Vranovčanky sem sa 🙂

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉
fatmira
17. okt 2011
@majka_k majuuuuuuuu 🙂 vsetko mozne aj nemozne 😃
juj..budem na vas mysliet... ides sama?
majka_k
17. okt 2011
@fatmira ee muz zobral dovolenku, tak mozno doobedu skocime do tesca 😉 a asi aj do deichmanu muz si kukne boty na zimu a mozno aj ja...poobede uz budeme doma ratovat nozicky |-| 😞
majka_k
17. okt 2011
@fatmira a ozaj aka bola reakcia miska na tata ? 😉
sunnygirl26
18. okt 2011
@majka_k pozeram, ze sme natrafili na rovnaku predavajucu 🙂
majka_k
18. okt 2011
@sunnygirl26 :-N 😉 na ktoru ?
sunnygirl26
18. okt 2011
na irsinu83...si objednavala nejaky overal...ja cakam na supravu co som si objednala 🙂
majka_k
18. okt 2011
@sunnygirl26 🙂 jasneee 😉 mila je velmi 🙂
sunnygirl26
18. okt 2011
@majka_k hej, mne sa tiez zdalo...dufam, ze zajtra, najneskor pozajtra mi to pride 😃 takze vsetko bolo v pohode, hej?
majka_k
18. okt 2011
@sunnygirl26 jasne, mne posielala balicek v piatok a dnes tu bol 😉
sunnygirl26
18. okt 2011
tak super potom...moj odchadzal od nej v pondelok...tak zajtra cakaaam...ako po ockovani?
majka_k
18. okt 2011
@sunnygirl26 klop klop vsetko v poriadku mala ani nevie ze bola ockovala, ako sme prisli ta bola trocha umrncana ale inac parada dakujem Bohu ze vsetko OK ( teda dufam ze nezarieknem =-) :-N )
fatmira
19. okt 2011
@majka_k
@sunnygirl26 jaj baby co vy zase nakupujte? :-N 😉
@majka_k misko sa ho straaaaasne hanbil...som ho takeho este nezazila... =-)
majka_k
19. okt 2011
@fatmira ja som malej overal na zimu este jeden kupila 😉
fakt? hanbil? a teraz uz pohoda nie? 🙂
fatmira
19. okt 2011
@majka_k musim sa aj ja rozhybat, lebo maly bude mrznut v zime :-N
noo moze byt s nim, ale musi aj mna vidiet 😃 =-)
majka_k
19. okt 2011
@fatmira 😃 😃 no jasne maminka je maminka 😉 s tebou bol kazducky den tak ta nespusti z oci x-)

a uz mas nieco vyhliadnute? ja uz mam 2 a neviem ci ten druhy vynosi :-N je to 74-ka ale mne sa zda straasne velky, neverim ze sofi bude v zime uz taka...ved ked nevynosi tak predam 😉
fatmira
19. okt 2011
@majka_k no ved to je taky zamamkany chlapcek, ze az 😃
ale mam, len do tej optimi musime ist :-N
majka_k
19. okt 2011
@fatmira a kedy sa chystate? poobkukuj poriadne a das info ze co pekneho maju 😉 , ja sa snazim zmanipulovat muza aby sme aj my sli radsej do KE ako do PO na nakupy ( este sme neboli :-| - minule sme mali ist )
fatmira
19. okt 2011
@majka_k no neviem kedy sa dostaneme..nemame teraz moc ruzove obdobie.. tak hadam co najskor, aby maly nemrzol... =-)
majka_k
19. okt 2011
@fatmira a ako dlho muz ostane?
fatmira
19. okt 2011
@majka_k asi 3-4 tt
majka_k
19. okt 2011
@fatmira a potom az na vianoce pride?
fatmira
19. okt 2011
@majka_k tak tak..ty uz vsetko vies, vsak? 🙂
majka_k
19. okt 2011
:-N usudzujem 😉
fatmira
19. okt 2011
@majka_k tak tak, a potom zase prec a zase pride a zase prec a tak stale dookola |-|
majka_k
19. okt 2011
@fatmira 😞 😞 😞

mala uz 3x hore, ma z nej picne...a cez den spi max pol hodinu to ja nechapem uz ... :-|
fatmira
19. okt 2011
@majka_k to asi z toho ockovania..hm? jaj my sme stale neboli a ani sa nechystam.. akurat som dnes zasla ku gynekologovi, lebo mam tyzden pred dobratim tabletiek a dosla mi ms...som normalne nechapala ze co to =-)
majka_k
19. okt 2011
@fatmira asi nie ockovanim, ona je taka asi 2-3 tyzdne, ja sa spolieham nato ze to budu zubky...este nic nevidno ale teraz je taka nervna ako este nebola a vsetko olizuje a okusuje...tak dufam ze to bude zubkami...

a co to? vsetko oki? a beries tabletky uz dlhsie? alebo len teraz si zacala? =-)
fatmira
19. okt 2011
@majka_k jaj bode tie nase deturence.. tak hadam to nebude dlho trvat toto.. misko na pocudovanie spinka od siedmej v kuse, co nechapem :-N
prve balenie beriem..ale ja take, co mozem popri kojeni a dr, ze to mi ms moze prist kedykovlek...tak fasa po 20tich dnoch ]-( ale aspon je bezbolestna 😃
majka_k
19. okt 2011
@fatmira ja ked som zacinala ( nie teraz este predtym ) tak som normalne spinila ako keby ms dosla pomedzi tabletky a dr vravel ze to je ok ze to si telo musi zvyknut na hormony 😉 a ty ked po dlllllhom case si zacala brat tak asi to bude tym nie?
fatmira
19. okt 2011
@majka_k viem ze si telo musi zvyknut, ale necakala som ju tak skoro :-N hadam nebudem mat 20dnovy cyklus ]-( :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli