• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@fatmira :grinning: :grinning: no vidis ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aaale nie, az také to nebolo...

padam spat, dobru noc :wink:
10. nov 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no uz to, seba nezachranis :grinning: :grinning:
dobru :slight_smile:
10. nov 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta co baby spite???? :grinning:
11. nov 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja som tu vcera bola ale len na kratko a tu nikto tak som isla spat :wink:
12. nov 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k noooo nejak to tu pustne... musime zachranit situaciu :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :grinning: hej :grinning: :grinning: len aby to nevadilo :sweat_smile: :grinning: :grinning: niekomu :confused:
12. nov 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ako? mm este doma ci uz si slamena vdova :sweat_smile: :wink:
12. nov 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ako komu? nemchapem :confused: :sweat_smile:
mm este doma, dole kuka telku :grinning:
12. nov 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira aaaaale nic len ma napadlo co si mi minule pisala cez IP :sweat_smile:
takze este domka je :wink: a ako ? uz lepsie? myslim zdravie vase?
jeeeeemine to uz je pol desiatej, neuveritelne to vecer zbehne, dnes sme mali navstevu, mm kamos so zenou( zhodou okolnosti moja spoluziackaso strednej :sweat_smile: ) so syncekom, odisli az pred osmou a to sme kupali este malu a papat a uspavanie ... tak to som zasadla az pred deviatou :sunglasses:
12. nov 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jaaaaaaaj :grinning:
no mm je uz v pohode, len ja som si to odsrala, a modlim sa,aby misko neochorel :unamused:
tak sa Sofi pohrala aspon? my sme tiez mali navstevu, boli svagrovci s detmi, tak mi deti aspon miska pobavili :grinning: no a prisli tak blbo, ze akurat mal ist misko spinkat, a samozrejme tak obzil, ze sa mu nechcelo :unamused: a teraz spinka od pol 6tej.. som zvedava kedy bude rano budicek :sweat_smile: ale uz som mm upozornovala :grinning:
12. nov 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no velmi sa nepohrala, ona tiez spala jak prisli a ked sa zobudila tak samozrejme ked ich uvidela tak zgrunanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale potom uz bolo OK, a ten maly to je taky skoro 2-rocny, to este nevie co moze a co nie tak len sme pozor davali aby jej oko nevypichol :sweat_smile:
12. nov 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jak podrastie, tak to uz bude lepsie.. misko co tu ma kamosov 2,5rocne dvojicky, tak sa vedia pekne zahrat... :grinning: stale miska hladkaju a pusinkuju a vravia mu, ako ho velmi miluju :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: no ale ked misko marekovi vezme nedajboze nejaku hracku co nemal, tak je rev a nahanacka :grinning: :sweat_smile:
12. nov 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k milujem take necakane spravy.. teraz sme sa dozvedeli, ze mm zajtra odchadza.. takze balime svestky a stahujeme sa.. :sweat_smile:
13. nov 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :frowning2: to tiez zboznujem...a to teraz ci rano sa stahujete? asi rano nie? :confused:
13. nov 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k teraz balime :angry: sak vies jak to ja neznasam...a zajtra ideme do vt, no a vecer ide prec uz...
13. nov 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira oo :confounded: a ako to zvladas? dlho bude prec?
13. nov 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k myslis balenie, ci to ze bude prec?? :sweat_smile:
13. nov 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira to ze ide prec
13. nov 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k vzdy je lucenie tazke :unamused: :cry: ale teraz sa ukludnujem tym, ze nejde az tak na dlho.. na vianoce uz bude doma.. ja viem, si povies, ze to je aj tak dlho, ale v porovnani s dvoma mesiacmi, to zbehne raz dva.. :grinning: :sweat_smile:
13. nov 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :wink: jasne ze zbehne, ved o chvilu su vianoce... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa normalne tesim ...koli Sofi :sunglasses:
13. nov 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja sa tiez tesim, na to, ako misko bude stale sa motat okolo stromceka a stahovat ho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. nov 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :grinning: :grinning: u nas asi zatial nehrozi - to az na buduci rok ho asi budeme musiet priviazat asi :grinning:
ako ide balenie? uz hotovo?
13. nov 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja som uz navrhovala, ze zavesime na strop :grinning: :grinning: :grinning: ale to uz nebude ono :sweat_smile:
noooo oblecenie uz mam, ale este kopu somarin mi treba, ja to tak neznasam :angry:
a idem uz prec.hlava mi ide prasknut a maly je kazdu chvilku hore.. ma sopliky, nemoze dychat... :frowning2: chudatko moje..
13. nov 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem naspat teploooooooooooooooooooooooooo :sweat_smile: teda aspon tych 10stupnov :grinning:
15. nov 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k dnes som videla tvojho otca s kocikom, pred bagetkou, ale teba nikde... :fearful:
15. nov 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :sunglasses: jj ja to isteee :sweat_smile: ale este sa da, este nieje taka kosa strasna....ale dnes to uz rukavice istili :grinning:
ako? mm uz odisiel? inac dnes ma meninky ze? :wink:
15. nov 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja som bola v tych potravinach-vecierke-ilias, si sla okolo? jooooj skoda ze sme sa nestretli :unamused:
15. nov 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja som uz mala rukavnik a fajne ruky v teplucku :grinning: dobra to vec :slight_smile:
no mne bola dnes riadna zima, ja fakt neviem co budem robit, ked budu mrazy :confused: :angry: som strasne zamrznuta.. mozno som aj prilis nad tym rozmyslala, ze jak sa to ochladilo :sweat_smile:
no som si myslela ze si tam.. ja som sla, ale po druhej strane...
vcera vecer odisiel a hej ma meniny.. my nikdy vtedy nie sme spolu a ani na moje... :unamused:
15. nov 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no sice ja som sla na prechadzku este okolo pol jednej a to bolo zamracene a fukalo takze statocna kosa ale potom vyslo slniecko takze sa to trocha zlepsilo :wink: a poceste naspat som stretla otca tak aspon malu postrazil aby som do obchodu skocila :wink: normelne to je taky hnus ked je zima, lebo ja som si zvykla chodit do bily na nakup v ramci prechadzky ale teraz je mala zababusena riadne uz a ked s nou pojdem do obchodu tak sa ihned zobudi... :angry:
15. nov 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ze slniecko?? kdeeee? ja som ho nevidela :sweat_smile: len take hnusne zubate :grinning:
no ved nieco mi vrav... ja som mala problem ist dnes do orangeu, ze to tak daleko? ked je teplo nemam problem :grinning: musim ist kupit vonkajsi teplomer, lebo sa nam rozbil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok