Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
25. okt 2011

@majka_k ja som normalne sla z porande taka znechutena, revat sa mi z toho chcelo.. no vzdy len stiahla trosku a teraz uplne, neviem co ju to napadlo..ale tak snad vie co robi, nie? 😠

majka_k
25. okt 2011

@fatmira asi hej, no asi je to potrebne aby nemal potom problemy, jooooj chudacik 😒 a mm bol s tebou dnu? alebo si podrzala sama Miska jak ho ockovali?

fatmira
25. okt 2011

@majka_k bol dnu, on mu drzal nozku a ja rucku a sestricka pichala...

majka_k
25. okt 2011

@fatmira fúúú fuska asi teraz ked je uz velky nie? 😖 hlavne ze je to za vami a uz mate pokoj 😉

fatmira
25. okt 2011

@majka_k myslela som, ze bude viac vystrajat, celkom sa to dalo, dalsie ockovanie ked bude mat 15 mesiacov, uz teraz sa zase bojim 😔

fatmira
25. okt 2011

@majka_k idem uz spat, maly sa zatial nezobudil este,ale to asi z nurofenu spinka 😕 dufam, ze bude dobra noc, chudatko moje malinke...
tak dobru noc 🙂

majka_k
25. okt 2011

@fatmira my mame este na tych 10 mesiacov....mala sa mi uz hemzi, mozno o chvilku vypadnem, lebo ona ked ju ihned neberiem tak sa tak rozbatori ze ju potom tazko uspat 😖
inac noc sme mali v pohode len rano uz od siedmej hore 😒 ale aj tak ju lubim najviac na svete 😵 😵
a pospala som si s malou dnes 2x 😀 rano sme zalomili o pol deviatej a aj vecer o pol stvrtej este druhy krat, to je taaaak fajne, ale keby sa este naucila trosku dlhsie pospat tak ideal...sa velmi neopati lahat k nej ked spi 40 minut 🙄 ale aj tak, snad sa casom nauci aj dlhsie si pospinkat 😉

majka_k
25. okt 2011

@fatmira dobru noc 😉

fatmira
26. okt 2011

@majka_k som dnes myslela, zeby sme mohli pokocikovat, mm je cely den prec, ale misko ma teplotku, tak je marodik 😔 😕

majka_k
26. okt 2011

@fatmira ☹ joooj to ma mrzi dufam ze bude lepsie 😉 , a kludne hocikedy sa ozvi ak sa budes nudit, ja len otca vytahujem na prechadzku furt 😅

majka_k
26. okt 2011

@fatmira uz mi odpisali ze dostali tie rukavniky, ze ci este mam zaujem, tak som napisala ze ano a odpisali mi ihned :

Dobry den,

dakujem pekne, zajtra Vam poslem rukavniky na dobierku - spolu 2x8.50 Euro +
3 doprava kurierom - 20 Euro.

Pekny den.

fatmira
26. okt 2011

@majka_k joj neviem co to..doteraz nemal ziadnu reakciu na ockovanie ateraz je cely den horuci 😒 ☹

super, kedy ti dam peniazky?

majka_k
26. okt 2011

@fatmira joooj tak snad sa to ustali, a ma vysoku teplotu? a cipok neskusis dat? mozno zaberie viac a na dlhsiu dobu ako nurofen hmmm?
a to je jedno kedy sa stretneme ci uz teraz alebo neskor mne to nesuri sak ja sa mozem potom prejst ked mi dojdu k vam k bytovke a ti ho aj rovno dam 😉

fatmira
26. okt 2011

@majka_k dr mi vravela, ze paralen cipky sa nemozu pri ockovani 😒 tak dostal vecer nurofen, ved je aj od bolesti..ma tak cely den od 37,5 - 38,2 😒
alebo aj tak moze byt....

majka_k
26. okt 2011

@fatmira a mne praveze moja dr vravela ze mam dat polovicku paralenu - cipku ( a ja som dala nurofen - to len koli tomu ze mala nemala velmi zvysenu teplotu ale hlavne proti bolesti ) no vidis akí su tí dr kazdy inak povie 😠

zajtra ked poslu tak v piatok by to tu malo byt 😵

fatmira
26. okt 2011

@majka_k ja tiez nechapem, ze kazda dr inak hovori 😕

majka_k
26. okt 2011

@fatmira sak a my laici mame potom co robiť? zistovat na nete ze co je fakt lepsie, alebo slepo doverovat 🙄

fatmira
26. okt 2011

@majka_k no asi tak.....
misko mi do teraz plakal chudatko...ani nosenie nepomahalo 😒 teraz zaspinkal, tak idem k nemu..dobru

silvia10131
26. okt 2011

ahoj kocky tak co mate noveho?

majka_k
27. okt 2011

@fatmira ako misko 😕 ? ja krepa som sa ani neopytala ked sme sa stretli 🤐 , este mal teplotu? ci uz lepsie?

fatmira
27. okt 2011

@majka_k misko uz v pohodke.uz nema teplotku, chvalabozku, tak hadam uz bude vsetko ok 😉 len pred chvilkou siel spat.. 😅

majka_k
27. okt 2011

@fatmira tak fajn, sa tesim ze je OK uz 😉
a co tak neskoro? my spinkame od osmej-co u nas je pokrok 😅 a v kuse, este sa nezobudila, ale ja viem cim to je -zase u nas boduje brusko, takze akonahle ju polozim do postielky, ihned sa prekoti na brusko a potom si uz odfukuje, asi sa jej tak fakt lepsie spinka 😵

fatmira
27. okt 2011

@majka_k no dnes bolo nemozne ho uspat 😅 stale mi utekal.. 😕 ale spinka a tiez boduje brusko, vacsinu z noci takto prespi 😎

fatmira
27. okt 2011

@silvia10131 ahoj.. no ani neviem co noveho.. v podstate vela, ale aj nic 😠 ale ty sa pochval 🙂

majka_k
27. okt 2011

@fatmira u nas to uz nejak pominulo a zase zacla takto spinkat - od vcera, ale zato spinka ovela kludnejsie ako na boku,a aj dlhsie pospi na brusku 😵 😵
jaaaaaj ja som dnes nejaka fest unavena, neviem ci nezalomim do jedenastej 😅 neviem co to 😕

majka_k
27. okt 2011

@silvia10131 jeeej som si az teraz vsimla ze si vecer pisala, ako sa mas? babatko v brusku pocuva ? 😵 😵

silvia10131
27. okt 2011

@fatmira u nas sa to da celkom koncim 6 mesiac pomalicky 🙂

silvia10131
27. okt 2011

@majka_k no snazi sa len na ultrazvuku ma nepocuvlo tak sa neukazalo mozno nabuduce 🙂

majka_k
27. okt 2011

@silvia10131 este neviete co budete mat? to bude baba 😀 😀 nam sa tiez malicka schovavala asi az do osmeho mesiaca az potom mi doki povedal ze na 90% dievcatko a presne vtedy aj jednu hnusnu spravu - odchod do nemocnice 😔

fatmira
27. okt 2011

@silvia10131 si da do profilu, kedy cakate mimco, tak budeme s tebou spolocne odratavat dni 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre