Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

silvia10131
6. nov 2011

pohlavie videla len dr,ale vies ja som to nevidela,ale kazala ze vidi vajka a pipika,,teras vo stvrtok som bola,,, 🙂

majka_k
6. nov 2011

@silvia10131 super ze to je uz na isto, a inac ako si zijes? babatko ( Adamko) pocuva? 😵

silvia10131
6. nov 2011

da sa celkom,,,len uz nejako velmi nevladzem,zatial ano,,,a ty?a malinka ako?

majka_k
7. nov 2011

@silvia10131 no este ta cakaju perne mesiace, mna dost trapil chrbat (chodila som do roboty - a sediet cely den za PC - ziadna slava 😒 ) a aj nizky tlak, strasne slabo mi byvavalo 🤐 ale inac pohoda a krasa 😵 😵
malicka super, papame uz kasicky, zaciname krasne blabotat, uz sa par krat podarilo aj MAMA 😵 😀 som sa vytesovala ako male decko ... teraz ma krasne obdobie ... 😉

silvia10131
7. nov 2011

@majka_k no u mna to teras uz zacina a nizky tlak mam uz zaciatku tehu,,jeeej tak to ma tesi ze takto pekne napreduje,,, 🙂 to ti verim jas tak isto pri malom som sa vytesovala kazdemu pokroku,,a aj teras,,, 🙂

fatmira
8. nov 2011

Cauteeee babyyyyyy 🙂
nejako mrtvo tu je 😝

@majka_k no som spat, teda konecne som sa na net dostala 😅 ako sa mate?
@silvia10131 jeeej blahozelam k chlapcekovi a kraaaasne meno ste vybrali 😉

majka_k
8. nov 2011

@fatmira achóóój 😉 my po starom...ty sa pochval 😵

fatmira
8. nov 2011

@majka_k ja potrebujem v prvom rade spanok, oddych a nohy si vylozit 😀 a nejaku masaz 😀

majka_k
8. nov 2011

@fatmira he he 😀 , az tak ste sa rozbili? boli ste aj na turu?

fatmira
8. nov 2011

@majka_k lietala som tu ako spinava handra 😅 he he..dost neskoro sme chodili spat a vies, o pol 6tej budicek 😒 a v tatrach bola jedna "neplanovana" tura ( akurat sme natrafili na reviziu lanoviek 😝 ) ale bolo fajneeeeee 😀

majka_k
8. nov 2011

@fatmira 😀 😀 no si viem predstavit 😀
inac aj my uz mavame casto o siestej budicek, uz si pomalicky aj zvykám 😅 😖
joooooj tie tatra v dobrom zavidim, ( nie turu 😀 😀 ) ale tak vseobecne, a bol aj sneh ? 😀 😀 😀 boli ste tak vysoko?

fatmira
8. nov 2011

@majka_k co sa to porobilo? zeby zmena casu 😅
nie neboli sme vysoko, sneh som videla len taku trosku pri hotely, ale zato pupavu som si odfotila 😀 bolo krasne teplucko, jak sme slapali hore, tak sme sa len vyzliekali 😀 potom sme sa len motali po strbskom plese, len to chvilu, lebo holandania boli hladny, tak sme zakotvili v restike s vyhladom na pleso 🙂

majka_k
8. nov 2011

@fatmira 😵 😵 😵 😵 😵 joooooj slintam, aj my pojdeme v lete ... 😉
a aj Misko bol 😕 ???

fatmira
8. nov 2011

@majka_k my chceme este tento tyzden ist, ma byt pekne, ale uz asi nestihneme 😒 mame kopu roboty a vybavovania, lebo uz mm ide asi cez vikend prec 😕
samozrejme ze aj misko bol, prespal celu cestu tam aj naspat a aj celu turu 😀 prospel mu tatransky vzduch 😀

majka_k
8. nov 2011

@fatmira no a s tym spankom, no neviem cim to bude asi aj zmenou casu ale aj potom druhom preockovani sa vsetko pos...ralo 😒 sem - tam pridu svetle noci a - teda aj rana ze spinkame aj so osmej 😅 - tie si uzivam 😀 😀 😀

majka_k
8. nov 2011

@fatmira tak drzim palce aby vam este vasiel vyletik 😉
tak parada ze to tak super zvladol - sikula 😵 😵

fatmira
8. nov 2011

@majka_k to vazne? po ockovani sa to pokaslalo? 😒 tak pevne verim, ze sa to vrati do normalu zas.. ja si tiez uzivam ked potiahneme do pol 7mej 😀
no silno pochybujem, ze sa podari, ale ked hej, tak budem len a len rada 😀
misko bol uplne zlaticko 😵 na to, kolko ludi tu bolo a hluk, taky bol kazdy den dobity, ze mi krasne spinkal 🙂

majka_k
8. nov 2011

@fatmira no neviem si to inac vysvetlit, od vtedy to dost hapruje...
tak super ze maly to zvladol na jednotku 😵 nasa by sa asi orevala 😀

silvia10131
8. nov 2011

@fatmira ahojky dakujem,,,mne sa velmi paci,,,

fatmira
8. nov 2011

@majka_k jaj furt je to o tom spani. a u nas v poslednom case aj o jedeni a kakani 😖 ach jo...
no co ty vies 😉 mozno by si bola prekvapena 😀

majka_k
8. nov 2011

@fatmira no neviem, my sme mali vykend tiez perny, bol brat so zenou a s dvomi chalanmi a mala nic, nerevala, a v nedelu sme boli u segry a tam tiez kopa ludi a tiez nerevala, tak snad uz z toho vyrasta pomalicky,..ale co sa cudujem sak cele dni len s mamickou doma tak sme my dve lasky na seba tak naviazane 😵 😵

majka_k
8. nov 2011

@silvia10131 ahojky 😉

fatmira
8. nov 2011

@majka_k no vidis, pomaly sa osmeluje a uz to bude len a len lepsie.. 😉
u nas bolo prvy den na dome 28 ludi 😀 bolo 9hodin vecer a maly stale nespal, len kukal co sa to robi 😅 ja som mala kopu roboty, musela som im pripravit veceru, a maly sa odomna nie a nie odlepit, holandania nechapali aky je zamamkany.. 😅 u nich to take nie je, mama ide skoro do roboty a bud sa staraju stary rodicia alebo aupairka.. a tiez sa cudovali preco s nimi nejdem na disku, a ze nepijem, a ked vravim, ze kojim, tak im oci vypadli 😀
@silvia10131 ja by som druhemu synekovi tiez dala take meno 😉

majka_k
8. nov 2011

@fatmira a nebola si 😕 ? preco? si nemala s kym maleho nechat ze ?

silvia10131
8. nov 2011

@majka_k cawko ako?

silvia10131
8. nov 2011

@majka_k prv som chcela dominika ale skor teras ADamko

majka_k
8. nov 2011

@silvia10131 😉 super oddychujem uz 😎 , uz ani nevidim na klavesy 😅

silvia10131
8. nov 2011

@majka_k a co si porabala cez den?

fatmira
8. nov 2011

@majka_k nooo ani som nemala, ale keby som silno chcela ist, tak mala by som ho kde nechat... len vies, ak by si maly vypytal cicik, a ja by som tam nebola, tak bolo by zle nedobre 😀 ale na druhej strane som potrebovala strasne spanok 😀 a ked sa vratil mm rano a lahol ku mne, spolocnensky unaveny 😀 strasne smrdel za cigaretami, som myslela ze ho z izby vykopem prec 😝

majka_k
8. nov 2011

@silvia10131 kadeco, mne robi problem to ze ja som taky spachtos, ja by som furt len spala a pri malej sa mi neda, rano teraz vstava skoro ( okolo siestej ), ja si s nou aj lahnem cez den niekedy aj 2x na spinkanie, ale ked ona spinka pol hodinu , maximalne tak 50 minut niekedy potiahne ale to je mozno 3X za tyzden onac len tie polhodinovky taha, tak to ani nestihnem zadriemat a uz na mna mala kuka 😅 a potom len nervy mam ze sa nazadarilo ( nie samozrejme na malu ) ale na seba ze naco si vobec laham s nou...
svagrina mao nejaky 1,5 mesiac starsieho synceka a minule mi vravela ze aj oni to tak mali a ze teraz jej spi 2,5 hod.doobedu a 2,5 hodiny poobede, joooooooj uz sa neviem dockat ked yaj mne mala potiahne takto, mne by stacila aj 1,5 hodin spanku s nou cez den 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre