Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

silvia10131
19. nov 2011

@fatmira uvidime ako mu bude zajtra,ked stale rovnako tak budeme musiet sa nejako izolovat,pre mna je to teras velmi nevhodne,,pretoze ani lieky nebudem moct ani nic ☹

silvia10131
19. nov 2011

aj Vam dobru noc holky,,, 🙂

fatmira
19. nov 2011

@silvia10131 a nemoze sa izolovat nejako on?

silvia10131
19. nov 2011

no ved tak som to myslela,,,

fatmira
19. nov 2011

@silvia10131 ved uvidite zajtra.. dufam, ze sa mu polepsi aby nemusela byt ziadna izolacka 🙂
idem uz aj ja.dobru... 😉

silvia10131
19. nov 2011

@fatmira ved uvidime,,,aj tebe,,paaa 🙂

cerealka
20. nov 2011

ahojky maminky boli ste dnes von ako ja? juj zimka je velka poobede ani nejdeme von lebo zmrznem. normalne som unavena z toho premrznutia. prajem peknu nedelu

majka_k
20. nov 2011

@cerealka ahojky, my sme boli poobede u svokrovcov ale to sme boli autom ale aj tak bola kosa 😅

fatmira
20. nov 2011

@cerealka a este bude aj vacsia zima 😅 😕 my sme boli asi len pol hodku, jak sme sli k tete na navstevu a potom naspat domov... cez tyzden sa musim polepsit 😝
inak ty si priamo z VT?

fatmira
20. nov 2011

@majka_k uz si pozerala nejake puzzle?? 😀

majka_k
20. nov 2011

@fatmira ee...len predtym este...chystam sa do tesca tak skocim aj do draciku kuk ci nemaju u nas 😉

majka_k
20. nov 2011

baby, ozaj, davate alebo davali ste deticky do chodacky? ja viem ze sa to neodporuca 😝 ....ale aj tak hmm? 😕

fatmira
20. nov 2011

@majka_k tieto presne mali, posledny kus, ale ja som ich nechcela, boli tam ruzove 😝

majka_k
20. nov 2011

@fatmira aha....a kedy si bola? ci este mam sancu?

fatmira
20. nov 2011

@majka_k ja som proti chodackam, ale aj tak som kupila 😝 potrebovala som si ho odlozit, ked som chcela povysavat, alebo ked som sla na wecko 😅 ale maaaaaalinko sme pouzivali.. a uz som aj predala... 😀 teda v piatok som nahodila na net a hned sa postastilo...vidis aka som truba? som sa ta mohla opytat, ci nebudes chciet 😒

fatmira
20. nov 2011

@majka_k stvrtok...

majka_k
20. nov 2011

@fatmira 😒 no...by som kupila 😝 ja tiez neplanujem ju tam rano supnut a nechatt cely den, ale predsa...asi je to predsa pomocnik aspon na chvilu 😉

majka_k
20. nov 2011

@fatmira takze stvrtok? to uz asi nebude, ale neva snad do vianoc este dostanu 😉

fatmira
20. nov 2011

@majka_k vies jak ma to teraz stve? lebo bola ozaj ako novucka, krasna farebna 😒 😔 a nemusela by som balit a na postu letiet... 😠

majka_k
20. nov 2011

@fatmira co uz 😉 ...aj tak moj oco spominal ze by chce pod stromcek kupit takze asi kupi on 😉

majka_k
20. nov 2011

@fatmira 😵 pjeknééé

majka_k
20. nov 2011

@fatmira ja som si ulozila tento link aj tieto su pekne http://www.rajhraciek.sk/penove-puzzle-8-mm/geo... ale to by muslei byt aspon 2 balenia

fatmira
20. nov 2011

@majka_k ak nebudu mat v draciku, tak objednavas?

majka_k
20. nov 2011

@fatmira asi hej, ale sa este musim rozhodnut ze ake 😉 a ty? cakas ci budu mat v draciku?

fatmira
20. nov 2011

inak babyyyyy... Misko sa dnes pustil od stolika ku gaucu, urobil 3 krocky 😵 😵 😵 take neiste a ja som plakala od dojatia 🙂

fatmira
20. nov 2011

@majka_k mne sa strasne pacia tie co som ti dala link, take farebne 😀

silvia10131
20. nov 2011

@fatmira ahojte,,tak to sa tesim,,,som rada ze zacina chodkat chrobaaak 😉 k tym pavukom,,ja som ho pri malom pouzivala,je to dobra vec ale nie na dlho,,, 😉

silvia10131
20. nov 2011

uz asi spite,,tak idem aj ja bru nocku prajem,,, 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre