Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
15. okt 2011

@majka_k si mi poslala zase link na zirafu 😉

majka_k
15. okt 2011

@fatmira podla mna ta fialova s bodkami 😉
a inac si ma normalne inspirovala stymi vianocnymi darcekami pre deti 😉 normalne ta bundicka sa mi mooooc paci 😵

fatmira
15. okt 2011

@majka_k hej? mne sa tiez ta bodkovana paci, alebo aj ta hneda s ruzovymi, len som rozmyslala, ze je to flis, ze aka bude po prani, ale Hmko ma kvalitne veci.. 🙂 a ani draha nie je 😀 ty kolkym detom kupujes? este musim daco pre chalana najst.

fatmira
15. okt 2011

@fatmira krasne veci predava..tie svetriky juj..keby som jej mikinku s tou kitty kupila, tak by ma zozrala, len svagrina chce na zips len 😒

majka_k
15. okt 2011

@fatmira 2x dievca a 1x chlapec...este musim porozmyslat 😉

fatmira
15. okt 2011

@majka_k aj toto je krasne, a za aku cenu 😅
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11940885&tab=6

majka_k
15. okt 2011

@fatmira 😵 😵

fatmira
15. okt 2011

@majka_k jaaaaaaaj 😲 take mi neposielaj..ja sa toho bojim ☹ 😕

majka_k
15. okt 2011

@fatmira cooo 😕 tych babik ? 😨

fatmira
15. okt 2011

@majka_k hej 😔

fatmira
15. okt 2011

@majka_k mne pridu tak, ze cochvila oziju, otovoria oci a zacnu vrazdit.. (ked som bola mladsia, kukala som same horory 😠 )

majka_k
15. okt 2011

@fatmira 😀 no ty si, sak su rozkosnééé, ja som odobnu raz kupila krsniatku ale nie taku drahu - porcelanovu a ona je taka kráááááááááásna 😵 😵 😵 😵 😵 😵

fatmira
15. okt 2011

@majka_k no este porcelanovu mi spominaj..jaaaaaj 😒 mas stastie, ze dnes bude vedla mna spat frajer, inak neviem neviem 😅 😀

majka_k
15. okt 2011

@fatmira 😅 to fakt ? 😨 uz teda nebudem 😀 😉

fatmira
15. okt 2011

@majka_k ked som bola mala, som mala taku babiku, ktora mala na licku dve srdiecka a tie ked som pobozkala, tak zacala hrat.. raz nasi isli sestre na stuzkovu a ja som ostala doma s malou sestrou, chodila som na zakladnu, asi osmacka som bola.. bola strasna burka, hromy blesky a ta babika zacala hrat..skoro som sa od strachu posr_la.... nasi hned museli prist domov a babika letela do kosa 😅
ako aj teraz mame doma jednu, baby born, pokial ju nevidim v noci tak ok, cez den mi nevadi... misko ju chodi hladkat a pusnkovat a sem tam aj bit 😀

majka_k
15. okt 2011

@fatmira 😅 😕 😨 tak to sa ti necudujem, sak z toho zazitku by som mala nocne mory 😝 😲

majka_k
15. okt 2011

@fatmira uzi si polovicku ked dorazi 🙂 , ja uz padam spat , dobru noc 😉

fatmira
15. okt 2011

@majka_k ale ja som taky bojko..sa bojim tmy atd..mohla by som pisat romany o tom 😅

fatmira
15. okt 2011

@majka_k oki, dakujem... dobru noc 🙂

fatmira
17. okt 2011

@majka_k som ti dneska kyvala, ale si ma asi nevidela 😉

majka_k
17. okt 2011

@fatmira 😕 hej? ee nevidela ... kde? 😨

fatmira
17. okt 2011

@majka_k ste vystupovali z auta..najprv som zahliadla len tvojho mm, ale potom si sa aj ty vynorila z poza auta 🙂

majka_k
17. okt 2011

@fatmira aaaaaaa 🙂 , ja som bola na prechadzke s malou, a mm som nahodne stretla ked prichadzal z roboty - akurat som bola pred bytovkou tak sme uz isli spolu domou 😉

fatmira
17. okt 2011

@majka_k jaj aha, som myslela ze ste boli niekde spolu, ale ved to je v podstate jedno, ja len ze som ta videla 😉 my sme akurat isli z mesta.. teda boli sme v meste, a bolo dneska kraaaasne, tak sme zasli aj do tesca..

majka_k
17. okt 2011

@fatmira he he, krasne bolo ale potom uz kosa jak hrom brrrrrr...a mne na konci mala po dllllllhom reve zaspala ale to uz som ja bola premrznuta 😅 tak sme sli domou 😝

majka_k
17. okt 2011

@fatmira a co v tescu? nieco ste nakupili? ci len take bezne nakupy?

fatmira
17. okt 2011

@majka_k hej potom z nicoho nic kosa, poldo aj tak zrychlil tempo, co ma az v boku pichalo..sa smial, ze nemam kondicku 😝
v tescu len tak..chcel kuknut nejake topanky, ale nicto.. a kupili sme este malemu notebook a aj odrazadlo mali v akcii, ale pojdeme si prenho zajtra, lebo sme len s kocikom boli..

majka_k
17. okt 2011

@fatmira maju hracky uz ? 😨 by som skocil aj ja...
zajtra ockovanie ☹ 😢 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre