Vranovčanky sem sa 🙂

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉
fatmira
12. okt 2011
@majka_k ale prosim ta, netaraj 🙂 kocka si.. 😉
ja som chodila na aerobic a potom som otehotnela..asi 5x som bola 😃
no a ked pride chlap domov, tak budem s nim cvicit, ale len brusaky :-N bude mat nervy, ze mu tam zavadziam a zdrziavam ho, ale nech ma 😃
majka_k
12. okt 2011
@fatmira 8-( niesom ale nevadi 😉
ja som doma takto cvicila este ako slobodna-to som sa chcela muzovi - vtedy frajerovi veeeelmi pacit 😃
akoze aj teraz sa chcem ale nejak na to nemam energiu - cvicit, ved okolo malej sa nacvicim myslim dost, a veeelmi ma hneva ze za 4 mesiace som nezhodila nic a ani nic nevidno...fakt potrebujem dret ako kon aby bolo nieco vidno 😞
majka_k
12. okt 2011
@fatmira musim koncit, hodina pokrocila, muz tu zase pri mne chrape :-N dobru noc, zajra si dame vediet ci kocikujeme 😎
fatmira
12. okt 2011
@majka_k my sa im musime pacit aj bez cvicenia, ci chcu alebo nie :-N :-p 😃
idem aj ja, som sa zas zakukala na jednej stranke a slintala tam po vecickach 😃 😃 😃
dobru noc 😉
majka_k
13. okt 2011
@fatmira citam ze este stale mate problem s kakanim? :-S :-| joooj to ma mrzi...sofi uz tiez 3 dni nekakala dnes v noci taku gulku chudinka vytlacila a rano sa pucila a pucila a len trochu vyslo...normalne rozmyslam ze jej dam dnes tu slivkovu Hipp vyzivu ci jej nerozhybe crievka 😞
fatmira
13. okt 2011
@majka_k no co ti poviem.. trapime sa :-| stale len take male hovienka tvrde vykaka a dost.. ja nechapem co sa to porobilo ]-( skus jej dat slivkovu vyzivku, tym nic nepokazis, asi dnes kupim slivky susene a mu ich uvarim, alebo ja uz neveim.. alebo slivkovy kompot.. uz som zufala fakt z toho.. :-o
majka_k
13. okt 2011
@fatmira slivkovy kompot alebo len stavu z kompotu mu daj, toto pomoze aj dospelemu...my sme papali vyzivu ale nemala velky uspech :-N trocha spapala ale tvarila sa pri tom :-p :-x :-S tak snad to bude mat nejaky uspech =-)
majka_k
13. okt 2011
@fatmira no kukaj http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/q3fw/pred... perfektny je do frasa x-) x-)
fatmira
13. okt 2011
@majka_k paru lyziciek zjedol, ale ziadna slava.dnes ani obed nechcel, len potom jogurt zjedol.. ale som bola v kauflande, tak som nakupila slivkove vyzivy aj ten dzusik, tak bude pravidelne papat 😉 a ani sa necucujem, ze nemala uspech, ako chut nic moc :-N
ten kocik je uuuuzasny kraaaaaasny 🙂 sice neviem ake farebne prevedenie, lebo mi ho uz neukaze.. si si ho rezervovala?? 😉 len sedacka nie je moc velka..to tak asi na leto kocik..neviem.. ale kraaasny. 😉
fatmira
13. okt 2011
@majka_k a sa ti chcem ospravedlnit na dnesnu "vydarenu" prechadzku, najprv som trcala na poste a potom sa teta prikmotrila :-N ]-( ale ja ti to vynahradiiiim 😃
hej a domov sme dosli az o pol siedmej dneska, ani nemukol :-N :-p
majka_k
13. okt 2011
@fatmira uz si ho niekto rezervoval 😞 bol cierno fialovy - kráááááásny a za 80 eur do riti...som zavahala
majka_k
13. okt 2011
@fatmira nic to sak normalka, sak ty si za to nemohla 😉 ...len som bola a aj som zvedava nato co si mi nedohovorila :-N
fatmira
13. okt 2011
@majka_k cooo za 80e?? to je nejaky blud nie??
dohovorim neboj, ci napisem? :-N
majka_k
13. okt 2011
@fatmira to bol kocik ze vraj z anglicka - ona predavala jednej svojej kamoske, a mozno pretom taky lacny ze sa neda zlozit :-N =-) =-) neviem
fatmira
13. okt 2011
@majka_k hmmmmm... no aj tak sa mi nezda ta cena, lebo take kociky sa predavaju po inej cene.ci v tom nieco nebude. este nejake poskodenia a tak :-|
majka_k
13. okt 2011
@fatmira sak to...neviem, aj tak uz je fuč 😃 😃
fatmira
13. okt 2011
@majka_k hmmm... tak hladaj dalej teda 🙂 ale pokial leto pride, tak ich tolko prestriedas, teda na obrazkoch, ze az ktory by si chcela 😛
majka_k
13. okt 2011
@fatmira tak tak aj ja si myslim :-N a asi si uz dam od tych kocikoch na chvilu pokoj a o par dni zase posondujem .... =-) 😃 lebo do leta zosediviem 😃
majka_k
13. okt 2011
@fatmira jooooj a inac som dnes teda poriadne zamrzla 8-( musim sa lepsie obliekat :-| uz kycham ]-(
fatmira
13. okt 2011
@majka_k do leta kopu casu 😉 alebo nahovor mm a pojdete si poobzerat nejake aj do obchodu a urobite si nakupno-obzeraci vyletik 😃
joj az tak? =-) mne bolo ok, a potom jak sme isli z kauflandu tak uz bolo fajne vonku, lebo nefukalo..
majka_k
13. okt 2011
@fatmira no muza asi tazko nahovorim, on take obkukavacie zalezitosti neznasa...keby ze sa uz kupovalo tak ho mozno presvedcim ale takto ee 8-( asi len segru zlanarim a skocime len tu poblizku niekam, lenze tu nemaju dobry vyber... 😞
a zajtra ma byt len 8 °C neviem sice kolko bolo dnes ale sa mi to zda strasne máááálo brrrrrrrrrrrrrr... :-p
fatmira
13. okt 2011
@majka_k ani moj nema rad obkukovacky..pre neho je to strata casu, ale pre mna nie 😃
a kde by si chcela ist pokukat?
coooo kolko??? sak ja nemam vetrovku, co mam zimnu vytiahnut?? :-N
majka_k
13. okt 2011
@fatmira neodolala som 😃 😃 a kukla som este raz a aha : http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/fihm/pekn... celkom sa mi aj pozdava, vlastne sa mi aj paci :-N 😃 😃
majka_k
13. okt 2011
@fatmira mrkni, ja sa tu stale kukam a maju na 99% stale pravdu ... a aj v telke dnes vraveli ze 8 °C Presov : http://www.foreca.cz/Slovakia/Vranov_nad_Topl%2...
fatmira
13. okt 2011
@majka_k ale ved ma 4 kolieska :-N
majka_k
13. okt 2011
@fatmira :-N 😃
fatmira
13. okt 2011
@majka_k vravela som, ze este toho pozmenis v kriteriach 😃
fatmira
13. okt 2011
@majka_k a predpoved pocasia nic moc 😉 to uz ako na fusak ci?? ja nevieeeeem
majka_k
13. okt 2011
@fatmira nj :-N ale aj tak zostava srdcovka stara 😃 😃 tieto kociky su len na inspiraciu :-N 😃 zatial numero uno http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/nt5i/quin... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
majka_k
13. okt 2011
@fatmira ja so uz dnes videla deticky vo fusakoch :-N ako som vas cakala tak ich okolom na preslo...lebo som sa prechadzala okolo skolky 😃 tak som ich uz par videla s fusakmi 😉