• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@majka_k ale dobre sa natom aj zasmejem
21. nov 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tipicky,,, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia10131 :wink: ved :grinning: dobre odreagovanie pred spankom :sweat_smile:
21. nov 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k sak to,,, :grinning:
21. nov 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked nemam chlapa pri sebe tak aspon telku,, :grinning:
21. nov 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz idem prec,dobru prajem,,pa
21. nov 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia10131
@fatmira idem aj ja pomalicky, este dokukam a padam spat, dobru noc :wink:
21. nov 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja som sa zakukala na jednej stranke ze VS a ostala mi sanka dolu ...hmmmm tehu a materska demencia urobili svoje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
dobru noc baby... :slight_smile:
21. nov 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa rehoceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, jaaaaaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira no pochadzam zo sniny ale byvam vo vranove.
22. nov 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira este raz dakujeme za teplaciky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: su prekrasne :wink:
22. nov 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k a ako sa ti tu byva?
@majka_k som rada, ze som urobila radost :dizzy_face: a dufam, ze su dobre, lebo ta znacka je mensia ako pise....
22. nov 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira dobre su :wink:
inac aj vy mate taku kosu v byte? my topíme a aj tak mi je v kuse kosa :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to asi ja som taka zmrzlina :sweat_smile:
22. nov 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k radriatory mame skoro vsade na trojke a celkom ok je.. ale cez den mi je tiez niekedy zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira mne je zima skoro stale, a v noci ani nevravim, uz aom mm kazala aby vytiahol periny, len sa obavam ci sa mala nebude budit, lebo oni strasne suchotaju :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k a teraz pod cim spite? :sweat_smile:
22. nov 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira este mame take tenke paplony - letne :sweat_smile: nebol cas este vymenit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k ja pod takymi spim cely rok :grinning:
22. nov 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a nieje ti zima? my mame periny celu zimu a tohto roku sme sa nejak pozabudli a nechali sme ich az kym som z porodnici neprisla...ale to som ako tehu spala rozcapena a takmer hola co mi bolo horuco stale :grinning: :grinning: ale nechapem ako sme mali az do juna periny... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k nie je mi zima, ja nemam rada, ked nieco velke a tazke na mne "lezi" :grinning: :grinning: :grinning: fuuuu, tak to ste ich dlho mali :grinning: aspon ste v lete nemrzli :sweat_smile:
22. nov 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira sak ani ja nemam rada ale uz sa klepem od zimy...a este aj mna serei to ze po prvej noci vaetko perie je na nohach a hore mam len plachtu :sweat_smile: a potom to strasat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jaaaaaj taku perinu mala kedysi moja babka..bola taka velikaaaanska, a ona taka drobna, vzdy som sa o nu bala, aby ju v noci ta perina nezapucila :astonished: :wink:
ale ja sa pod takym nevyspim.. ked sme pred dvoma rokmi boli u svokry na vianoce, tak nam dala periny, mm kychal, co ani alergik nie je a cele sviatky sme tam "trpeli" :pensive: :grinning:
22. nov 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira si predstav ze moj mm je alergik a nekycha :sweat_smile: neviem...a hej su to take ale su nove dostali sme po svadbe od svokrovcov, podla mna by bolo o 100% lepsie ak by boli tie periny popresivane po celej dlzke a uz by sa to perie neposuvalo a boli by eňo ňuňo :grinning: :grinning: :grinning: neboli by ani take tazke lebo oni niesu tazke ked su rovnomerne naplnene perim, to az ked sa zosunie doel k noham... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to som mala problem jak som bola tehu ked sme pod nimi spali lebo ked som sa chcela prevratit tak som musela nohami nadvihnut perinu a to ma normalne rano brucho bolelo :grinning: :grinning: :grinning: som si potom zvykla spavat na jednej strane aby som sa nemusela prevracat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k :grinning: :grinning: :grinning: mate to zaujimave :grinning:
a neda sa to nejako dodatocne popresivat? :sweat_smile:
no a ja odchadzam... vyzera to na veeeeelmi "zaujimavu" noc.. uz bol 2x hore s placom a uz si mlady panko spinka na mojej polke, tak idem k nemu... dobru noc...
22. nov 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira dobru ja pomaly uz tiez padam...ak este budes na MK tak potom napis ci zaktra kocikujeme :wink: ja mile rada :slight_smile: dobru noc
22. nov 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jak som ti isla odpisat, tak si akurat sms napisala :slight_smile:
mne tiez bojkotoval spanie, lebo mojkacik sa pral, ale hned ako pracka doprala, vzal si mokreho mojkaca a zaspinkal :grinning:
23. nov 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira my sme mali aj kvalitne vecerne - teda nocne zaspavanie, o jedenastej sa zobudila papat ani za svateho - nic a ha ha uz som vyspata a spat nemienim, tak sme ju dali do spalni do postielky - dali hracku, tak si ju tam zuzlala asi 20 minut a kecala popri tom , sem tam boli chvilky ze bola tichucko tak sme si mysleli ze zaspala ale kdezéééé. Tak sme si ju zobrali do postele a zaspala sama asi po 15 minutach, ale strasne sa prehadzovala a metala zo spanku tak som jej urobila este na skusku mliecko a vypila vsetko na spani a zaspala tvrdo, potom papanie o pol piatej a rano o pol siedmej sa uz kotila tak som ju zase prelozila k nam a spali sme do pol deviatej :sweat_smile: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moja zklata, a teraz ani za svet spat, 3x som ju hajkala , zaspala polozila som ju do postielky a zobudila sa, tak som to vzdala ze bude spat az vonku... idem k nej caf... :wink:
23. nov 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak ste to mali tiez pestre :sweat_smile: no co teraz bude spat, ked sa v noci vyspinkala :grinning:
my sme mali taku, ze od desiatej uz bol na postely, kazdu chvilu hore, zas si zo mna cumel robil a budicek??? 5:30 !!! :angry: tak o 6tej sme sli do obyvky sa hrat, ja som si lahla na deku a podriemkavala, on sa hral a 2x si prisiel ku mne lazkat, sa pritulit a potom zas odisiel, tak ma odpustene :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. nov 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby take pocasie ako bolo dnes, bolo aj celu zimu :grinning:
23. nov 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ako? nakupili ste? ja som bola nakoniec s kamoskou kocikovat :slight_smile:
zajtra kocikujeme? pytam sa preto ze ak by bolo tak krasne ako dnes tak by som mozno aj do tesca skocila, sak vydatna prechadzka :grinning: :grinning: a po tom nasom Vranove sa neda na normalnu prechadzku, dnes som bola v meste, doma v meste doma :grinning: :grinning: na 2 x...a akurat, cize ak by bol vranov 2x vacsi tak super :sweat_smile:
23. nov 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok