• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
16. nov 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira sak pohodááá nestresuj super bolo :wink:
16. nov 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerealka super ze sa pridavas, sem skoro nikto nechodi, len my s @fatmira sa tu vykecavame :grinning:
16. nov 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no teraz tu budem chodit aj ja
16. nov 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerealka :wink: super, ozivenie temy :wink: pozeram ze mas synceka René - 8 mesiacov a snazite sa o druhe ... drzim palceky :dizzy_face: :dizzy_face: a akoze tu nikoho nepoznas? ty niesi odtial?
16. nov 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k
@cerealka sem tam este niekto nakukne, ale to tak den a potom zas my tu dve jak bludne ovce :grinning:
16. nov 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no pochadzam zo sniny a nemam tu vela kamaratok som tu len rok a pol. no a uz sa nam to aj podarilo test mi ukazal ze cakame babätko a v piatok idem ku svojmu lekarovi.
16. nov 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak budeme tri bludne ovce. chodis aj vonku? ja kazdy den malemu sa von dobre spinka.
16. nov 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerealka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak potichucky blahozelam a drzim palceky aby bolo vsetko OK :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k dakujem velmi pekne noo uvidim ako to dopadne u lekara. ty si priamo z vranova?
16. nov 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj dievcence nerada ale musim padat, nevladzem uz ani oci drzat otvorene po dnesnej noci :pensive: snad tato bude lepsia :sweat_smile: a hladna som ako čenkove deti :grinning: :grinning: :grinning: tak najvyssi sac is do hajan,vy este popiste :wink:
Dobru noc :wink:
16. nov 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerealka jj priamo z VT :wink:
16. nov 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerealka pochadzas so sniny a byvas tu vo vt? mne dneska nejak nedopaluje damy :sweat_smile:
a kazdy den chodim s malym vonku, doma by sme cely den asi nevydrzali :grinning:
@majka_k ved dnes nam fajne deticky pospinkali vonku nie? Aj Sofi riadne potiahla :grinning:
16. nov 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no aj moj maly rad spinka vonku len keby tie sanitky nehukali tak by to bolo dobre.
16. nov 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerealka jeeeej, tiez potichucky blahozelam :slight_smile: a ked mam pravdu povedat, tak aj obdivujem, ja by som druhe tehu momentalne asi nezvladala..
16. nov 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja spinkat lebo maly sa zachvilku zobudi a ja sa nic nevyspim. zelam vam dobru noc a zajtra sa tu vidime. ahojky rada som vas spoznala.
16. nov 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k neeeeeee, sa priznaj ze ta prechadzka dneska zmohla :grinning: :grinning: ne ne, hadam noc bude lepsia a si rano aj dlshie pospite :slight_smile:
16. nov 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira dakujem ale my sme si povedali s manzelom radsej vychovat obe naraz a bude to ok ako mat medzi nimi velky vekovy rozdiel
16. nov 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerealka tak to je tiez pravda, ze potom sa dostavat do vsetkeho od znova.. a ak mas doburckeho chlapceka, tak asi nie je problem.. ja mam takeho maleho mamkineho ceckosa :grinning:
16. nov 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj baby, tak ste ma opustili, no idem aj ja potom spat :grinning:
16. nov 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira
@majka_k hej daaamy este na mna ste zabudli,, :wink:
@cerealka vitam ta :slight_smile:
17. nov 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia10131 nikto na teba nezabudol, neboj :slight_smile:
ako sa ma Adamko v brusku? a Lukasko?
17. nov 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira maju sa celkom fajn len ja musim lezat,,,
17. nov 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a ty s malym ako?
17. nov 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mile damy...idem sa klop klop potajomky aby Sofi nevedela :grinning: :grinning: pochvalit ( dufam ze zase nezarieknem :sweat_smile: ) densna noc - fantasticka :dizzy_face: :dizzy_face: 2x hore na papkanie a okrem toho krasne spinkala a az do 8:05 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: B00000ZE keby to takto bolo stale tak sa nemam naco stazovat :wink: ale ja sa ani velmi nestazujem ja mam zlate dieta - klop klop :sweat_smile:
inac kto byvate v bytovkach aj vam v noci vypinaju kurenie??? to je normalne des :angry: :angry: :angry: ja som sa okolo 4-5-tej zobudila ze sa klepem od zimy...len som malu kontrolovala aby bola zakrytá moje zlaticko by som ich tam bila kto co robi, sak uz je taka kosa v noci a oni si vypnu na pol noci kurenie...naco mame regulatory ked si aj tak neviem zatopit kedy potrebujem :astonished: :astonished:
17. nov 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia10131 a preco lezat? mas nejake komplikacie?? :confused: a Misko sa ma asi fajne, nestazuje si :grinning:
@majka_k pridavam sa k tebe a tiez potichucky klop klop klop..do 23:30 spal v postielke, potom kojenie a uz samozrejme chcel ostat na posteli, a potom sa zobudil uz len 2x, a budicek o 7mej, takze to su u mna Vianoceeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
musela som v noci Miska prezliekat do hrubsieho pyzamka, lebo mal len take bavlnene a cely bol studeny... :angry: ved vonku mrzne!!!! nechapem na co cakaju!!!
17. nov 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
krize ma bolia,mam tvrdnutie bruska,makky krcok maternice,,
17. nov 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :wink: tak parada, dufam ze tie nase detuchy si to uz nerozmyslia a takto budu praktizovat kazdu noc :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
17. nov 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia10131 ahoooj, juuj to ma mrzi ze mas komplikacie :unamused: drz sa :wink:
17. nov 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k dakujem,no dufam ze to bude lepsie,ved uz to bude co chvilka,,
17. nov 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok