Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
18. nov 2011

@cerealka 😉 juuuj je to kraasne obdobie, rada spominam 😵 😵 😵 😵 ved ani ty to nemas tak davno co si bola tehu 😉

fatmira
18. nov 2011

@majka_k chcem ist niekedy ale este neviem co a ako 😅 a na co chces ist do taka? teraz si nebola jak boli tie zlavove kupony?
o pocasi mi nieco hovor, ved o pol osmej som isla na krv, vonku hmla jak.... a ja s kocikom sa trepem jak tava, isto si pomysleli ludia, ze krkavcia matka nenecha dieta doma spat 😀 😀 😀
tie zelene som uz skusala, su podobne ako babylove, ale ja som furt verna active baby 🙂

majka_k
18. nov 2011

@fatmira boli sme kuk vetrovku pre mm v taku ale nic nemali pekne tak sme sa nezdrzovali...a akcia trva este nie? na tie zlavove kupony...
ja sa vyberiem cez tyzden urcite 😉
aaale cosi ved ked bolo treba ist tak co... 😎
aj ja som verna pampers active baby ale hladam aj lacnejsiu alternativu aspon na doma, ved v decembri uz idem na rodicovsky tak to budeme plakat z tolkych penazí 😠 😠 😠 🙄

majka_k
18. nov 2011

@fatmira a do taka chcem ist kuk nejaky sveter alebo ciapku so salom alebo aspon mm by som zobrala taku satku ( ako sal ) a vyuzit tie kupony a mozno aj pre malu nieco kuk 😉

majka_k
18. nov 2011

no nic, dnes tu " skapal pes " 😀 😀 idem spat, dobru noc baby 😉

silvia10131
18. nov 2011

@cerealka blahozelaaam,,

silvia10131
18. nov 2011

@cerealka tak to sme dve tehulky 😀

fatmira
18. nov 2011

@majka_k sa mi kasle ten moj srot 😠 som musela antivirak stahovat.. 😅

fatmira
18. nov 2011

@majka_k neviem ci trva....ja som kupila sestre ciapku, ale bola z novej kolekcie, tak neplatili zlavy, sa misko potom s tym hral 😅
kukala som nejake rifle ale nic nemali 😠
jaaaaj rodicak je rodicak, no co ti budem hovorit 😀

cerealka
19. nov 2011

@majka_k no nieje to davno a tesim sa na dalsie tehu.

cerealka
19. nov 2011

@silvia10131 no sme dve tehulky len ty to budes mat skor za mnou. drzim ti palceky.

silvia10131
19. nov 2011

@cerealka dakujem krasne,,uz sa neviem dockat kedy porodim,najradsej uz by som aj dnes porodila tak ma vsetko boli,, 🙂

cerealka
19. nov 2011

@silvia10131 tak to ti verim kolko si pri prvom pribrala?

silvia10131
19. nov 2011

@cerealka az sa to hanbim napisat ale bolo to 20kg,,,a ty?

fatmira
19. nov 2011

jaaaaaj, to ake bolo dnes hnusne pocasie? akoze sa vybereme von, zima jak v rusku a potom zacalo aj mrholit 😠 😠 😠 ja chcem letoooooooooooooo 😀

majka_k
19. nov 2011

@fatmira my sme kysli doma dnes 😅 🙄 , upratovala som cely den,lepsie povedane doobedu som varila a poobede upratovala... 😝

fatmira
19. nov 2011

@majka_k a mm co nepomahal?? 😝

majka_k
19. nov 2011

@fatmira s varenim ee lebo strazil a hral sa s malou a poobede makal na zahrade u rodicov 😝 chudak prisiel o siestej dobitý ako kon 😝

fatmira
19. nov 2011

@majka_k no ved nech maka aj trosku manualne, a nie len pred pc sediet 😀 by mi teraz dal, keby to cital 😅

majka_k
19. nov 2011

@fatmira on maka celkom dost u rodicov, musi pomahat 😅 😉

silvia10131
19. nov 2011

cawte kocky,ako sa mate?

fatmira
19. nov 2011

@majka_k to je tak, ze na dome je stale co robit, v byte pokial mas prerobeny si upraces a "padla ti" 😅

majka_k
19. nov 2011

@fatmira tak tak, a on ma len sestru takze take prace ako teraz drevo ukladat - 2 dni , rylovat sklennik, pohrabat listie z celeho dvora a zahrady...+ dalsich XY veciii a ako pises doma si len upraceme a pokoj 😉

majka_k
19. nov 2011

@silvia10131 ahoj 😉 my sa mame fajn

majka_k
19. nov 2011

inac kocky my sme dnes spali do pol deviatej, az mam strach co bude tejto noci a ake bude rano, lebo ked mi moje zlaticko takto pekne spi tak mozem ocakava katastrofu v najblizsej dobe 🙄 😒 😅

silvia10131
19. nov 2011

tak to som rada 🙂

fatmira
19. nov 2011

@majka_k my sme byvali v dome, tak viem, ze tam je stale roboty a roboty... 😕 a chuda, fakt je na to sam.. 😒
a v najblizsej dobe bude tak, ze bude stale dobre spinkat, necakaj ziadnu katastrofu 😵
@silvia10131 ahoj, tiez sa mame dobre, akurat nam tatino chyba, ale co uz... 😔

silvia10131
19. nov 2011

@fatmira ako dlho je prec?on pride neboj,,, 😉

fatmira
19. nov 2011

no ale co som ja dnes zistila?? ze ten moj misino vie aj sam zaspinkat? som ho dala do postielky, lebo som potrebovala utiret prach v kuchyni 😅 a on si nasiel mojkacika cumlik, si lazkal a zaspinkal 😀 zlatinko moje 😵 😵 😵

majka_k
19. nov 2011

@fatmira ja viem, minule sa zobudila o pol druhej, co ani papat ani nic, a ona sa chcela hrat, my s muzim ako mrtvoly okolo nej ... nakoniec sme si ju dali medzi nas a zaspala nejak ale to bola hrooozna noc, ale zato sme rano spali do deviatej...ja neviem asi si fakt len zvyknut musim ze raz dobre a raz horsie...uz neriesim... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre