Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
15. nov 2011

@fatmira ja sa posledne dni tulam sama ako blbec...chodim a chodim uz ani nemam kadial, sa mi zda ze stretavam stale tych istych ludi, takymi ulickami som isla uz po ktorych som este nesla 😅 ale ten nas Vranov je ale maly ako sra..cka 😖 vykracujem si uplne lazo plazo a aj tak za 45 minut som doma, a 2x sa mi nechce chodit toe iste trasy 😒 to by som si cisto pripadala ako drbka 😕 a z toho nasho okresneho uradu ma tiez raz drbne asi 😠 kolko krat sa tadial po tej strane vyberiem (ze uz nebuchaju a nevrtaju a nerezu...)tak stale mi tam malu zobudia 🙄

fatmira
15. nov 2011

@majka_k ok, spasitelka prisla, tak zajtra o kolkej? 😀

majka_k
15. nov 2011

@fatmira 😀 😀 jááááá som nic nechcela naznacit 😀 😀 😀 ale rada 😅 ja v poslenom case sa nejak neviem vybrat s malou presne na nejaku hodinu 😅 ale okolo dvanastej-pol jednej...hmmm? alebo ti Misko vtedy spinka? neviem ty navrhni 😎

fatmira
15. nov 2011

@majka_k si dame zajtra vediet, co a ako... zvykne sa mi budit o pol 12tej, tak to by sme aj stihali, len dnes uplne bojkotoval ten doobedny spanok, neviem ci sa mi nejde prestelovat len na jeden uz 😅

majka_k
15. nov 2011

@fatmira my stihame podla toho kedy sa mala zobudi rano...lebo este jeden doobedny spanok doma musime stihnut a az potom aby vonku spala, a my mame proble so zaspavanim, uz nevladzem 😝 ju nosit tolko na rukach a hajkat 😔 neviem, musim nieco vymysliet lebo pridem o krize a ruky 😒 porad nejaku fintu, ty mas vyhodu ze kojis 😒 ja neviem ako inac ju uspat ako len hajkanim na rukach, skusila som si s nou len tak lahnut na postel a ze ju pohajkam len tak ale kdezéééé to bol boj so mnou 😲 uz som zufala ze co vymyslim 😕

fatmira
15. nov 2011

@majka_k tak toto ti nezavidim 😔 ale pamatas ako som ti to na zaciaktu pisala, ze raz to pride? 😕 a ked si k nej lahnes a ju napr hladkas? ale ona ani cumlik nechce...hmm.. a pri flaske mlieka alebo cajiku sa jej nepodari zaspat?

fatmira
15. nov 2011

@majka_k uz som si povedala, ze budem kojit max tak do 15 mes. a dost.. 😔 ale ako ho odstavit, netusim 😒 radsej by som brala, keby sa odstavil sam, uz dnes som sa snazila vynechaj jedno kojenie, ale kdeze, on ma zo mna urobeny pitny rezim 😒 musi mat pred zaspavanim, ked sa zobudi mu idem dat normalne papat a on bude do vtedy vrestat, pokial mu cicku najprv nedam.. takze teraz by som to uz nebrala ako vyhodu.. skor, to, ze ma cumlik a sa vy ududlikovat...

majka_k
15. nov 2011

@fatmira niekedy sa steane ze pri mliecku zaspinka ale veeeelmi malo, a caj nejak prestal zaberat, ona ho vypije a aj tak sa nosime 😅

majka_k
15. nov 2011

@fatmira proste musim nieco vymysliet, ale ked ja nemam to srdco ju nechat sa nervacit a kricat... 😔 ja ju radsej ponosim, ale fakt to je uz na hrane to nosenie 😝

fatmira
15. nov 2011

@majka_k hmmmm .. a ked ju das do tej hojdacky co mate,, take kresielko? nezaberie?

majka_k
15. nov 2011

@fatmira ee ona sa v nom uz ked je tam dlho znervoznuje a len kricííí, ááách jaj, sme si s mm uplietli bic na seba 😅

fatmira
15. nov 2011

@majka_k neuplietli, robili ste len to, co po vas chcela a to by urobil kazdy jeden rodic 😉

majka_k
15. nov 2011

@fatmira 😉 asi hej, ale ja ju nejak okabatim, ved je este malicka a hlupučkááá 😀 😀 😅

fatmira
15. nov 2011

@majka_k s tym by som velmi nepocitala 😅

fatmira
15. nov 2011

@majka_k chcem ti poslat IP a mi stale vyhodi ze kon ma poruchu :(

majka_k
15. nov 2011

@fatmira jj aj ja som chcela , este pred 2 hodkami a nejak to tu teraz vecer blbne 😕

fatmira
15. nov 2011

@majka_k no neviem co to..neznasam ked mi to vyskoci 😠

majka_k
15. nov 2011

@fatmira 😠 uz tu pisali zienky ze to kazdemu vyhadzuje 🙄

majka_k
15. nov 2011

@fatmira padam pomaly, lebo moja dcera 😵 je nevyspytatelna, a zobudi sa kedy sa jej zachce, a potom sa tak rozbatorí dokial jej urobim papat ze nezaspi pri tom a musime nosit 😀 😀 tak dobru noc doobedu napisem sms ze ako stihame na kolku 😉

fatmira
15. nov 2011

@majka_k oki, utekaj, pripravit mliecko 🙂 zajtra si napiseme 🙂

fatmira
16. nov 2011

@majka_k dnes sme boli celkom dlho vonku, na to ze je zima 😅 😀

majka_k
16. nov 2011

@fatmira jj ani sa mi nezdalo ze tolko sme boli 😅

fatmira
16. nov 2011

@majka_k hej, sak som sa vykecavala 😒

majka_k
16. nov 2011

@fatmira 😉 sak dobre nie? ci??? 😕

fatmira
16. nov 2011

@majka_k och tak neviem co ti teraz myslis, vies 😔

majka_k
16. nov 2011

@fatmira jooooj a co by som si mala mysliet? sak sme kecali o normalnych veciach 😉

cerealka
16. nov 2011

ahojky mamicky pridavam sa k vranovcankam

majka_k
16. nov 2011

@cerealka ahoooj, radi tu vidime nove tvare 🙂 vitaj 😉

cerealka
16. nov 2011

@majka_k dakujem velmi pekne. nemam tu vela kamaratok tak aspon tu ich hladam

fatmira
16. nov 2011

@majka_k o normalne nenormalnych 😀
joooj, misiak sa mi zda byt zachripnuty 😒

@cerealka jeeeejho, konecne nejaka nova tvar 🙂 ahoj...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre