• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@fatmira isto nie, sak ms bude chodit az po dobrati tabletiek nie ?
joooooj ja uz chcem spat, len sa bojim noci, mala v noci 1,5 hodiny hore, sme sa nosili po byte :sweat_smile: toto asi bude z ockovania :confounded: teda dufam ze to bola vynimka a zase budu krasne noci :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
19. okt 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jééééééééééééééj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz mam darcek sofinke pod stromcek ( prvy :sweat_smile: )
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9952983&tab=10
19. okt 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no nie, lebo tie tabletky sa beru v kuse..bez prestavky.. takez kedykovlek mozem cakat :angry: :angry: :angry:
krasny darcek... :dizzy_face: joooj ja musim zbehnut do etsca po to odrazadlo, ma slak trafi, ekd uz nebudu mat :angry:
19. okt 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k a teraz citam, ze princezna Sophia.. :slight_smile: no dokonalejsi darcek si ani vybrat nemohla :slight_smile:
19. okt 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :dizzy_face: :dizzy_face: tak tak preto mi udrelo do oci :wink:
a ake odrazadlo ides kupit, daj nejaky podobny link ako maju v tescu
19. okt 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira joooooj uz idem spat, sofisa uz pomalicky budi...dobru noc :wink:
19. okt 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. okt 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja som v sobotu prebehla MAX v PO, ale pre deti je to tam dost biedne :frowning2: radsej chodte do KE...ja este nemam overal na zimu, tak som chcela pozriet tam, ale asi musim draheho presvedcit, ze potrebujeme ist do KE :sweat_smile:
20. okt 2011 o 05:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira kedy si dostala ms 1x po porode? lebo ja tiez kojim a este nic...cakam, cakam...tiez si chcem dat predpisat lieky, no dohodli sme sa s dr. ze asi pockam kym sa to nerozbehne a tak pridem...no a ja cakam, cakam ( lepsie povedane cakame obaja :wink: ) a nic....tvoj mm pracuje vonku? moj tu, ale aj tak ho vidim uz len vecer spiaceho na gauci :angry:
20. okt 2011 o 06:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl26 preto chcem ist do KE, lebo v Maxe, ozaj nic na deti nemaju :unamused: aj ked tam prestahovali detsky obchod, ale oblecka tam maju maaaalinko..
ms som dostala 5 mesiacov po porode.. dost skoro na to, lebo ja som fakt kojila nonstop.. aj teraz co je misko vacsi, musi mat stale prsnik, ci po obede, ked zaspava, ked sa zobudi..
a mm je vonku, ale uz to prestavam zvladat take nieco :unamused: :angry:
20. okt 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k inak tu princeznu Sophie, maju v draciku tusim za 11 alebo 12 eur, uz si nepamatam :slight_smile:
20. okt 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira fakt? tak to pozriem v draciku - sa tam chystame ( deichmann, takko, DM-drogerie ... ) tak kupim tam ak bude dobra cena :wink:

inak este sa mi neozvali z bambini ohladne tych rukavnikov, mali im prist zaciatkom tohto tyzdna, a nejak nic, idem im pisat ze co sa deje :rolling_eyes:
20. okt 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a inac kraaaasne odrzadlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira odpisali mi
Dobry den,

ano, tento tyzden sme mali podla informacii z centralneho skladu dostat
tovar, ale dostali sme mail, ze tovar na centralny sklad meska, maju ho
dostat zajtra, alebo v sobotu a potom budu od zaciatku tyzdna expedovat na
predajne.

Pekny zvysok dna.
20. okt 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k a mali na vyber aj s inymi satickami :slight_smile:
jaj rukavniky :sweat_smile: som na nich pozabudla..ti musim dat peniazky za ne, este kym som doma.
zajtra ideme do ke, tesim tesim, jak male decko :grinning:
a odrazadlo je uz doma.. ale sranda, ze mm nebol doma, ( inak sme sa povadili) ja som ho isla kupit doobedu a poobede dosiel, s kyticou, to ako ospravedlnenie, a s odrazadlom :grinning: uz ako s druhym :astonished: tak ho pekne krasne siel vratit :sweat_smile:
20. okt 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira sak este ani im neprisli - potom ked dojdu tak das :wink:
a co ze ste sa povadili ??? :confused: :confused:
inac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobréééé ze kupil aj on :grinning: toto by mojho muza nikdy nenapadlo ... on ani kvety mi nekupi ked sa povadime...hold taka povaha :rolling_eyes:
my ideme asi v sobotu do PO :wink: do maxu
20. okt 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a kam sa chystas??? ze kym budes doma? :confused:
20. okt 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no dost sme sa povadili.. trvalo to 4 dni a stale to nemame doriesene :angry: :confused: a napadlo ho to, lebo uz mu lepilo :unamused: inak ani on na take nie je.. :unamused: :sweat_smile:
max je celkom fajn, sa tam viem lepsie orientovat ako v optime, len tam nemaju nic pre deti :angry:
a chystame sa do domu, jak stale.. veci pobalene, ale tam stoja v kute, ani sa odtial nepohnem, pokial nedoriesime to co mame :grinning:
20. okt 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira joooooj ta co ste sa tak posekali :confused: je mi to luto :frowning2: samozrejme je to vasa sukromna vec :wink:
a na ako dlho idete do domu? joooj zase zo mna bude bludna ovca :sweat_smile: aaaale nie ja sa nejak zariadim :wink:
a my ideme hlavne koli muzovi do maxu si musi kupit bundu na zimu, topanky, nejake svetre/ mikiny - on potrebuje, on chodi do roboty mne je teraz zbytocne kupovat lebo sak ja som doma, ja si to potom vykompenzujem :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no ved niekedy ti mozno vyrozpravam.. neviem kedy pojdeme, ani kedy prideme, mne sa tam vobec nechce ist.. ale pride navsteva z holand.tak sa budem musiet premoct :unamused:
ved ak tu budeme nahodou, vyzeniem ho do posilky a my pokocikujeme :grinning:
20. okt 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :wink: jasne :sunglasses:
a vy s malym budete mat aspon zmenu :slight_smile: aj ja by som prijela nejaku , aspon malicku, sak tento stereotyp ... :rolling_eyes:
20. okt 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a kde mate dom? neviem ci si to tu uz pisala :fearful:
20. okt 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak pod s nami :grinning: ja nejako v poslednom case nemam rada take zmeny.. vies, balenie, vybalovanie a zas balenie a vybalovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a kde je dom? tam kde lisky davaju dobru noc :grinning:
21. okt 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :wink: vypadla by som rada na par dni niekam... :unamused: nejak sa neviem z nicoho tesit v poslednom case, asi na mna ide jessenna unava ci zacinam depkarit, neviem.
Malej asi pojdu uz zubky, ma to tam v pusinke opuchnute, v noci mala viac ako teraz tak dufam ze coskoro vylezie a bude na cas pokoj :sweat_smile: musim skocit kupoit ten gel na dasienka :wink: moja zklatucka vsetko kuse a olizuje aj spodnu peru si stale hryzie :confused:
21. okt 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k juuuuuj moja..co to? jesenna depresia? :unamused: ma nestvi, doma mas uzasnu dcerku, uzasneho mm, ty sa musis zo zivota tesit :slight_smile:
ale kazdopadne, na navstevu mozte prist..si urobite vyletik :grinning:
tak nech uz vylezu zubadla hnusne..kde ma opuchnute hore? dole? a inac po ockovani vsekto ok?
21. okt 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no to su take chvilky cez den, to nie stale :sweat_smile: ja viem ze mam krasnu rodinku to len sem tam pridu take myslienky na mna :zipper_mouth: ale to bude z debilneho pocasia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
opuchnute mala v noci a dolne dasienka uz som jej dnes kupila ten gel ak by bola nepokojna tak jej natrem, ale cez den sa mi nezdalo ze by mala no neviem :sweat_smile:
21. okt 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira inac asi som ti nespominala ze tu SOLU - kocik kupila jedna baba z nesej temy a ze je uzasna bez chyby, do ritky som zavahala, sice muz by ma odstrelil ale je perfektna cierno-fialova a bola za 80 eur :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k joj do ritky..sa tu serem, z netom, furt vypadava..vrrrr :angry: :angry: :angry: uz som aj restartovala notebook a furt sa sere :angry: :angry:
tiez neznasam take pocasie..akoze bez slnka..tiez som bez nalady :unamused:
jaj veru si zavahala, aj ked ja by som to brala ako risk taku kupu, ze cena nizka, by som sa bala co mi domov dojde :sweat_smile: len pekne slied po kocikoch, mozno na nieco natrafis :grinning:
21. okt 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k inac, boli ste dnes po nakupoch? v ke bolo ludi jak nas_rate :astonished: do nejakych obchodov som sa ani s kocikom nevtrepala kolko sa ich tam motalo :angry:
no ale malemu sme pokupili v H&M veci, tak uz moze byt zima :grinning:
a este zajtra ideme do maxu, lebo autosedacku sme stale nekupili..
21. okt 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira sak zase ma chytola mania - obzeram ako divááá :grinning: :grinning: :grinning:
uz ma pomalicky aj prechadza trojkolesovy kocik :sweat_smile:
aha co som nasla :sunglasses: http://www.babymarket.sk/sk/4746/14/r-mer-britax-sportovy-kocik-b-agile-2012 celkom fajn vyzera :dizzy_face:
21. okt 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok