• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@fatmira :grinning: :grinning: muz sa smial ze konecne netukam ako datel cely vecer, ze co sa stalo :grinning: :grinning:
31. okt 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ta ze kamoska zaspala :grinning: :grinning: :grinning: vidis, aspon si oddychol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
31. okt 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :grinning: :grinning: aj niekto iny asi nemal co citat :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ok, tak nabuduce si budem davat pozor aby som nezaspala noooo :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ved nevadi :wink: ...ja som pokukala nejake vecicky na nete - chcela by som video-monitor tak sondujem :sunglasses:
31. okt 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k myslis ako vysielacku?
31. okt 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jj vysielacku
31. okt 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k viem, ze baby z temy si objednavali motorolu tusim z anglickeho amazonu :slight_smile:

joooj jak mne by sa to zislo teraz na stvrtok, som pocitala, ze sestra mi bude varovat vecer miska a teraz zahlasla ze musi byt v skole, lebo pisu pisomku :angry: :angry:
31. okt 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a co bude vo stvrtok? :confused:
31. okt 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k nevies?? sak som ti hovorila, ze nam pride ta navsteva z holandska.. ci nie?
31. okt 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira aha hej vravela, ale asi som nepostrehla ze vo stvrtok :sweat_smile: :zipper_mouth:
31. okt 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hej uz teraz, a uz mam z toho mierne stresy :sweat_smile:
31. okt 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira neboj, zvladnes :wink: a na ako dlho pridu?
31. okt 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k na 4dni asi.... ale budu to nabite 4 dni :grinning:
31. okt 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira idete aj do tych tatier? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budem zavidiet tisko :sweat_smile: :wink:
31. okt 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hej, v nedelu a modlim modlim, aby vyslo pocasie :grinning:
31. okt 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira júúúúúúj :dizzy_face: zavidim a prajem kráááásne pocasicko, nafot potom veeela fotiek aby som videla ako krasne tam je :wink:
31. okt 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k dufam, ze postiham aj fotit, aj ja sa tesim :wink:
inak hadaj od kolkej dnes misko spinka?
31. okt 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :sweat_smile: netusim :confused:
31. okt 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k o 6tej :astonished: jak sme isli z domu , tak cestou v aute zaspal a doma som ho len vyzliekla a prelozila do postielky.. som zvedava o akej rano bude budicek :grinning:
31. okt 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no ved uvidis, mozno prekvapi :sweat_smile: ja ani nepise uz o nasich nociach a spani, lebo ked pochvalim tak ma cakaju stale 3-4 katasrofalne noci :frowning2: takze uz to beriem ako pride a nic nehovorim :confused: :grinning:
31. okt 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hej zaklad je NECHVALIT :grinning:
hej inak mm uz sam od seba vstava rano k miskovi, :sweat_smile: dobre som si ho vycvicila :grinning:
31. okt 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira keby tu bol smajlik zdvihnuty ukazovak tak dáááávam :wink: SUPER u nas som este do takeho levelu nepokrocila :dizzy_face: :dizzy_face: snad sa aj moj muz aspon raz nadomnou zlutuje :sweat_smile: :grinning: :grinning:
31. okt 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tvoj chodi kazdy den do prace, tak sa neda len tak lahko vycvivit :sweat_smile: len som zvedava, ze do kedy to u nas potrva :grinning:
nekukas farmara? my sa tu sulame smiechom :grinning: :grinning:
31. okt 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jasne ze kukame :grinning: :grinning: :grinning: som ani nechcela ale muz ze kukajme, no ale sranda riadna :grinning: :grinning: :grinning: teda urcite pripady na psychiatra tam su :grinning: uz asi aj koncim, este dokukam, a sofi uz pomalicky sa budi :dizzy_face: :dizzy_face: dobru noc :wink:
31. okt 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k im musia dobre zato platit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no idem aj ja.. dobru noc :slight_smile:
31. okt 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte kocky tak nakoniec to je chlapcek a bude sa volat Adamko, :slight_smile:
6. nov 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia10131 :dizzy_face: jéééééj tak gratulacia véééélka moja :wink: takze Lukasko bude mat maleho braceka :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no ano,,dakujem moja,,,uz som rada ze to uz viem,,,mam aj dvd z ultrazvuku,,, :grinning:
6. nov 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia10131 super, a pekne bolo vidno? kedy si bola? ja som tiez bola a spokojnost velka :dizzy_face:
6. nov 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok