• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@cerealka :wink: juuuj je to kraasne obdobie, rada spominam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ved ani ty to nemas tak davno co si bola tehu :wink:
18. nov 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k chcem ist niekedy ale este neviem co a ako :sweat_smile: a na co chces ist do taka? teraz si nebola jak boli tie zlavove kupony?
o pocasi mi nieco hovor, ved o pol osmej som isla na krv, vonku hmla jak.... a ja s kocikom sa trepem jak tava, isto si pomysleli ludia, ze krkavcia matka nenecha dieta doma spat :grinning: :grinning: :grinning:
tie zelene som uz skusala, su podobne ako babylove, ale ja som furt verna active baby :slight_smile:
18. nov 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira boli sme kuk vetrovku pre mm v taku ale nic nemali pekne tak sme sa nezdrzovali...a akcia trva este nie? na tie zlavove kupony...
ja sa vyberiem cez tyzden urcite :wink:
aaale cosi ved ked bolo treba ist tak co... :sunglasses:
aj ja som verna pampers active baby ale hladam aj lacnejsiu alternativu aspon na doma, ved v decembri uz idem na rodicovsky tak to budeme plakat z tolkych penazí :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:
18. nov 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a do taka chcem ist kuk nejaky sveter alebo ciapku so salom alebo aspon mm by som zobrala taku satku ( ako sal ) a vyuzit tie kupony a mozno aj pre malu nieco kuk :wink:
18. nov 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, dnes tu " skapal pes " :grinning: :grinning: idem spat, dobru noc baby :wink:
18. nov 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerealka blahozelaaam,,
18. nov 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerealka tak to sme dve tehulky :grinning:
18. nov 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k sa mi kasle ten moj srot :angry: som musela antivirak stahovat.. :sweat_smile:
18. nov 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k neviem ci trva....ja som kupila sestre ciapku, ale bola z novej kolekcie, tak neplatili zlavy, sa misko potom s tym hral :sweat_smile:
kukala som nejake rifle ale nic nemali :angry:
jaaaaj rodicak je rodicak, no co ti budem hovorit :grinning:
18. nov 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no nieje to davno a tesim sa na dalsie tehu.
19. nov 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia10131 no sme dve tehulky len ty to budes mat skor za mnou. drzim ti palceky.
19. nov 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerealka dakujem krasne,,uz sa neviem dockat kedy porodim,najradsej uz by som aj dnes porodila tak ma vsetko boli,, :slight_smile:
19. nov 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia10131 tak to ti verim kolko si pri prvom pribrala?
19. nov 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerealka az sa to hanbim napisat ale bolo to 20kg,,,a ty?
19. nov 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj, to ake bolo dnes hnusne pocasie? akoze sa vybereme von, zima jak v rusku a potom zacalo aj mrholit :angry: :angry: :angry: ja chcem letoooooooooooooo :grinning:
19. nov 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira my sme kysli doma dnes :sweat_smile: :rolling_eyes: , upratovala som cely den,lepsie povedane doobedu som varila a poobede upratovala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k a mm co nepomahal?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira s varenim ee lebo strazil a hral sa s malou a poobede makal na zahrade u rodicov :stuck_out_tongue_closed_eyes: chudak prisiel o siestej dobitý ako kon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no ved nech maka aj trosku manualne, a nie len pred pc sediet :grinning: by mi teraz dal, keby to cital :sweat_smile:
19. nov 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira on maka celkom dost u rodicov, musi pomahat :sweat_smile: :wink:
19. nov 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte kocky,ako sa mate?
19. nov 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k to je tak, ze na dome je stale co robit, v byte pokial mas prerobeny si upraces a "padla ti" :sweat_smile:
19. nov 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak tak, a on ma len sestru takze take prace ako teraz drevo ukladat - 2 dni , rylovat sklennik, pohrabat listie z celeho dvora a zahrady...+ dalsich XY veciii a ako pises doma si len upraceme a pokoj :wink:
19. nov 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia10131 ahoj :wink: my sa mame fajn
19. nov 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac kocky my sme dnes spali do pol deviatej, az mam strach co bude tejto noci a ake bude rano, lebo ked mi moje zlaticko takto pekne spi tak mozem ocakava katastrofu v najblizsej dobe :rolling_eyes: :unamused: :sweat_smile:
19. nov 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som rada :slight_smile:
19. nov 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k my sme byvali v dome, tak viem, ze tam je stale roboty a roboty... :confused: a chuda, fakt je na to sam.. :unamused:
a v najblizsej dobe bude tak, ze bude stale dobre spinkat, necakaj ziadnu katastrofu :dizzy_face:
@silvia10131 ahoj, tiez sa mame dobre, akurat nam tatino chyba, ale co uz... :pensive:
19. nov 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ako dlho je prec?on pride neboj,,, :wink:
19. nov 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale co som ja dnes zistila?? ze ten moj misino vie aj sam zaspinkat? som ho dala do postielky, lebo som potrebovala utiret prach v kuchyni :sweat_smile: a on si nasiel mojkacika cumlik, si lazkal a zaspinkal :grinning: zlatinko moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ja viem, minule sa zobudila o pol druhej, co ani papat ani nic, a ona sa chcela hrat, my s muzim ako mrtvoly okolo nej ... nakoniec sme si ju dali medzi nas a zaspala nejak ale to bola hrooozna noc, ale zato sme rano spali do deviatej...ja neviem asi si fakt len zvyknut musim ze raz dobre a raz horsie...uz neriesim... :sunglasses:
19. nov 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok