• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
14. okt 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fatmira jasne ze sa paci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: perfektny je...len som zvedava ako do kocika vojde :sweat_smile: mne mala akurat vstala ale este si lezi v postielke a papa rucky , cakam kym bude kricat :grinning: :grinning: tak pojdem pomerat do kocika :wink:

a ten tvoj je bohovsky...fakt krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira inac dnes je vonku teda riadna kosa...hnus... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som bola po ten fusak dole pod bytovku :confounded: som zvedava co na seba hodim, malej uz dam isto overalik - mam taky tensi po segre ale on je akoze na zimu ale na zimu budem maz hrubsíííí :grinning: :grinning:
no len co so mnou...a musim pohladat aj rukavice...ja ksle na ludi, nech kukaju sak odmrznem prsty
14. okt 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak to sa tesim :slight_smile: a uz ho dnes davas? musim vybehnut na balkon, lebo ja nemam sajn ako je vonku, len trosku pockam, lebo som zo sprchy vyliezla..

nevyzera to blbo? ze kocik cierno modry a fusak zeleny.. :sweat_smile: ale mne sa to paci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tiez neviem co si obleciem :unamused: nemam ziadnu vetrovku na jesen..len tu kratku bundicku co som mala na jarmoku a tu dlhu mikinu co som mala vcera.. ja neviem co som doteraz nosila :sweat_smile: ale tak to som asi vonku nehcodila ked bola zima :sweat_smile: a rukavice nemaaaaam, musim dajake pohladat doma :grinning:
14. okt 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira aha :dizzy_face: :dizzy_face:

a ja este nedavam tento lebo mala je v hlbokom, tak ona je tam dost zababusena to az ked bude vacsia kosa ... :wink: ale ty mas sportovy tak neviem asi by som nad tym rozmyslala ci nedam uz kaiser.
14. okt 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a tvoj vyzerá super v kociku :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k fakt je krasny.. super fabra.. :slight_smile: a fajne sa zmestil nie? a jak si z neho Sofi vykukuje :grinning:

joj neviem neviem..nemate doma vonkajsi teplomer, ze kolko je stupnov? lebo nam sa pokazil a nekupili sme este novy :sweat_smile:
14. okt 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. okt 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasne, ale ked mne sa uz v poslednej dome hello kitty uz nepaci, lebo je uz strasne preplneny trh s nou a uz mi to lezie krkom, ale vozik je to kraaaasny...
14. okt 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja som ho nasla tu na mk, jedna mamicka mala v albume, ale cierny a na boku bolo napisane brio.. uzasny..ale cierny neviem najst :unamused: jej mala si ho tlacila a mala tam hrcky naukladane, nejake kocky a potom macka plysoveho, no na zozratie :grinning:
14. okt 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k idem lebo mlady panko si uz vykrikuje z postielky.. :wink:
14. okt 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. okt 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ty brdo..peckove :slight_smile: len aby bol v zime sneh :sweat_smile:
14. okt 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no sak...toto sme s muzom vraveli...ale to tiez, sofi musi uz sediet.
14. okt 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jej to tam nejako vystlies nejakym vankusikom, aby bola v pololahu, aby sa nezosmykla a moze sa sankovat :grinning:
14. okt 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :wink: no to som fakt zvedava ci ich vobec vyuzijeme...snad hej :sunglasses:
do pana uz som 3y hajkala malu, a neviem kolko este budem :unamused: neviem preco ma taky nepokojny ten prvy spanok...uz teraz vyzera ze spi tvrdo...ale doteraz take metanie :confused: :fearful:
14. okt 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ocuj :sweat_smile: ked dam malej zeleninove kasicky a v pohode tak mam prejst na ovocne potom alebo zelenina s maskom??? :confused: uz papala skoro vsetky druhy zeleniny...este chcem kupit brokolicu a karfiol...
14. okt 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no snad hej :wink: my mame klasika drevene..
ja som tiez dneska hajkala na rukach.. :sweat_smile: este sa na to nauci, tak ma porazi :grinning:
14. okt 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :sweat_smile: tak sa toho vyvaruj,lebo ja mam doma muza na vecerne hajkanie...sice dnes niekam plachol ale predtym ju uhajkal on :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hmmm..ja som davala cca mesiac len zeleninu, som vselijak kombinovala..potom som pridala masko, a az za take 2tt som dala ovocie... to uz bolo davno si nepamataaaaaaaam :grinning:
14. okt 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira http://deti.bazar.sk/4114412-quinny-speedi-sx :sweat_smile: trafi ma a take som nasla vela ceny okolo 150 eur :confused:
14. okt 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ten prvy jak zadara :sweat_smile: mohol by ti ho aj brasko omrknut, ci nie je rozhegany a ci je ok, nie?
aj ten druhy pekny :wink:
tak co kupujes uz teraz?
14. okt 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira he he, muz by ma prizabil, ale no do riti, keby bolo na mne tak kupujem :grinning: :grinning:
a presne somy myslela ze by mi ho oni so svagrinou mohli okuknut, ona ma skusenosti s kocikmi, a by mi ho na vianoce aj doniesli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ak by bol OK
14. okt 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no vidis a mas darcek pod stromcek, muz predycha neboj :grinning: zas 88e nie je 250 :sweat_smile:
14. okt 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira 99 :sweat_smile: msuim s nim pokecat asi o vianociach - ze co planuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ci vobec nieco :rolling_eyes:
14. okt 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k a nevies preco som napisala 88? :sweat_smile: no hej poinformuj sa, ja sa tiez poinformujem, ked pride drahy domov, ale on si s tym nikdy tazku hlavu nerobi.zaidne prekvapko nic :pensive:
14. okt 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k toto som ti uz ukazovala ze sa mi paci? :sweat_smile: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12423388&tab=0
14. okt 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira myslis ze u nas je to ine??? ee :frowning2: prekvapil ma teraz na narodky a meniky ze mi doniesom kyticu a bonbonieru a este ked sme spolu chodili tak mi kupil na narodky swarovski supravu na krk a aj na meniny ale inac nic...ak si ja nieco vyberiem tak OK mam si kupit :sweat_smile: tak snad ho presvedcim :zipper_mouth: no nedavam tomu velke sance, od noveho roku prechadzam na rodicovsky a to bude teda pecka financna :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:
14. okt 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: perfektna je - kup :wink: Misko bude aky fesak :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok