• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@majka_k ale prosim ta, netaraj :slight_smile: kocka si.. :wink:
ja som chodila na aerobic a potom som otehotnela..asi 5x som bola :grinning:
no a ked pride chlap domov, tak budem s nim cvicit, ale len brusaky :sweat_smile: bude mat nervy, ze mu tam zavadziam a zdrziavam ho, ale nech ma :grinning:
12. okt 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :rolling_eyes: niesom ale nevadi :wink:
ja som doma takto cvicila este ako slobodna-to som sa chcela muzovi - vtedy frajerovi veeeelmi pacit :grinning:
akoze aj teraz sa chcem ale nejak na to nemam energiu - cvicit, ved okolo malej sa nacvicim myslim dost, a veeelmi ma hneva ze za 4 mesiace som nezhodila nic a ani nic nevidno...fakt potrebujem dret ako kon aby bolo nieco vidno :frowning2:
12. okt 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira musim koncit, hodina pokrocila, muz tu zase pri mne chrape :sweat_smile: dobru noc, zajra si dame vediet ci kocikujeme :sunglasses:
12. okt 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k my sa im musime pacit aj bez cvicenia, ci chcu alebo nie :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
idem aj ja, som sa zas zakukala na jednej stranke a slintala tam po vecickach :grinning: :grinning: :grinning:
dobru noc :wink:
12. okt 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira citam ze este stale mate problem s kakanim? :confounded: :unamused: joooj to ma mrzi...sofi uz tiez 3 dni nekakala dnes v noci taku gulku chudinka vytlacila a rano sa pucila a pucila a len trochu vyslo...normalne rozmyslam ze jej dam dnes tu slivkovu Hipp vyzivu ci jej nerozhybe crievka :frowning2:
13. okt 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no co ti poviem.. trapime sa :unamused: stale len take male hovienka tvrde vykaka a dost.. ja nechapem co sa to porobilo :angry: skus jej dat slivkovu vyzivku, tym nic nepokazis, asi dnes kupim slivky susene a mu ich uvarim, alebo ja uz neveim.. alebo slivkovy kompot.. uz som zufala fakt z toho.. :astonished:
13. okt 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira slivkovy kompot alebo len stavu z kompotu mu daj, toto pomoze aj dospelemu...my sme papali vyzivu ale nemala velky uspech :sweat_smile: trocha spapala ale tvarila sa pri tom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :confounded: tak snad to bude mat nejaky uspech :confused:
13. okt 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. okt 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k paru lyziciek zjedol, ale ziadna slava.dnes ani obed nechcel, len potom jogurt zjedol.. ale som bola v kauflande, tak som nakupila slivkove vyzivy aj ten dzusik, tak bude pravidelne papat :wink: a ani sa necucujem, ze nemala uspech, ako chut nic moc :sweat_smile:
ten kocik je uuuuzasny kraaaaaasny :slight_smile: sice neviem ake farebne prevedenie, lebo mi ho uz neukaze.. si si ho rezervovala?? :wink: len sedacka nie je moc velka..to tak asi na leto kocik..neviem.. ale kraaasny. :wink:
13. okt 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k a sa ti chcem ospravedlnit na dnesnu "vydarenu" prechadzku, najprv som trcala na poste a potom sa teta prikmotrila :sweat_smile: :angry: ale ja ti to vynahradiiiim :grinning:
hej a domov sme dosli az o pol siedmej dneska, ani nemukol :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira uz si ho niekto rezervoval :frowning2: bol cierno fialovy - kráááááásny a za 80 eur do riti...som zavahala
13. okt 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira nic to sak normalka, sak ty si za to nemohla :wink: ...len som bola a aj som zvedava nato co si mi nedohovorila :sweat_smile:
13. okt 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k cooo za 80e?? to je nejaky blud nie??
dohovorim neboj, ci napisem? :sweat_smile:
13. okt 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira to bol kocik ze vraj z anglicka - ona predavala jednej svojej kamoske, a mozno pretom taky lacny ze sa neda zlozit :sweat_smile: :confused: :confused: neviem
13. okt 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hmmmmm... no aj tak sa mi nezda ta cena, lebo take kociky sa predavaju po inej cene.ci v tom nieco nebude. este nejake poskodenia a tak :unamused:
13. okt 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira sak to...neviem, aj tak uz je fuč :grinning: :grinning:
13. okt 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hmmm... tak hladaj dalej teda :slight_smile: ale pokial leto pride, tak ich tolko prestriedas, teda na obrazkoch, ze az ktory by si chcela :P
13. okt 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak tak aj ja si myslim :sweat_smile: a asi si uz dam od tych kocikoch na chvilu pokoj a o par dni zase posondujem .... :confused: :grinning: lebo do leta zosediviem :grinning:
13. okt 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jooooj a inac som dnes teda poriadne zamrzla :rolling_eyes: musim sa lepsie obliekat :unamused: uz kycham :angry:
13. okt 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k do leta kopu casu :wink: alebo nahovor mm a pojdete si poobzerat nejake aj do obchodu a urobite si nakupno-obzeraci vyletik :grinning:
joj az tak? :confused: mne bolo ok, a potom jak sme isli z kauflandu tak uz bolo fajne vonku, lebo nefukalo..
13. okt 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no muza asi tazko nahovorim, on take obkukavacie zalezitosti neznasa...keby ze sa uz kupovalo tak ho mozno presvedcim ale takto ee :rolling_eyes: asi len segru zlanarim a skocime len tu poblizku niekam, lenze tu nemaju dobry vyber... :frowning2:
a zajtra ma byt len 8 °C neviem sice kolko bolo dnes ale sa mi to zda strasne máááálo brrrrrrrrrrrrrr... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ani moj nema rad obkukovacky..pre neho je to strata casu, ale pre mna nie :grinning:
a kde by si chcela ist pokukat?
coooo kolko??? sak ja nemam vetrovku, co mam zimnu vytiahnut?? :sweat_smile:
13. okt 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira neodolala som :grinning: :grinning: a kukla som este raz a aha : http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/fihm/pekny-kocik/ celkom sa mi aj pozdava, vlastne sa mi aj paci :sweat_smile: :grinning: :grinning:
13. okt 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira mrkni, ja sa tu stale kukam a maju na 99% stale pravdu ... a aj v telke dnes vraveli ze 8 °C Presov : http://www.foreca.cz/Slovakia/Vranov_nad_Topl%27ou?tenday
13. okt 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ale ved ma 4 kolieska :sweat_smile:
13. okt 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. okt 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k vravela som, ze este toho pozmenis v kriteriach :grinning:
13. okt 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k a predpoved pocasia nic moc :wink: to uz ako na fusak ci?? ja nevieeeeem
13. okt 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira nj :sweat_smile: ale aj tak zostava srdcovka stara :grinning: :grinning: tieto kociky su len na inspiraciu :sweat_smile: :grinning: zatial numero uno http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/nt5i/quinny-speedy-sx/ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. okt 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja so uz dnes videla deticky vo fusakoch :sweat_smile: ako som vas cakala tak ich okolom na preslo...lebo som sa prechadzala okolo skolky :grinning: tak som ich uz par videla s fusakmi :wink:
13. okt 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok