• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@fatmira ja sa posledne dni tulam sama ako blbec...chodim a chodim uz ani nemam kadial, sa mi zda ze stretavam stale tych istych ludi, takymi ulickami som isla uz po ktorych som este nesla :sweat_smile: ale ten nas Vranov je ale maly ako sra..cka :confounded: vykracujem si uplne lazo plazo a aj tak za 45 minut som doma, a 2x sa mi nechce chodit toe iste trasy :unamused: to by som si cisto pripadala ako drbka :confused: a z toho nasho okresneho uradu ma tiez raz drbne asi :angry: kolko krat sa tadial po tej strane vyberiem (ze uz nebuchaju a nevrtaju a nerezu...)tak stale mi tam malu zobudia :rolling_eyes:
15. nov 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ok, spasitelka prisla, tak zajtra o kolkej? :grinning:
15. nov 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :grinning: :grinning: jááááá som nic nechcela naznacit :grinning: :grinning: :grinning: ale rada :sweat_smile: ja v poslenom case sa nejak neviem vybrat s malou presne na nejaku hodinu :sweat_smile: ale okolo dvanastej-pol jednej...hmmm? alebo ti Misko vtedy spinka? neviem ty navrhni :sunglasses:
15. nov 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k si dame zajtra vediet, co a ako... zvykne sa mi budit o pol 12tej, tak to by sme aj stihali, len dnes uplne bojkotoval ten doobedny spanok, neviem ci sa mi nejde prestelovat len na jeden uz :sweat_smile:
15. nov 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira my stihame podla toho kedy sa mala zobudi rano...lebo este jeden doobedny spanok doma musime stihnut a az potom aby vonku spala, a my mame proble so zaspavanim, uz nevladzem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ju nosit tolko na rukach a hajkat :pensive: neviem, musim nieco vymysliet lebo pridem o krize a ruky :unamused: porad nejaku fintu, ty mas vyhodu ze kojis :unamused: ja neviem ako inac ju uspat ako len hajkanim na rukach, skusila som si s nou len tak lahnut na postel a ze ju pohajkam len tak ale kdezéééé to bol boj so mnou :astonished: uz som zufala ze co vymyslim :confused:
15. nov 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak toto ti nezavidim :pensive: ale pamatas ako som ti to na zaciaktu pisala, ze raz to pride? :confused: a ked si k nej lahnes a ju napr hladkas? ale ona ani cumlik nechce...hmm.. a pri flaske mlieka alebo cajiku sa jej nepodari zaspat?
15. nov 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k uz som si povedala, ze budem kojit max tak do 15 mes. a dost.. :pensive: ale ako ho odstavit, netusim :unamused: radsej by som brala, keby sa odstavil sam, uz dnes som sa snazila vynechaj jedno kojenie, ale kdeze, on ma zo mna urobeny pitny rezim :unamused: musi mat pred zaspavanim, ked sa zobudi mu idem dat normalne papat a on bude do vtedy vrestat, pokial mu cicku najprv nedam.. takze teraz by som to uz nebrala ako vyhodu.. skor, to, ze ma cumlik a sa vy ududlikovat...
15. nov 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira niekedy sa steane ze pri mliecku zaspinka ale veeeelmi malo, a caj nejak prestal zaberat, ona ho vypije a aj tak sa nosime :sweat_smile:
15. nov 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira proste musim nieco vymysliet, ale ked ja nemam to srdco ju nechat sa nervacit a kricat... :pensive: ja ju radsej ponosim, ale fakt to je uz na hrane to nosenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hmmmm .. a ked ju das do tej hojdacky co mate,, take kresielko? nezaberie?
15. nov 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ee ona sa v nom uz ked je tam dlho znervoznuje a len kricííí, ááách jaj, sme si s mm uplietli bic na seba :sweat_smile:
15. nov 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k neuplietli, robili ste len to, co po vas chcela a to by urobil kazdy jeden rodic :wink:
15. nov 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :wink: asi hej, ale ja ju nejak okabatim, ved je este malicka a hlupučkááá :grinning: :grinning: :sweat_smile:
15. nov 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k s tym by som velmi nepocitala :sweat_smile:
15. nov 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k chcem ti poslat IP a mi stale vyhodi ze kon ma poruchu :(
15. nov 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jj aj ja som chcela , este pred 2 hodkami a nejak to tu teraz vecer blbne :confused:
15. nov 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no neviem co to..neznasam ked mi to vyskoci :angry:
15. nov 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :angry: uz tu pisali zienky ze to kazdemu vyhadzuje :rolling_eyes:
15. nov 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira padam pomaly, lebo moja dcera :dizzy_face: je nevyspytatelna, a zobudi sa kedy sa jej zachce, a potom sa tak rozbatorí dokial jej urobim papat ze nezaspi pri tom a musime nosit :grinning: :grinning: tak dobru noc doobedu napisem sms ze ako stihame na kolku :wink:
15. nov 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k oki, utekaj, pripravit mliecko :slight_smile: zajtra si napiseme :slight_smile:
15. nov 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k dnes sme boli celkom dlho vonku, na to ze je zima :sweat_smile: :grinning:
16. nov 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jj ani sa mi nezdalo ze tolko sme boli :sweat_smile:
16. nov 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hej, sak som sa vykecavala :unamused:
16. nov 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :wink: sak dobre nie? ci??? :confused:
16. nov 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k och tak neviem co ti teraz myslis, vies :pensive:
16. nov 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jooooj a co by som si mala mysliet? sak sme kecali o normalnych veciach :wink:
16. nov 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mamicky pridavam sa k vranovcankam
16. nov 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerealka ahoooj, radi tu vidime nove tvare :slight_smile: vitaj :wink:
16. nov 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k dakujem velmi pekne. nemam tu vela kamaratok tak aspon tu ich hladam
16. nov 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k o normalne nenormalnych :grinning:
joooj, misiak sa mi zda byt zachripnuty :unamused:

@cerealka jeeeejho, konecne nejaka nova tvar :slight_smile: ahoj...
16. nov 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok