• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@fatmira :grinning: :grinning: :grinning: sme naraz napisali :grinning:
23. nov 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k :grinning: :grinning: :grinning:
nenakupila som to co som chcela.. sestre sa strasne tazko nieco kupuje, ona ma vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na jedenastu som obejdnana u kadernicky (konecne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) takze este neviem presne ako budem stihat..
a vcera som tak rozmyslala, ze by som sla piatok do tesca, ale autom..tak okolo obeda, ze maleho by som nechala doma mame, lebo tak skor daco kupim ako s nim.. tak ak by si mohla nechat malu ocovi, tak mozme ist tak a potom na prechadzku, hm?
23. nov 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :wink: super napad :wink: ja by som chcela len nejake oblecko na vianoce pozriet :dizzy_face: my sa chystame na velky nakup s mm do tesca ale on by ma zaskrtil ak by som sa zdrzala pri detskych vecickach :unamused: takze toto radsej sama pojdem kuk...sa este dohodneme :wink: takze zajtra mi tiez das vediet ze ako? my neviem ci nebudeme musiet ist tak ako dnes uz na pol jednu, lebo sofi ked pospi dlhsie ( pevne dufam ze som to teraz nezariekla :sweat_smile: klop klop :sweat_smile: ) tak ona mi neche spat doobeda, ale o dvanastej je uz na nevydrzanie, dnes tak krasne odkvecla pri mliecku o dvanastej ze som si je v pohodicke do overalu narvala a ani ockom nemrkla, ale zase uz asi po pol hodine v meste sa zobudila a uz nezaspala, ale to asi koli tomu ze dnes bolo fakt teplo tak jej asi bolo horuco :confused:
23. nov 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak ja neviem ani presne co potrebujem,ale urcite je toho viac.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sa este dohodneme co a ako :dizzy_face: musim si pokupit co mi treba kym nie je mm doma, lebo on vsetko ofrfle :stuck_out_tongue_closed_eyes: a samoska darceky uz spolu nestihneme ked mozno pride dva dni pred vianocami :confused:
mne tiez dlho nepospal.. ale bolo faaaaaaaajne dnes vonku :grinning:
23. nov 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jj krasne, sa inac prechadza v takom pocasi :grinning: :grinning:
23. nov 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no mi nieco o tom hovor :slight_smile: uz ked som rano videla ze slnko svieti, tak som mala dobru naladu ...
23. nov 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira presne tak a mne oco vravi ze ako je vonku fajne teplo ( on to hovori ked je nad nulou skoro stale ) tak ja ze héééééj urcite, som si pomyslela ze slniecko sviet ale urcite je kosa, tak som sa fajne obliekla jak som isla vonku a olutovala som to uz na letisku :grinning: :grinning:
ale kedze sa mala zobudila v meste a ja som zistila ze som zabudla doma caj tak som sa aj s kamoskou vybrala domou na caj :grinning: :grinning: a pre istotu som nechala aj sveter doma a to uz mi bolo fajn :sunglasses: a sli sme zase do mesta :grinning:
23. nov 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak si dneska fajne pochodila.. a kamoska tiez tlacila kocik, ci len tak bola s tebou?
ja som vysla na balkon a uz som videla ze je fajne, tak som sa potesila, dala o vrstvu menej a aj tak mi bolo teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale cestou spat uz o pol 4tej tak uz bolo chladnejsie..
23. nov 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jj aj ona mala kocik, ona bola so mnou v nemocnici :wink: ma o 3 tyzdne starsiu Elisku :dizzy_face:
23. nov 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jeeeeej Eliska je pekne meno..mne sa hned vybavi ta ceska rozpravka z pekla stesti :slight_smile:
23. nov 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira presne :grinning: :grinning: mne kolegyna z roboty vravela ze nech dam melo Eliska ze mi upecie zadarmo tortu na krstiny ked dam ( ona pecie kraaasne torty a velmi chutne ) ale tak som je povedala ze ked sa jej tak paci tak nech si urobia este s mm babo a budu mat Elisku, akoze aj mne sa paci ale ja som mala vysnivanu cele tehotenstvo Emu a ked chlapec tak Damian takze o Eliske zadna rec :grinning:
23. nov 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k a mas Sofinku :dizzy_face: ono je to krasne meno, len trosku pozabudnute, takze nezvycajne :sweat_smile:
23. nov 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira jj lebo Emu mi rozhovorili :angry: a aj preto ze vo vchode uz mame 2 Emy :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale Sofia bola cislo 2 a som spokojna, nam sa straasne pacila Kristinka ale kedze moj brat ma Kristinku tak sme to zavrhli :unamused:
23. nov 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k Ema teraz dost letela.. ja si pamatam, ako sa ma gyndos na poradni pytal, ze ci mame meno vybrate, tak sa tak pekne pousmial, ze konence krasne slovenske meno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som nad inym ani nerozmyslala.. uz od zaklady som chcela miska
23. nov 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira ta kamoska co ju stretavame v meste co je tehotna a na chlapceka tak ona ma Miska, a aj druha kolegyna ma Misku a v nasej teme su asi 4 Miskovia, krasne meno ... :wink:
23. nov 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jeeeeej :slight_smile: sa to nejak pomiskovalo :grinning:
keby bol druhy chlapcek, tak by bol matko, ale mm matka nechce..ma vela kamaratov martinov.. tak potom este bud adamko alebo simon..
23. nov 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira :wink: pjekne a keby bola babika? :dizzy_face:
23. nov 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k zeby? :grinning: Saska..ale neviem ci tak alebo Alexandra.. a este som aj nad Kristinkou rozmyslala...
a strasne sa mi paci aj ema aj katka, ale to mam sestry :grinning:
23. nov 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira noaco...sak to by sa potesili ak by si dala ich mena nie?
musim uz koncit bo moja laska uz ricku vystrkuje a uz sa bude pomalicky hemzit tak aby sme nemali uspavanie do pol jednej :sweat_smile:
tak dobru noc a zajtra mi daj vediet ci stihas a ci sa ti chce ist von :wink:
23. nov 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no starsia nechce mat deti, ale aaaaaaak by nahodou mala :sweat_smile: tak chce mat katku :dizzy_face:
idem aj ja, lebo mi hlava streli.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobru noc..
23. nov 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k tak ako zajtra? ideme do tesca, ci ako? bude sa ti dat? :wink:
24. nov 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira asi nebudem moct ist doobedu a vlastne ani poobede lebo oco ide do mesta na nakup a poobed ide do skoly po sestrinu malu a ide s nou do kniznice a potom ide do brata lebo jeho dcera ma zajtra 16 rokov - tak gratulovat, takze nic z toho, nemam kde malu nechat :sweat_smile: my s muzom pojdeme v sobotu takze mu hlavu odtrhnem ak bude nadavat :rolling_eyes:
24. nov 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred 15 minutami mi mala az zaspala :sweat_smile: :confused: neviem co to...ale asi to bude tam ze poobede sme spali od 2-hej do 5-tej s jednou prestavkou na mliecko o tretej - takze som zistila ze aj ona vie pospat dlhsie ( a aj maminka si pospala paradne :grinning: ) ale zase to vecerne zaspavanie stalo zato :astonished:
24. nov 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k hmmmm skoda, rozmyslam, zeby si sla s malou, ale do toho pidi mini auta, asi tvoj kocik nevopcham :unamused: a mm uz na to pekne pripravuj, ze zabludis tam :grinning:
jeeeej krasne ste si potiahli :wink: my sme uz dnes poobede neboli vonku, boli sme len rano na krv, tak mal ako taku prechadzku..potom bola hnusna hmla a zimaaaaaaa :angry:
a inac, moj mlady panko vcera ako zaspal o osmej, tak sa zobudil az o pol tretej :sweat_smile: som nechapala, takze aj moje dieta vie spinakt ked sa mu chce :astonished:
a dlho si hajkala?
24. nov 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira tak super, mozno sa uz zacina preorientuvavat na to ze v noci sa spinka a uz bude mat rok tak sa mozno nieco zmeni :wink:
inac kedy zajtra chces ist? skusim otca tak nastelovat aby bol doma o takej...mozno sa nakoniec podari :dizzy_face:
my sme boli doma z prechadzky uz pred jednou :sweat_smile: kosa jak hrom a potom prisla ta hnusna hmla,tak sa super spinkalo ja som potiahla s malou az do piatej :sweat_smile: :grinning:
24. nov 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k uz by bolo na case nie? ja som nechapala, ze som v noci spala tak dlho v kuse :grinning: ved uz je velky chlap, ako sme dnes boli na krv, tak ani nepipol, zlatusik moj :dizzy_face:
tak nejako od desiatej, hm? alebo potom od 12tej?
a teraz budes ponocovat co, ked si sa tak fajne vyspala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira he he myslim ze nie, ja nemam problem so spankom :grinning: :grinning: ja by som spala aj teraz uz...jéééééémine kukla som na hodinky a kolko je :rolling_eyes: no super, dnes sme popisali...ale tak snad do jedenastej pospi...
asi skor okolo tej desiatej ( ale to ti este dam vediet ci bude otec doma , velmi velku sancu tomu nedavam :frowning2: ), lebo potom poobede chcem ist s malou vonku a neviem ako bude s doobednajsim spankom si vobec nejaky bude ci nebude uz mala o dvanaste KO a budeme musiet ist skor vonku...dnes to iste cele doobedu nespala zaspinkala pri mliecku o pol dvanaste a v meste sa uz zobudila :rolling_eyes:
24. nov 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira a uvidis aka bude dnesna noc, snad sa to zacina menit :wink: a Misulko zlatusik velky chlap ze neplakal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k no musime sa tym detom nejako prisposobit.. :confused: a tak snad nebudete mat teraz o 11tej budicek ked len pred chvilkou zaspinkala nie?
tak si zajtra napiseme, ja sa pokusim ulozit maleho o pol 10tej, dufam, ze nebude protestovat..
24. nov 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatmira oukej, no myslim ze mi to nevyjde, nedavam tomu velku sancu :fearful: uvidime...napisem rano ze ako aby si na mna necakala...a poobedel pojdete na prechadzku? dufam ze bude krajsie ako bolo dnes :rolling_eyes:

a ona sa zobudi na papkanie asi a to papala o osmej po kupkani takze okolo jedenastej je hore ... no uvidime mozno nie :wink:
24. nov 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok