• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@fatmira :grinning: :grinning: no to si viem zivo predstavit, moj mm fajci, akoze snazi sa ked je doma tak ani nefajci ale zase ked pojde na tu ich preslavenu benzinku :pensive: :grinning: :sweat_smile: tak pride ako z krcmy :angry: fuj :rolling_eyes:
8. nov 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia10131 ako sa ma Adamko v brusku? uz je to super takto ze ho mozete oslovovat vsak? :slight_smile:
8. nov 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: @majka_k no moj maly ked mal asi tiez tak ako tvoja tak spinkal niekedy aj tri hodinky,,a to som ho uz kontrolovala ci dycha aspon,,
8. nov 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira celkom dobre,rastie atd,,uz ma skoro kilo,,,to ho len ja s malym tak oslovujeme,,muz kus protestuje,,, :grinning:
8. nov 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia10131 he he my to tak mame od zaciatku ze takto malo spinkame, tak snad sa to zmeni, ona je potom o 2 hodiny ihned aj unavena takze casto potom spinka :dizzy_face:
8. nov 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k benzinka :grinning: :grinning: :grinning: urcite ju neznasas :grinning:
on hrozne pachol.. taky hnusny diskotekovi smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: nie som nanho uz zvyknuta :grinning:
8. nov 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia10131 a co sa muzovi nepaci?
8. nov 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no to z diskoteky je este horsie ako z " benzinky " lebo to ja aj alkohol zmiesany s cigaretami,
jooooooj ale sme nie? pred par rokmi sme ficali na diskotekach ako divosky :grinning: :grinning: :grinning: ( teda aspon ja :sweat_smile: ) a teraz kritizujem he he :sweat_smile: uz by som neviem ci zvladla taku diskoteku :confused:
8. nov 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira asi nie,,ale furt sa smeje,,,
8. nov 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jasne pred par rokmi..ach jo to boli casy :grinning: :grinning: :grinning:
ale sak si zopakujeme nie? mm nam postrazia deti a my pojdeme sa "odreagovat" :grinning:
8. nov 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :grinning: :grinning: moze byt :sunglasses: ale to asi tak o sto rokov :unamused: muz sa boji asi s nou ostat dlhsie sam :sweat_smile: ale chapem ho, oni v rodine este babatko nemali tak je to pre neho vsetk nove :grinning: ale sak do buducna...ale to uz sa tam budem citit ako rodic na diskoteke, uz teraz by som sa asi tak citila, ked viem aký mladucky ludia tam chodia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia10131
@fatmira joooj babay musim uz koncit, blizi sa povestna hodina a mne uz padaju viecka az na klavesnicu :sweat_smile: :grinning: :grinning: takze padam spat, dobru noc :wink:

@fatmira ty daj potom vediet ked budes volna, by sme potom ked odijde mm pokocikovali :wink:
8. nov 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ale ved to budu spinkat..pomaly ich na to pripravime :grinning:
ale co tu trepes?? my sme stale mlade a krasne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k dobru nocku prajem,,, :wink:
8. nov 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja, lebo mm nema ani v pate, aby siel hore ku mne, tak ho idem zjazdit zasa :grinning: :grinning:

@majka_k na dalsi tt som tam ako na koni :wink:
@silvia10131 zvykne si :slight_smile: len nech pekne hladka brusko a rozprava sa s adamkom :slight_smile:
8. nov 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak tak treba,,,mojmu som vravela ze nech si zvyka :grinning:
8. nov 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira
@silvia10131 jaaaaj baby , vcera som vravela ako mala vstava skoro, dnes sme spali do 8:15 :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moja laska, mi to asi vynahradila :dizzy_face:
9. nov 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k xi xi.... provokujes? :astonished: my sme spali do pol siedmej..tiez misulko dlhsie potiahol...ale kazdu chvilu v noci bol hore a plac :unamused: asi mu chybal ten ruch v dome :sweat_smile:
9. nov 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ahojte tak to je super,,,
9. nov 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO !!!!! uz je to tu, kosa jak v ruskom filme :angry: do pana, som bola teraz s malou von a uffff som myslela ze mi odmrznu usi, nos, lica,zadok, stehna...a samozrejme ruky kedze som vyrazola bez rukavic :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
joooooj a uz sa to bude len zhorsovat :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k Maji a naco sme objednavali rukavnik?? sup pripevnit na kocik, zimny fusak, teplo sa obliect a pekne si zvykat :grinning:
dnes sme chceli sit do Tatier, ale tak mm vcera posmrkaval, a to vies uz umieral a ja sa rano zobudim, a hrdlo v tahu, z nosa tecie, tak sme sli vies kam.. teda do vt odniest jednu varku veci.. sa bojim, aby maly nechytil :unamused:
10. nov 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jooooj to ma mrzi...skore uzdravenie obom
ja som dnes v meste videla uz jednu pani s kocikom a mala rukavnik :wink: takze som aj nad tym uvazovala, sak som si ruky necitila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k diky.. ale ja sa ani necudujem, ved spanie mam na figu a teraz som spala este menej..ked som denne spala 5 hodin, tak som bola stastna prestatna a cely den na nohach.. :unamused:
vcera bolo este fajne vonku, ale dneska fukal hnusny vetrisko... jaaaaaaj neeeee...no ale aj tak dlho vydrzalo byt teplo :grinning:
10. nov 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jj vcera bolo krasne oproti dnesku, tak ako pises, vetrisko strasny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no nic musime zvykať sak to bude len a len horsie :sweat_smile:
ja uz ani nepamatam kedy som spala aspon hodinu v kuse :sweat_smile: stale sa mala prehadzuje tak som stale pri nej ze co sa deje, a ona este sa stale aj prevracia na to brusko tak sa bojíííím, takze podvedome ako pocujem ze sa prevracia tak ihned vstavam a kontrolujem, neviem kedy sa konecne vyspim ... rano som ako vygrcana, aspon keby som si vedela pospat cez den s nou... :unamused:
10. nov 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no ved toto :unamused: musim si kupit nejake podsite teple noahvice, lebo minulu zimu som v rifliach mrzla :angry:

no to ti ja neviem, kedy sa mi poriadne vyspime :grinning: raz isto hej :sweat_smile:
10. nov 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira mm mi vcera hovori, ze do stefana mam naucit miska spinkat pekne aspon do 2-3 rana :sweat_smile: ze ideme na disku, ze v cool clube hraje kamos, tak sa pojdeme zabavit.. ha ha ha :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira super :dizzy_face: :dizzy_face: mne osobne by sa asi nechcelo ist :sweat_smile: ale mozno to na mna este len pride :grinning: :grinning:
10. nov 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ani mne sa nechce, sak ja potrebujem spaaaaaaanok a este za mladi :grinning: som sa z disky spamatavala 2-3 dni :sweat_smile: :grinning:
10. nov 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira he he, ja som za mladi mala taku prax ze po par hodinach svieza ako rybička :grinning: :grinning:
10. nov 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k pocuvaj, ty sa nezdas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok