Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
10. nov 2011

@fatmira 😀 😀 no vidis ? 😀 😀 😀 😀 aaale nie, az také to nebolo...

padam spat, dobru noc 😉

fatmira
10. nov 2011

@majka_k no uz to, seba nezachranis 😀 😀
dobru 🙂

fatmira
11. nov 2011

ta co baby spite???? 😀

majka_k
12. nov 2011

@fatmira ja som tu vcera bola ale len na kratko a tu nikto tak som isla spat 😉

fatmira
12. nov 2011

@majka_k noooo nejak to tu pustne... musime zachranit situaciu 😀 😀 😀

majka_k
12. nov 2011

@fatmira 😀 hej 😀 😀 len aby to nevadilo 😅 😀 😀 niekomu 😕

majka_k
12. nov 2011

@fatmira ako? mm este doma ci uz si slamena vdova 😅 😉

fatmira
12. nov 2011

@majka_k ako komu? nemchapem 😕 😅
mm este doma, dole kuka telku 😀

majka_k
12. nov 2011

@fatmira aaaaale nic len ma napadlo co si mi minule pisala cez IP 😅
takze este domka je 😉 a ako ? uz lepsie? myslim zdravie vase?
jeeeeemine to uz je pol desiatej, neuveritelne to vecer zbehne, dnes sme mali navstevu, mm kamos so zenou( zhodou okolnosti moja spoluziackaso strednej 😅 ) so syncekom, odisli az pred osmou a to sme kupali este malu a papat a uspavanie ... tak to som zasadla az pred deviatou 😎

fatmira
12. nov 2011

@majka_k jaaaaaaaj 😀
no mm je uz v pohode, len ja som si to odsrala, a modlim sa,aby misko neochorel 😒
tak sa Sofi pohrala aspon? my sme tiez mali navstevu, boli svagrovci s detmi, tak mi deti aspon miska pobavili 😀 no a prisli tak blbo, ze akurat mal ist misko spinkat, a samozrejme tak obzil, ze sa mu nechcelo 😒 a teraz spinka od pol 6tej.. som zvedava kedy bude rano budicek 😅 ale uz som mm upozornovala 😀

majka_k
12. nov 2011

@fatmira no velmi sa nepohrala, ona tiez spala jak prisli a ked sa zobudila tak samozrejme ked ich uvidela tak zgrunanie 😝 ale potom uz bolo OK, a ten maly to je taky skoro 2-rocny, to este nevie co moze a co nie tak len sme pozor davali aby jej oko nevypichol 😅

fatmira
12. nov 2011

@majka_k jak podrastie, tak to uz bude lepsie.. misko co tu ma kamosov 2,5rocne dvojicky, tak sa vedia pekne zahrat... 😀 stale miska hladkaju a pusinkuju a vravia mu, ako ho velmi miluju 😉 😉 😉 😵 no ale ked misko marekovi vezme nedajboze nejaku hracku co nemal, tak je rev a nahanacka 😀 😅

fatmira
13. nov 2011

@majka_k milujem take necakane spravy.. teraz sme sa dozvedeli, ze mm zajtra odchadza.. takze balime svestky a stahujeme sa.. 😅

majka_k
13. nov 2011

@fatmira ☹ to tiez zboznujem...a to teraz ci rano sa stahujete? asi rano nie? 😕

fatmira
13. nov 2011

@majka_k teraz balime 😠 sak vies jak to ja neznasam...a zajtra ideme do vt, no a vecer ide prec uz...

majka_k
13. nov 2011

@fatmira oo 😖 a ako to zvladas? dlho bude prec?

fatmira
13. nov 2011

@majka_k myslis balenie, ci to ze bude prec?? 😅

majka_k
13. nov 2011

@fatmira to ze ide prec

fatmira
13. nov 2011

@majka_k vzdy je lucenie tazke 😒 😢 ale teraz sa ukludnujem tym, ze nejde az tak na dlho.. na vianoce uz bude doma.. ja viem, si povies, ze to je aj tak dlho, ale v porovnani s dvoma mesiacmi, to zbehne raz dva.. 😀 😅

majka_k
13. nov 2011

@fatmira 😉 jasne ze zbehne, ved o chvilu su vianoce... 😵 😵 😵 sa normalne tesim ...koli Sofi 😎

fatmira
13. nov 2011

@majka_k ja sa tiez tesim, na to, ako misko bude stale sa motat okolo stromceka a stahovat ho 😝 😀

majka_k
13. nov 2011

@fatmira 😀 😀 u nas asi zatial nehrozi - to az na buduci rok ho asi budeme musiet priviazat asi 😀
ako ide balenie? uz hotovo?

fatmira
13. nov 2011

@majka_k ja som uz navrhovala, ze zavesime na strop 😀 😀 😀 ale to uz nebude ono 😅
noooo oblecenie uz mam, ale este kopu somarin mi treba, ja to tak neznasam 😠
a idem uz prec.hlava mi ide prasknut a maly je kazdu chvilku hore.. ma sopliky, nemoze dychat... ☹ chudatko moje..

fatmira
15. nov 2011

ja chcem naspat teploooooooooooooooooooooooooo 😅 teda aspon tych 10stupnov 😀

fatmira
15. nov 2011

@majka_k dnes som videla tvojho otca s kocikom, pred bagetkou, ale teba nikde... 😨

majka_k
15. nov 2011

@fatmira 😎 jj ja to isteee 😅 ale este sa da, este nieje taka kosa strasna....ale dnes to uz rukavice istili 😀
ako? mm uz odisiel? inac dnes ma meninky ze? 😉

majka_k
15. nov 2011

@fatmira ja som bola v tych potravinach-vecierke-ilias, si sla okolo? jooooj skoda ze sme sa nestretli 😒

fatmira
15. nov 2011

@majka_k ja som uz mala rukavnik a fajne ruky v teplucku 😀 dobra to vec 🙂
no mne bola dnes riadna zima, ja fakt neviem co budem robit, ked budu mrazy 😕 😠 som strasne zamrznuta.. mozno som aj prilis nad tym rozmyslala, ze jak sa to ochladilo 😅
no som si myslela ze si tam.. ja som sla, ale po druhej strane...
vcera vecer odisiel a hej ma meniny.. my nikdy vtedy nie sme spolu a ani na moje... 😒

majka_k
15. nov 2011

@fatmira no sice ja som sla na prechadzku este okolo pol jednej a to bolo zamracene a fukalo takze statocna kosa ale potom vyslo slniecko takze sa to trocha zlepsilo 😉 a poceste naspat som stretla otca tak aspon malu postrazil aby som do obchodu skocila 😉 normelne to je taky hnus ked je zima, lebo ja som si zvykla chodit do bily na nakup v ramci prechadzky ale teraz je mala zababusena riadne uz a ked s nou pojdem do obchodu tak sa ihned zobudi... 😠

fatmira
15. nov 2011

@majka_k ze slniecko?? kdeeee? ja som ho nevidela 😅 len take hnusne zubate 😀
no ved nieco mi vrav... ja som mala problem ist dnes do orangeu, ze to tak daleko? ked je teplo nemam problem 😀 musim ist kupit vonkajsi teplomer, lebo sa nam rozbil 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre