fatmira neviem, podla mna je to jedno ci cez mmb alebo priamo v predajni 😉

silvia10131
11. okt 2011

ahojte,dakujem za privitanie,,,ako sa mate?

fatmira
11. okt 2011

@majka_k a bude nam sediet na rucku?

silvia10131
11. okt 2011

mozem sa opytat,rodili ste tu vo vranove niektora?ake su tam podmienky?atd,,,

majka_k
11. okt 2011

@fatmira bola som teraz merat tak rozmer dobry... 😉

majka_k
11. okt 2011

@silvia10131 ahoj aj ja aj @fatmira sme rodili tu vo VT, podmienky podla mna super ( 1000% lepsie ako na starej porodnici na kopci ) ale pristup dr a sestriciek sa velmi nezmenil 😅 ty sa chystas rodit? cakate babatko?

fatmira
11. okt 2011

@majka_k oki, tak objednam ja ci ty? 😅 ty chces aky? hnedy? ja cierny 😀

fatmira
11. okt 2011

@silvia10131 obe sme tu rodili, porodnica super, ale ja by som si urcite k druhemu porodu zazmluvnila dr.. 🙂

silvia10131
11. okt 2011

no ano sice mam uz 5 rocneho chlapceka a vo februari budeme mat druhe,,takze asi v podstate to iste ako bolo,,myslim ten pristup,,,ale pocula som ze vela lekarov odislo ci co?dufam ze ten tam nerobi co ma odrodil prvy krat,,,

silvia10131
11. okt 2011

a akeho by ste mi poradili?

majka_k
11. okt 2011

@silvia10131 ja dr.Zeliznakovu 😉
kto ta rodil prvy krat?

silvia10131
11. okt 2011

zeliznak

majka_k
11. okt 2011

@fatmira ja chcem tiez cierny lebo sak chcem aj novy kocik 😀 😀 😀 tak nech to je unoverzalne 😀 😉

silvia10131
11. okt 2011

@majka_k ja sa tak bojim toho porodu jak neviem co,,,,

fatmira
11. okt 2011

@silvia10131 ja by som ti tiez ako aj majka odporucila dr. zeliznakovu.. do dnesneho dna lutujem, ze som si ju nezazmluvnila.. 😖
a zeliznak tam uz nie je..
@majka_k jooooj ty s novym kocikom 🙂 v lete kupujes, ci vlastne kedy?

silvia10131
11. okt 2011

tak to si ma potesila ze uz tam nerobi,,,ale ako sa da lekar zazmluvnit?to je ako zaplatit si ho k porodu?

fatmira
11. okt 2011

@majka_k dokoncim jednu objednavku co robim 😉 lebo mi tam uz hodnu chvilu vypisuje ze v zavislosti od velkosti dat a vykonu vasho pocitaca to bude dlhsie trvat...aaaa ma porazi z mojho srota uz nech su vianoceeeeee 😅 a potom mozem objednat 😉

majka_k
11. okt 2011

@fatmira OK 😉

majka_k
11. okt 2011

@silvia10131 jj nerobi tam uz dr Zeliznak, a zazmluvnit si dr? skus sa opytat tvojho gynekologa...on ti urcite poradi kde a kedy a za kym ist...ale to asi priamo do porodnici si pojdes dohodnut s konkretnym porodnikom....

majka_k
11. okt 2011

jooooj baby to uz je tolko hodin? do kelu uz musim koncit, a ja ze co sa mala uz tolko hemzi v postielke, a to jej cas uz sa blizi 😀 😀 😀

@fatmira daj vediet ci sa podarilo objednat 😉 ale akoze ak chces tak mozem aj ja objednat ale az zajtra 🙂 ty mas internet banking? ja by som rovno zaplatila prevodom...

silvia10131
11. okt 2011

dakujem za tip,,skusim sa s nou dohodnut,,,a neviette kolko sa plati?aspon cca?

silvia10131
11. okt 2011

@majka_k a kolko ma malinka ?ako sa vola?

majka_k
11. okt 2011

@silvia10131 skus mrknut tu sa mi zda ze tam som to ciatala este dáávno ale neviem ci je to este aktualne ale predsa, mozno aj nieco co chces vesiet sa tam dozvies, ja som to citala tiez pred porodom 😉
http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn...

majka_k
11. okt 2011

@silvia10131 moja malicka ma 4 mesiace 😵 a vola sa Sofia 😉 ty mas chlapceka? si rodila uz v novej porodnici?
ja uz bohuzial musim padat zajtra este popiseme
@fatmira ak by si chcela na zajtra spolocnost na kocikovanie ( a neprsalo by 😅 😀 ) tak sa ozvi mozno sa pridame 😉

dobru noc baby 😉 😉

silvia10131
11. okt 2011

@majka_k dakujem pekne,,teras si to precitam lebo aj tak sa mi nechce spat este

silvia10131
11. okt 2011

@majka_k aj tebe bru nock,,papa

silvia10131
11. okt 2011

@majka_k ano v novej,,,moj sa vola Lukasko a ma 5 rockov

fatmira
11. okt 2011

@majka_k este furt mi nacitava tu moju objednavku..snad tu nebudem do rana sakra.. 😠 mam inetrnet banking, ale este nikdy som s tym nerobila a ani neviem ako to funguje 😅 tak objednas ty? lebo ja by som musela do bankomatu... 😅 joj sa tu dohadujeme, jak keby sme objednavali neviem co 😀
hej ozvem sa, ze co a ako 🙂 tak cakaj 🙂

silvia10131
11. okt 2011

@majka_k neni to az tak vela,,,ale za to sa to oplati,,skoda ze som nemala vybraneho porodnika pri malom nemuselo to tak dopadnut ako dopadlo,,,

fatmira
11. okt 2011

@silvia10131 co ja viem, tak s dr. zeliznakovou sa da pekne dohodnut aj bez penazi.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre