• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@fatmira a inac zajtra mi pride fusak :dizzy_face: :dizzy_face: pisal mi kurier ze zajtra mi ho donesie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tesim tesim :grinning: :grinning:
13. okt 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k si sa na nas nacakala. na sidlisku a potom pred postou :unamused: :cry: :angry: neviem ale fusak asi este nedam..ved co potom bude mat v zime? :sweat_smile:
13. okt 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira aaaaale nie preto :wink: to az poceste naspat mi bolo uz poriadne zima :confounded:
a sak uvidis ako bude a ked veeelmi zima tak das...
13. okt 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ale ale, aj ja tesim :slight_smile: tak uz teda moze byt aj zima nooooo :sweat_smile: :grinning:
13. okt 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jj moze :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: este mi pride overal - zajtra ho posiela :dizzy_face: :dizzy_face: tesim tesim :grinning: tento
13. okt 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jeeeeeej aky chutny :slight_smile: uz si asi musim aj ja nieco zas obejdnat, aby som sa aj ja vytesovala.. :grinning:
inak zase musim na postu :angry: neviem ci zajtra alebo kedy, ale normalne rozmyslam, ze napisem primatorovi, ci komu, ci nechcu zriadit nejaku pobocku aj tu na druhom konci mesta :sweat_smile:
13. okt 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira v pohode, sak ked nebude prsat...v ramci prechadzky...len ked tam bude tooolko ludi tak by ma na tvojom mieste uz asi trafilo :fearful:
13. okt 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no sak mna aj trafilo..mi bolo strasne teplo :angry: a musim ist najprv kupit baliaci papier.. joooj na co som sa to ja dala.. len mam starosti s tym :sweat_smile:
13. okt 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a s cim mas tie starosti? co riesis ak smiem vediet :confused:
13. okt 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. okt 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no neviem ci smies vediet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
predavam nejake veci po miskovi, ale len nejake.. tie naj naj naj si stale nechavam, co ked sa necham nahovorit na druhe :confused: :sweat_smile: a este aj veci po sestre a dnes som predala dva veci.. :slight_smile:
13. okt 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k fuuuu aky opatok, ja by som v nich chodila jak koza polamana :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukam na jojke toho jara zideka a uz som stlacila polku cokolady a pol kila mandariniek.... a predtym na veceru som mala tlacenku s cibulou (konecne) :grinning: :grinning: :grinning: no hadam drobec bude spat celu noc, ani mlieko nebude chciet take.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ahááááá :grinning: :grinning: takze si regulerna predavajuca hej ? :wink:
ja som moc leniva aby som nieco takto predavala ... ale ked kukam niekedy nato co vsetko sa tu na MK predava ... sa mi rozum zastavuje....pouzite cumliky, rozbalene caje ... akoze ja take nieco hadzem rovno do kosa :sweat_smile:
13. okt 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira to sa tio zda, ked odratas podrazku tak je super a nie vobec velky :wink:
13. okt 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira si predstav ze ja som tlacenku tlacila v pondelok :grinning: :grinning: :grinning: oco bol v sobotu na zabijacke a v neelu mu doniesli :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja som tiez bola leniva, ale tak raz som si nasla cas na to a dokopala sa k tomu a uz som aj nejake veci popredala..teda na zaciatok slusne nooooo :slight_smile: a hlavne sa sestra tesila ked som predala jej vec, ze mala prachy..aj dnes som predala jej supravu nike ciapku+sal, tak rozmysla, kde to minie :grinning:
13. okt 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no musim v nejakom obchode vyskusat take..ale ja to nemam ani kde vynosit...ci budeme v zime po sidlisku v takych stekloch kocikovat? :grinning:
13. okt 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k mnaaaaam domaca, dala by som si :sweat_smile: ja som vzdy kupovala hradocku, ale v kauflande ju zrusili a uz je len bravcova udena, ale nie je az taka dobra :sweat_smile:
13. okt 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jooooj mne sa straaaasne pacia tieto cizmy ( ale ina farba ) http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12509162&tab=0 ale tolko nechcem dat, v sobotu ideme na nakupy bud do MI alebo do PO do Maxu tak v GATE ich maju za par supov, tak ich urcite kupim, lebo ja som na nich uz kukala asi 5x ale nikdy nekupila ale uz mi neujdu....
13. okt 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak super ked sa dari v obchode :wink:
13. okt 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira vyskusaj, clovek by ani nepovedal ze mozu byt aj pohodlne, ja mam podobne ale nie az take vysoke-len pod kotniky...
13. okt 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tiez som take furt obezrala ale nikdy ich nekupila, lebo jedna moja spoluziacka take mala a ona si ich tak skaredo schodila, ze fakt hrozne vyzerali na nohe..ale ona captavo chodi :sweat_smile:
a v MI sa da dobre nakupit? ja sa uz tak tesim na optimu :grinning: jak male decko :grinning:
13. okt 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jj v MI je Zemplin, tam je Gate, New Yorker, Kenvelo .... celkom dobry vyber ( okrem Kenvela - ja si tam nikdy neviem nic vybrat ) ale myslim ze skocime teraz do PO do Maxu lebo naposledy sme boli v MI a nejak nista pista nemali :sweat_smile:
13. okt 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira joooj do pana, mala sa mi tu uz koti...asi uz koncim ... zajtra dame prechadzku? :confused:
13. okt 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira napis ci hej a kedy a kde a tak..... ja si zajtra rano precitam, dobru noc :wink:
13. okt 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k v MI som bola len raz aj to uz davno.. chodime do maxu, ved oproti je mekac :sweat_smile:
a kenvelo ja tiez neznasam, kvalita nic moc a ceny dakedy nenormalne..
13. okt 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hej ideme :slight_smile: ja sa posnazim maleho nejak na tu druhu nastelovat, lebo dajak sa nam nedari :pensive: furt mi zaspi pred.. ved si napiseme sms :slight_smile: dobru :wink:
13. okt 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira akoze mozme aj na tretiu sa dohodnut ak chces Miska dat doma spat... mne by to mozno aj viac vyhovovalo, kedze teraz papame kasicky okolo druhej tak tiez moc nestihame :sweat_smile:

inac fusak uz doma :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no ved uvidime ze co a ako, ved si dame vediet nejak predtym ze kedy ideme :wink: teraz spinka, tak som zvedava ze dokedy :sweat_smile:

supeeer.... paci sa? :slight_smile:
14. okt 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok