Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

silvia10131
27. okt 2011

@fatmira aha to tiez pravda,, 🙂

fatmira
27. okt 2011

@silvia10131 ze ako zajtra na nakup som myslela, teraz by ma nikto nevyhnal z bytu, ani keby neviem co 😀

silvia10131
27. okt 2011

@fatmira no ved zato,,,ani by sme ta nepustili z tadial ze majka?

silvia10131
27. okt 2011

😀

majka_k
27. okt 2011

@fatmira he he 😀 si mi to vratila hej s tym kremesom 😀 😀 😀

silvia10131
27. okt 2011

pojdem si uz lahnut,,,som nejaka unavena a oci sa mi zatvaraju 😔

silvia10131
27. okt 2011

drzte mi palce ja sa potom ozvem,majte sa krasne a bru nocku prajem 😔 😔

majka_k
27. okt 2011

no baby uz mam malu na rukach, tak sa lucim dobru noc 😉

silvia10131
27. okt 2011

@majka_k aj tebe 🙂

fatmira
27. okt 2011

@silvia10131 @majka_k ta naraz odchadzame..dobru noc 🙂

silvia10131
27. okt 2011

@fatmira papa,,,,

silvia10131
27. okt 2011

@fatmira bru nocku,,, 😔

fatmira
28. okt 2011

@majka_k co dnes bolo v cvc za predaj? som videla tvojho oca kocikovat pred a potom ked som sedela v bagetke a tlacila pizzu 😀 😀 😀 tak som zahliadla aj tvojho mm jak nastupuje do auta, ale teba som nevidela 😅

majka_k
28. okt 2011

@fatmira jj bola som, kupili sme si s mm pyžamá 😅 😀 😀 ( ja som bola 2x 😅 )

majka_k
28. okt 2011

@fatmira takze pizza? aka bola? ja som este v bagetke nejedla 😕 a bol vypredaj satstva v CVC take tie vypredaje akosa robia stale, - to bol moj prvy 😅 a to som bola fakt len koli pyzamam damska 3,8 a panska 4,5 eur - no nekup to 😀 😀

fatmira
28. okt 2011

@majka_k mm ma tam tiez tahal, ze sak podme kupit a ja ze ok, jak sa budeme vracat, ale uz to tam nebolo asi, lebo tablicka bola prec 😅
a dobre su? myslim kvalita material..
pizza fajna bola, ale aku som mala na nu chut, tak len 3kusky som zjedla 😅 mne v bagetke velmi chuti, ta co je na letisku, tam robia na ohni 🙂

majka_k
28. okt 2011

@fatmira o piatej koncili, my sme boli o pol piatej a este tam toho mali veeeela, a kvalita ? myslim ze za taku cenu je vyborna...uvidim ako sa vyperu ale som spokojna 😉
my objednavame len z Tesca pizzu, odtial nam najviac chuti 😉

fatmira
28. okt 2011

@majka_k no ved ja som kukala z bagetky, jak ludia odtial chodili a mali plne tasky 😅
v tescu som mala pizzu asi 3x 😕 no a dokonca to tam aj mm rodina vlastni 😅
este fajnu maju vies kde? u jozefa tu na sidlisku, ale jak minule sla sestra kupit, tak ze mali pokazenu pec, neviem ci uz opravili..
ale aj tak najlepsiu pizzu aku som kedy jedla bola v ruzomberku, tam robili taliani a bola uplne ze famooozna, som si davala quatro formagi, bola velikanska, a ja som ju dokazala aj celu zjest 😵 😨

majka_k
28. okt 2011

@fatmira u jozefa som este nejedla ( niekedy skocime - v lete bo s kocikmi dnu asi tazko ale vonku na terasu - super a faaaajnu kofolku mnaaam 😵 )
a hej mali tam toho dost ale ja na take ze svetriky alebo tricka alebo haraburdy do domacnosti co vydrzia 5 pouziti 😅 inac mali tam kraaasne dzinsy hnede za 3,5 myslim ale moje stehniska by som do nich nenarvala 😠 takze nic, a nic ine ma neoslovilo 🙄

fatmira
28. okt 2011

@majka_k hej tak sme chodili, na terasu, misko sa aj na hojdacke pohojdal a kofolka fajnaaaa no a potom ked deti zacali revat tak hajde domov 😀
no tak si sa aspon presla, pokukala, a mas v com spat 😀 😅

majka_k
28. okt 2011

@fatmira jooooj ako mi chyba leto, nie ze tie horucavy, ale to ze si clovek mohol hocikedy vyjst vonku a nebabusit dieta 10 minut - ono uz samorzejme reve na raty a nie ako teraz o piatej uz doma sediet bo pomaly uz tma a mala sa tmy boji a place - a to bude este horsie teraz ked sa cas presunie...inac som na vas myslela ze ked misko teraz vstava o siestej tak v nedelu mate budicek o piatej ??? 😅
jooooooj nezavidim 😒

fatmira
28. okt 2011

@majka_k a to si zober, ze teraz je este celkom ok pocasie.. 🙂 este vonku nemrzneme..ach jaj, no jak pride, nech aj rychlo odide 😅 vydrzime, prezijeme 😀
coooo to uz teraz sa cas presuva?? sakris, neeeee, teraz vstava o 7mej, ale on isto ako na rokom vtedy vstane skoro.. no nic, mm vyzeniem, nech sa idu hrat a ja budem spat dalej 😅

fatmira
28. okt 2011

@majka_k inak, jak tu bude ta navsteva, tak je naplanovana aj diskoteka a ja mm nechcem sameho pustit, lebo chcem ist aj ja, aspon trochu 😀 tak misko ked sa teraz zobudil, tak isla k nemu mama, uz stal v postielke, dala ho lahnut, dala cumlik a on spal dalej? 😅 no teraz rozmyslam, ze to len ked mna vidi, ho musim vybrat dat cicik 3x si potiahne a spi dalej.. no pockam si na dalsie zobudenie a budem mudrejsia 😅

majka_k
28. okt 2011

@fatmira jj teraz zo soboty na nedelu, moj muz sa vytesoval, ze ojojooooooj to budeme spat o hodinu dlhsie, a ja nato hej to ako 😒 on si pospinka ale my dve budeme hore 😅 no ( klop klop )musim povedat ze zasa nastava svetle obdobie v spani, dnesna noc : o jedenastej papanie potom o pol stvrtej si vypravala v postielke tak som jej urobila mliecko , prebalila a spinkala dalej a spinkala az do osmej a SAMA V POSTIELKE ! 😵 😵 😵 potom som ju prelozila k nam a podriemala este asi 20 minut - moje zlaticko, dufam ze tase zarieknem 🙄

majka_k
28. okt 2011

@fatmira no vidis ???? 😉 asi to bude tym ze ked uvidi teba tak sa chce pomojkat asi 😀

fatmira
28. okt 2011

@majka_k tak to mate uplne super, ja by som sa vobec nehnevala, keby som musela vstavat o osmej 😀 tak nech vam to pekne ostane 🙂

fatmira
28. okt 2011

@majka_k hej pomojkat 😀 cucnut, vystavit prdelku a zaspat 😀
ale uz je taky, ze vie prist, sa pritulit, a tak sa pomojkat a ja to cely den zneuzivam a sa s nim mojkam a mojkam.. 🙂 alebo ked stojim, tak sa mi skriabe po nohach hore, si ho vezmem na ruky a on sa tak na mna silno pritisne, ze az sa rozplyvam 😵 😵

fatmira
28. okt 2011

@majka_k no dneska vynimocne, ale idem prec 😒 lebo som v inej izbe, tak aby mm nehundral 😅 dobru noc 😉

majka_k
28. okt 2011

@fatmira dobru 😉

fatmira
31. okt 2011

@majka_k nechybala som ti vcera? 😀 sme si dali dlhsiu prechadzku a pri uspavani maleho som snad zalomila skor ako on 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre