• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
14. okt 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira sice pise ze je vyblednuty :frowning2:
14. okt 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k u nas to je tiez tak, akurat mna snad este nikdy neprekvapil.. len raz, ked sme mali krizu, tak sa priplazil s kyticou, ze nech si to rozmyslim este :sweat_smile: a samoska, ked som mala narodky, alebo na vyrocie prisiel tiez s kyticou, ale to som uz tak cakala :grinning: ale zaujimave ze len v holandsku, doma este nie.. preco, neviem :confused: a aj snubny som isla vyberat s nim.. ako uuuplna romantika jak z filmu :sweat_smile: :grinning: ale aj tak mi kupil iny aky som chcela..
14. okt 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k vies jak uz dlho na nu kukam? a rozmyslam ci nie je vela 27e.. sice je nova..a bohovsky by ladil s kocikom :grinning: presvedc ma :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k vyblednuty eeee :unamused:
14. okt 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira aj ja som si sama snubny prsten vyberala :sweat_smile:
14. okt 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira krááásny je .... fakt :wink: , bol by uplne super ku kociku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k to vazne? :grinning: ale aspon si poziadanie o ruku mala romanticke? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hmmmm... idem premerat s jednou bundou 80tkou co ma, ci bude vlkost sediet :wink:
14. okt 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira akoze boli sme spolu kupovat, to aby mi nelupil taky aky sa mi nepaci :sweat_smile:
a zasnubenie? uz si ani nespominam :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k pozeras lets dance?
14. okt 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. okt 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja som uz prepla na XF, lebo jak som videla svajdu tanocvat, tak mne sa zle nedobre na neho kuka... :sweat_smile: ako mam ho rada, pri moderovani TN, ale takto eeeeee...
14. okt 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira he he :grinning: mas pravdu, ale ja kukam len na pol jedneho oka...mne to uz nejak nebavíííí :unamused:
a uz pomalicky aj koncim, bezim este do sprchy a spat...dobru noc :wink:
14. okt 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja tiez len tak popri pc kukam, ale XF je lepsi..krasne tam spievaju a jak sa obliekaju, och :slight_smile:
14. okt 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :dizzy_face: :dizzy_face: krásne :wink:
15. okt 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k joj cakam si na chlopa..povedal ze pride o 22:00 a teraz volal, ze neskor..hmm...
15. okt 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :slight_smile: ti verim ze sa tesis co? ja by som asi umrela byt tak dlho sama :sweat_smile: a na ako dlho pride ?
15. okt 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jasne ze hej, ale uz mi stihol aj nervy urobit cestou domov :sweat_smile: no co chlap.. :grinning: ale hlavne som zvedava na miskovu rekaciu na neho :wink:
15. okt 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira joooj to hej :confused: , bol dlho prec co? myslis ze ako bude misko reagovat? a predtym ked bol prec? ako sa tvaril maly ked sa vratil?
15. okt 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k 2 mesiace bol :unamused: prvykrat reagoval tak, ze plakal, ale to bol malinky, hned k nemu priskocil, zobral na ruky a maly reeeeev :sweat_smile: a naposledy prisiel tiez tak v noci, cize maly ho zbadal az rano vedla na posteli, najprv kuka, ze to co, kto? a hned ho zacal tlapkat, tahat za vlasy skerit sa.. takze predpokladam, ze taka ista reakcia bude aj teraz... + nanho moze aj jazyk vyplazit :grinning:
15. okt 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak super :wink: drzim palce aby to takto dopadlo :dizzy_face:
a to vyplazenie jazyka este vie? nezabudol? ci praktizuje doma pravidelne ? :grinning: :grinning:
15. okt 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k on somarinky nezabuda :grinning: a ziadnu vec sa nenaucil tak rychlo ako toto :sweat_smile: a uz aj na zabudnute tapu tapusky sa rozpamatava a aj na to ake ma velke starosti :grinning:
15. okt 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no to asi kazde dieta :sweat_smile: :grinning:
neviem preco sa mi mala tak budi zo spanku, lepsie povedano nebudi ale place ale oci ma zatvorene :pensive:
15. okt 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k nesniva sa jej daco zle? kde srte s nou dnes boli?
15. okt 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hej ale ine farebne prevedenie.. ale tato je kraaaasna :dizzy_face:
15. okt 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira nikde :sweat_smile: a to od rana tak spi... :frowning2:
15. okt 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira toto si videla ? www.mimibazar.sk/foto.php?id=11921058&tab=0 normalne zasnem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , uplne prekrasne :slight_smile: :slight_smile: ...keby neboli tale drahe...
15. okt 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ta to co potom? snad ma len zly den a zajtra uz bude dobre... :wink:
15. okt 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok