Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
17. okt 2011

@majka_k majuuuuuuuu 🙂 vsetko mozne aj nemozne 😀
juj..budem na vas mysliet... ides sama?

majka_k
17. okt 2011

@fatmira ee muz zobral dovolenku, tak mozno doobedu skocime do tesca 😉 a asi aj do deichmanu muz si kukne boty na zimu a mozno aj ja...poobede uz budeme doma ratovat nozicky 😔 ☹

majka_k
17. okt 2011

@fatmira a ozaj aka bola reakcia miska na tata ? 😉

sunnygirl26
18. okt 2011

@majka_k pozeram, ze sme natrafili na rovnaku predavajucu 🙂

majka_k
18. okt 2011

@sunnygirl26 😅 😉 na ktoru ?

sunnygirl26
18. okt 2011

na irsinu83...si objednavala nejaky overal...ja cakam na supravu co som si objednala 🙂

majka_k
18. okt 2011

@sunnygirl26 🙂 jasneee 😉 mila je velmi 🙂

sunnygirl26
18. okt 2011

@majka_k hej, mne sa tiez zdalo...dufam, ze zajtra, najneskor pozajtra mi to pride 😀 takze vsetko bolo v pohode, hej?

majka_k
18. okt 2011

@sunnygirl26 jasne, mne posielala balicek v piatok a dnes tu bol 😉

sunnygirl26
18. okt 2011

tak super potom...moj odchadzal od nej v pondelok...tak zajtra cakaaam...ako po ockovani?

majka_k
18. okt 2011

@sunnygirl26 klop klop vsetko v poriadku mala ani nevie ze bola ockovala, ako sme prisli ta bola trocha umrncana ale inac parada dakujem Bohu ze vsetko OK ( teda dufam ze nezarieknem 😕 😅 )

fatmira
19. okt 2011

@majka_k
@sunnygirl26 jaj baby co vy zase nakupujte? 😅 😉
@majka_k misko sa ho straaaaasne hanbil...som ho takeho este nezazila... 😕

majka_k
19. okt 2011

@fatmira ja som malej overal na zimu este jeden kupila 😉
fakt? hanbil? a teraz uz pohoda nie? 🙂

fatmira
19. okt 2011

@majka_k musim sa aj ja rozhybat, lebo maly bude mrznut v zime 😅
noo moze byt s nim, ale musi aj mna vidiet 😀 😕

majka_k
19. okt 2011

@fatmira 😀 😀 no jasne maminka je maminka 😉 s tebou bol kazducky den tak ta nespusti z oci 😵

a uz mas nieco vyhliadnute? ja uz mam 2 a neviem ci ten druhy vynosi 😅 je to 74-ka ale mne sa zda straasne velky, neverim ze sofi bude v zime uz taka...ved ked nevynosi tak predam 😉

fatmira
19. okt 2011

@majka_k no ved to je taky zamamkany chlapcek, ze az 😀
ale mam, len do tej optimi musime ist 😅

majka_k
19. okt 2011

@fatmira a kedy sa chystate? poobkukuj poriadne a das info ze co pekneho maju 😉 , ja sa snazim zmanipulovat muza aby sme aj my sli radsej do KE ako do PO na nakupy ( este sme neboli 😒 - minule sme mali ist )

fatmira
19. okt 2011

@majka_k no neviem kedy sa dostaneme..nemame teraz moc ruzove obdobie.. tak hadam co najskor, aby maly nemrzol... 😕

majka_k
19. okt 2011

@fatmira a ako dlho muz ostane?

fatmira
19. okt 2011

@majka_k asi 3-4 tt

majka_k
19. okt 2011

@fatmira a potom az na vianoce pride?

fatmira
19. okt 2011

@majka_k tak tak..ty uz vsetko vies, vsak? 🙂

majka_k
19. okt 2011

😅 usudzujem 😉

fatmira
19. okt 2011

@majka_k tak tak, a potom zase prec a zase pride a zase prec a tak stale dookola 😔

majka_k
19. okt 2011

@fatmira ☹ ☹ ☹

mala uz 3x hore, ma z nej picne...a cez den spi max pol hodinu to ja nechapem uz ... 😒

fatmira
19. okt 2011

@majka_k to asi z toho ockovania..hm? jaj my sme stale neboli a ani sa nechystam.. akurat som dnes zasla ku gynekologovi, lebo mam tyzden pred dobratim tabletiek a dosla mi ms...som normalne nechapala ze co to 😕

majka_k
19. okt 2011

@fatmira asi nie ockovanim, ona je taka asi 2-3 tyzdne, ja sa spolieham nato ze to budu zubky...este nic nevidno ale teraz je taka nervna ako este nebola a vsetko olizuje a okusuje...tak dufam ze to bude zubkami...

a co to? vsetko oki? a beries tabletky uz dlhsie? alebo len teraz si zacala? 😕

fatmira
19. okt 2011

@majka_k jaj bode tie nase deturence.. tak hadam to nebude dlho trvat toto.. misko na pocudovanie spinka od siedmej v kuse, co nechapem 😅
prve balenie beriem..ale ja take, co mozem popri kojeni a dr, ze to mi ms moze prist kedykovlek...tak fasa po 20tich dnoch 😠 ale aspon je bezbolestna 😀

majka_k
19. okt 2011

@fatmira ja ked som zacinala ( nie teraz este predtym ) tak som normalne spinila ako keby ms dosla pomedzi tabletky a dr vravel ze to je ok ze to si telo musi zvyknut na hormony 😉 a ty ked po dlllllhom case si zacala brat tak asi to bude tym nie?

fatmira
19. okt 2011

@majka_k viem ze si telo musi zvyknut, ale necakala som ju tak skoro 😅 hadam nebudem mat 20dnovy cyklus 😠 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre