Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
14. okt 2011

🙂

majka_k
14. okt 2011

@fatmira jasne ze sa paci 😵 😵 😵 perfektny je...len som zvedava ako do kocika vojde 😅 mne mala akurat vstala ale este si lezi v postielke a papa rucky , cakam kym bude kricat 😀 😀 tak pojdem pomerat do kocika 😉

a ten tvoj je bohovsky...fakt krasny 😵 😵 😵 😵 😵

majka_k
14. okt 2011

@fatmira inac dnes je vonku teda riadna kosa...hnus... 😝 😝 😝 😝 som bola po ten fusak dole pod bytovku 😖 som zvedava co na seba hodim, malej uz dam isto overalik - mam taky tensi po segre ale on je akoze na zimu ale na zimu budem maz hrubsíííí 😀 😀
no len co so mnou...a musim pohladat aj rukavice...ja ksle na ludi, nech kukaju sak odmrznem prsty

fatmira
14. okt 2011

@majka_k tak to sa tesim 🙂 a uz ho dnes davas? musim vybehnut na balkon, lebo ja nemam sajn ako je vonku, len trosku pockam, lebo som zo sprchy vyliezla..

nevyzera to blbo? ze kocik cierno modry a fusak zeleny.. 😅 ale mne sa to paci 😝 😀

tiez neviem co si obleciem 😒 nemam ziadnu vetrovku na jesen..len tu kratku bundicku co som mala na jarmoku a tu dlhu mikinu co som mala vcera.. ja neviem co som doteraz nosila 😅 ale tak to som asi vonku nehcodila ked bola zima 😅 a rukavice nemaaaaam, musim dajake pohladat doma 😀

majka_k
14. okt 2011

@fatmira aha 😵 😵

a ja este nedavam tento lebo mala je v hlbokom, tak ona je tam dost zababusena to az ked bude vacsia kosa ... 😉 ale ty mas sportovy tak neviem asi by som nad tym rozmyslala ci nedam uz kaiser.

majka_k
14. okt 2011

@fatmira a tvoj vyzerá super v kociku 😵 😵

fatmira
14. okt 2011

@majka_k fakt je krasny.. super fabra.. 🙂 a fajne sa zmestil nie? a jak si z neho Sofi vykukuje 😀

joj neviem neviem..nemate doma vonkajsi teplomer, ze kolko je stupnov? lebo nam sa pokazil a nekupili sme este novy 😅

fatmira
14. okt 2011

@majka_k toto musis kupit Sofi na narodky, sa nad tym rozplyvam uz ako dlho 🙂 http://www.centrshop.cz/hracky/hello-kitty-vozi...

majka_k
14. okt 2011

@fatmira 😵 😵 😵 krasne, ale ked mne sa uz v poslednej dome hello kitty uz nepaci, lebo je uz strasne preplneny trh s nou a uz mi to lezie krkom, ale vozik je to kraaaasny...

fatmira
14. okt 2011

@majka_k ja som ho nasla tu na mk, jedna mamicka mala v albume, ale cierny a na boku bolo napisane brio.. uzasny..ale cierny neviem najst 😒 jej mala si ho tlacila a mala tam hrcky naukladane, nejake kocky a potom macka plysoveho, no na zozratie 😀

fatmira
14. okt 2011

@majka_k idem lebo mlady panko si uz vykrikuje z postielky.. 😉

majka_k
14. okt 2011

@fatmira aha ake sanky bude mat mala na zimu http://www.svetkocikov.sk/detske-sanky/927-dets...

fatmira
14. okt 2011

@majka_k ty brdo..peckove 🙂 len aby bol v zime sneh 😅

majka_k
14. okt 2011

@fatmira no sak...toto sme s muzom vraveli...ale to tiez, sofi musi uz sediet.

fatmira
14. okt 2011

@majka_k jej to tam nejako vystlies nejakym vankusikom, aby bola v pololahu, aby sa nezosmykla a moze sa sankovat 😀

majka_k
14. okt 2011

@fatmira 😉 no to som fakt zvedava ci ich vobec vyuzijeme...snad hej 😎
do pana uz som 3y hajkala malu, a neviem kolko este budem 😒 neviem preco ma taky nepokojny ten prvy spanok...uz teraz vyzera ze spi tvrdo...ale doteraz take metanie 😕 😨

majka_k
14. okt 2011

@fatmira ocuj 😅 ked dam malej zeleninove kasicky a v pohode tak mam prejst na ovocne potom alebo zelenina s maskom??? 😕 uz papala skoro vsetky druhy zeleniny...este chcem kupit brokolicu a karfiol...

fatmira
14. okt 2011

@majka_k no snad hej 😉 my mame klasika drevene..
ja som tiez dneska hajkala na rukach.. 😅 este sa na to nauci, tak ma porazi 😀

majka_k
14. okt 2011

@fatmira 😅 tak sa toho vyvaruj,lebo ja mam doma muza na vecerne hajkanie...sice dnes niekam plachol ale predtym ju uhajkal on 😀 😀 😀

fatmira
14. okt 2011

@majka_k hmmm..ja som davala cca mesiac len zeleninu, som vselijak kombinovala..potom som pridala masko, a az za take 2tt som dala ovocie... to uz bolo davno si nepamataaaaaaaam 😀

majka_k
14. okt 2011

@fatmira http://deti.bazar.sk/4114412-quinny-speedi-sx 😅 trafi ma a take som nasla vela ceny okolo 150 eur 😕

fatmira
14. okt 2011

@majka_k ten prvy jak zadara 😅 mohol by ti ho aj brasko omrknut, ci nie je rozhegany a ci je ok, nie?
aj ten druhy pekny 😉
tak co kupujes uz teraz?

majka_k
14. okt 2011

@fatmira he he, muz by ma prizabil, ale no do riti, keby bolo na mne tak kupujem 😀 😀
a presne somy myslela ze by mi ho oni so svagrinou mohli okuknut, ona ma skusenosti s kocikmi, a by mi ho na vianoce aj doniesli 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ak by bol OK

fatmira
14. okt 2011

@majka_k no vidis a mas darcek pod stromcek, muz predycha neboj 😀 zas 88e nie je 250 😅

majka_k
14. okt 2011

@fatmira 99 😅 msuim s nim pokecat asi o vianociach - ze co planuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ci vobec nieco 🙄

fatmira
14. okt 2011

@majka_k a nevies preco som napisala 88? 😅 no hej poinformuj sa, ja sa tiez poinformujem, ked pride drahy domov, ale on si s tym nikdy tazku hlavu nerobi.zaidne prekvapko nic 😔

fatmira
14. okt 2011

@majka_k toto som ti uz ukazovala ze sa mi paci? 😅 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12423388&tab=0

majka_k
14. okt 2011

@fatmira myslis ze u nas je to ine??? ee ☹ prekvapil ma teraz na narodky a meniky ze mi doniesom kyticu a bonbonieru a este ked sme spolu chodili tak mi kupil na narodky swarovski supravu na krk a aj na meniny ale inac nic...ak si ja nieco vyberiem tak OK mam si kupit 😅 tak snad ho presvedcim 🤐 no nedavam tomu velke sance, od noveho roku prechadzam na rodicovsky a to bude teda pecka financna 😠 😠 😠 🙄

majka_k
14. okt 2011

@fatmira 😵 😵 😵 perfektna je - kup 😉 Misko bude aky fesak 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre