Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

silvia10131
17. nov 2011

@majka_k musi nejako vydrzat este v skrupinke,,, 😉

silvia10131
17. nov 2011

@majka_k ved uz onedlho bude mat 9 kg,,, 😉

fatmira
17. nov 2011

@majka_k fuuu.. co ti ja viem? ale urcite nie, ved su aj starsie deticky, co vazia menej a ich tam supnu, len aby jej tam bolo pohodlne... ked uz bude trosku vediet hopat s oporou, tak kludne mozes..
no mna tiez stvu tie bundy, ked davam do sedacky.. jaaaaaj 😠 chcem uz jaaaaaaar 😀
@silvia10131 ok 😉

majka_k
17. nov 2011

@silvia10131 no ved ako doslovne vo vajci je tam 😀 😅 😝

silvia10131
17. nov 2011

@majka_k natlacena akosardinka 😀

silvia10131
17. nov 2011

@fatmira len mi potom povedz cenu,,,

majka_k
17. nov 2011

@fatmira ja ju tam este necham dokial sa bude dat, ale ked ona ma pliecka uz dociata tam narvane, ja mam taku asi fest malu tu autosedacku lebo sak Sofi nieje velka, a ani tucna 🙄

majka_k
17. nov 2011

aj vam tak blbne konik? ci to mne sa serie internet??? 😠

fatmira
17. nov 2011

@majka_k no mozno mas ozaj z tych mensich 😒 ale ved nechodite na dlhe trasy nie?

silvia10131
17. nov 2011

@majka_k mne nie,,,

majka_k
17. nov 2011

@fatmira no dnes sme boli v MI na nakup a chudacik uz poceste spat uz protestovala, ale to asi z toho ze chcela spat a nedarilo sa jej 😅 takze my sem tam mame MI, PO alebo KE ... dalej sme este neboli 😝

majka_k
17. nov 2011

@fatmira inac veeelmi pekna profilovka 😵 😵 😵 😵 kocka si tam 😉 aj misko uz velkac

fatmira
17. nov 2011

@majka_k jeeeeej a co ste nakupili? ja som len skocila do deichmanu na topanky a nicto 😠
jej dohovaraj, ze vo vajci este musi vydrzat chvilu lebo je malinka 😉
a inak dakujem 🙂 aspon na foto 😝

silvia10131
17. nov 2011

no baby ja uz idem spat,,strasne ma boli chrbat,,,bru nocku prajem,,, 😉

majka_k
17. nov 2011

@fatmira my sme tiez dnes boli v deichmane a v takku a prd velky tam mali 😠 tak sme sli do MI a tam som si kupila topanky na zimu a aj tie hollywoodky 😀 konecne 😵 a mm si kupil super vertovku 😉

majka_k
17. nov 2011

@silvia10131 dobru noc

fatmira
17. nov 2011

@majka_k a ake si si kupila? isto mali vacsi vyber jak tu.. len som sa tam nervacila, ze naco som tam posla 😠
a som rada, ze aspon vy ste dobre nakupili 😵

fatmira
17. nov 2011

@silvia10131 dobru noc 😉

majka_k
17. nov 2011

@fatmira z deichmanu som kupila 😅 ale z MI u nas take nemali cislo 😠
tieto : http://www.deichmann-obuv.sk/site/sk/catalog.ph...

fatmira
17. nov 2011

@majka_k pekne..vo VT som take ani nevidela 😅

majka_k
17. nov 2011

@fatmira mali ich ale len asi 3 pary a jeden z nich bol aj vadny, jedna bota tmavohneda a druha v krabici o dobry odtien svetlejsia, a to bolo konkretne moje cislo 😠 som mala nervy 😠 😠

majka_k
17. nov 2011

@fatmira ale niesu do snehu a dazda 🙄 ma ihned upozornila predavacka, ze su len site a nie lepene takze mi budu premakat...tak som zavahala ale muz mi povedal ze sa mi este jedne kupia aby som mala ked by náááhodou napadol sneh alebo ak by mi trebalo niekde surne ist po dazdi , tak som neprotestovala 😀 😀

majka_k
17. nov 2011

@fatmira musim uz tiez koncit 😒 cas pokrocily a boli ma dnes chrbat cely den, idem urobit malej kasicku a kahnut si s nou, dobru noc 😉

fatmira
17. nov 2011

@majka_k zlaty mm 🙂 pojdem este na dalsi tyzden, mozno budu mat "iny" vyber 😀 dobru noc..

cerealka
18. nov 2011

ahojky maminky tak dnes to mam potvrdene ze cakame babätko. tak sa vsetci tesime.

majka_k
18. nov 2011

@cerealka 😵 😵 blahozeláááám, davaj si na seba pozor 😉

fatmira
18. nov 2011

@cerealka jeeeeeej aj ja blahozelam a prajem pohodove tehulkovanie 😵 🙂

majka_k
18. nov 2011

@fatmira jj ze zlaty - s rozkami 😀 😀 aaale nie, ja sa nestazujem. aj ja sa chystam do taka, kedy by si sla? mozno by se sa zviezli alebo ides s niekym? alebo na aute? ja s malou pojdeme asi na 100% len neviem presne kedy lebo nesmie byt tak hnusne pocasie ako bolo dnes 😝 ...a aj do tesca chcem zajst lebo sme testovali tesco plienky tie essential a vyhovuju, aspon zatial tak budem si kupovat len tak po balicku ze co ak by nieco sa vyhodilo aby nezostala velka zasoba a + aj pampers samozrejme, to na noc a na prechadzky - dlhsie trasy, teraz mame pamperst premium a podla mna ziadna slava...activ su ovela lepsie, tie premium taaaak smrdia - aspon mne a aj mm, takze kupime uz pampers activ - tie nesklamali este nikdy 😉

fuuuuu ale som sa rozpisala 😅 😀

cerealka
18. nov 2011

@fatmira dakujem velmi pekne

cerealka
18. nov 2011

@majka_k dakujem velmi pekne neboj budem davat pozor na seba.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre