Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
23. nov 2011

@fatmira 😀 😀 😀 sme naraz napisali 😀

fatmira
23. nov 2011

@majka_k 😀 😀 😀
nenakupila som to co som chcela.. sestre sa strasne tazko nieco kupuje, ona ma vsetko 😝
na jedenastu som obejdnana u kadernicky (konecne 😝 ) takze este neviem presne ako budem stihat..
a vcera som tak rozmyslala, ze by som sla piatok do tesca, ale autom..tak okolo obeda, ze maleho by som nechala doma mame, lebo tak skor daco kupim ako s nim.. tak ak by si mohla nechat malu ocovi, tak mozme ist tak a potom na prechadzku, hm?

majka_k
23. nov 2011

@fatmira 😉 super napad 😉 ja by som chcela len nejake oblecko na vianoce pozriet 😵 my sa chystame na velky nakup s mm do tesca ale on by ma zaskrtil ak by som sa zdrzala pri detskych vecickach 😒 takze toto radsej sama pojdem kuk...sa este dohodneme 😉 takze zajtra mi tiez das vediet ze ako? my neviem ci nebudeme musiet ist tak ako dnes uz na pol jednu, lebo sofi ked pospi dlhsie ( pevne dufam ze som to teraz nezariekla 😅 klop klop 😅 ) tak ona mi neche spat doobeda, ale o dvanastej je uz na nevydrzanie, dnes tak krasne odkvecla pri mliecku o dvanastej ze som si je v pohodicke do overalu narvala a ani ockom nemrkla, ale zase uz asi po pol hodine v meste sa zobudila a uz nezaspala, ale to asi koli tomu ze dnes bolo fakt teplo tak jej asi bolo horuco 😕

fatmira
23. nov 2011

@majka_k tak ja neviem ani presne co potrebujem,ale urcite je toho viac.. 😝 tak sa este dohodneme co a ako 😵 musim si pokupit co mi treba kym nie je mm doma, lebo on vsetko ofrfle 😝 a samoska darceky uz spolu nestihneme ked mozno pride dva dni pred vianocami 😕
mne tiez dlho nepospal.. ale bolo faaaaaaaajne dnes vonku 😀

majka_k
23. nov 2011

@fatmira jj krasne, sa inac prechadza v takom pocasi 😀 😀

fatmira
23. nov 2011

@majka_k no mi nieco o tom hovor 🙂 uz ked som rano videla ze slnko svieti, tak som mala dobru naladu ...

majka_k
23. nov 2011

@fatmira presne tak a mne oco vravi ze ako je vonku fajne teplo ( on to hovori ked je nad nulou skoro stale ) tak ja ze héééééj urcite, som si pomyslela ze slniecko sviet ale urcite je kosa, tak som sa fajne obliekla jak som isla vonku a olutovala som to uz na letisku 😀 😀
ale kedze sa mala zobudila v meste a ja som zistila ze som zabudla doma caj tak som sa aj s kamoskou vybrala domou na caj 😀 😀 a pre istotu som nechala aj sveter doma a to uz mi bolo fajn 😎 a sli sme zase do mesta 😀

fatmira
23. nov 2011

@majka_k tak si dneska fajne pochodila.. a kamoska tiez tlacila kocik, ci len tak bola s tebou?
ja som vysla na balkon a uz som videla ze je fajne, tak som sa potesila, dala o vrstvu menej a aj tak mi bolo teplo 😝 ale cestou spat uz o pol 4tej tak uz bolo chladnejsie..

majka_k
23. nov 2011

@fatmira jj aj ona mala kocik, ona bola so mnou v nemocnici 😉 ma o 3 tyzdne starsiu Elisku 😵

fatmira
23. nov 2011

@majka_k jeeeeej Eliska je pekne meno..mne sa hned vybavi ta ceska rozpravka z pekla stesti 🙂

majka_k
23. nov 2011

@fatmira presne 😀 😀 mne kolegyna z roboty vravela ze nech dam melo Eliska ze mi upecie zadarmo tortu na krstiny ked dam ( ona pecie kraaasne torty a velmi chutne ) ale tak som je povedala ze ked sa jej tak paci tak nech si urobia este s mm babo a budu mat Elisku, akoze aj mne sa paci ale ja som mala vysnivanu cele tehotenstvo Emu a ked chlapec tak Damian takze o Eliske zadna rec 😀

fatmira
23. nov 2011

@majka_k a mas Sofinku 😵 ono je to krasne meno, len trosku pozabudnute, takze nezvycajne 😅

majka_k
23. nov 2011

@fatmira jj lebo Emu mi rozhovorili 😠 a aj preto ze vo vchode uz mame 2 Emy 🙄 😝 ale Sofia bola cislo 2 a som spokojna, nam sa straasne pacila Kristinka ale kedze moj brat ma Kristinku tak sme to zavrhli 😒

fatmira
23. nov 2011

@majka_k Ema teraz dost letela.. ja si pamatam, ako sa ma gyndos na poradni pytal, ze ci mame meno vybrate, tak sa tak pekne pousmial, ze konence krasne slovenske meno 😝 ja som nad inym ani nerozmyslala.. uz od zaklady som chcela miska

majka_k
23. nov 2011

@fatmira ta kamoska co ju stretavame v meste co je tehotna a na chlapceka tak ona ma Miska, a aj druha kolegyna ma Misku a v nasej teme su asi 4 Miskovia, krasne meno ... 😉

fatmira
23. nov 2011

@majka_k jeeeeej 🙂 sa to nejak pomiskovalo 😀
keby bol druhy chlapcek, tak by bol matko, ale mm matka nechce..ma vela kamaratov martinov.. tak potom este bud adamko alebo simon..

majka_k
23. nov 2011

@fatmira 😉 pjekne a keby bola babika? 😵

fatmira
23. nov 2011

@majka_k zeby? 😀 Saska..ale neviem ci tak alebo Alexandra.. a este som aj nad Kristinkou rozmyslala...
a strasne sa mi paci aj ema aj katka, ale to mam sestry 😀

majka_k
23. nov 2011

@fatmira noaco...sak to by sa potesili ak by si dala ich mena nie?
musim uz koncit bo moja laska uz ricku vystrkuje a uz sa bude pomalicky hemzit tak aby sme nemali uspavanie do pol jednej 😅
tak dobru noc a zajtra mi daj vediet ci stihas a ci sa ti chce ist von 😉

fatmira
23. nov 2011

@majka_k no starsia nechce mat deti, ale aaaaaaak by nahodou mala 😅 tak chce mat katku 😵
idem aj ja, lebo mi hlava streli.. 😝 dobru noc..

fatmira
24. nov 2011

@majka_k tak ako zajtra? ideme do tesca, ci ako? bude sa ti dat? 😉

majka_k
24. nov 2011

@fatmira asi nebudem moct ist doobedu a vlastne ani poobede lebo oco ide do mesta na nakup a poobed ide do skoly po sestrinu malu a ide s nou do kniznice a potom ide do brata lebo jeho dcera ma zajtra 16 rokov - tak gratulovat, takze nic z toho, nemam kde malu nechat 😅 my s muzom pojdeme v sobotu takze mu hlavu odtrhnem ak bude nadavat 🙄

majka_k
24. nov 2011

pred 15 minutami mi mala az zaspala 😅 😕 neviem co to...ale asi to bude tam ze poobede sme spali od 2-hej do 5-tej s jednou prestavkou na mliecko o tretej - takze som zistila ze aj ona vie pospat dlhsie ( a aj maminka si pospala paradne 😀 ) ale zase to vecerne zaspavanie stalo zato 😲

fatmira
24. nov 2011

@majka_k hmmmm skoda, rozmyslam, zeby si sla s malou, ale do toho pidi mini auta, asi tvoj kocik nevopcham 😒 a mm uz na to pekne pripravuj, ze zabludis tam 😀
jeeeej krasne ste si potiahli 😉 my sme uz dnes poobede neboli vonku, boli sme len rano na krv, tak mal ako taku prechadzku..potom bola hnusna hmla a zimaaaaaaa 😠
a inac, moj mlady panko vcera ako zaspal o osmej, tak sa zobudil az o pol tretej 😅 som nechapala, takze aj moje dieta vie spinakt ked sa mu chce 😲
a dlho si hajkala?

majka_k
24. nov 2011

@fatmira tak super, mozno sa uz zacina preorientuvavat na to ze v noci sa spinka a uz bude mat rok tak sa mozno nieco zmeni 😉
inac kedy zajtra chces ist? skusim otca tak nastelovat aby bol doma o takej...mozno sa nakoniec podari 😵
my sme boli doma z prechadzky uz pred jednou 😅 kosa jak hrom a potom prisla ta hnusna hmla,tak sa super spinkalo ja som potiahla s malou az do piatej 😅 😀

fatmira
24. nov 2011

@majka_k uz by bolo na case nie? ja som nechapala, ze som v noci spala tak dlho v kuse 😀 ved uz je velky chlap, ako sme dnes boli na krv, tak ani nepipol, zlatusik moj 😵
tak nejako od desiatej, hm? alebo potom od 12tej?
a teraz budes ponocovat co, ked si sa tak fajne vyspala 😝

majka_k
24. nov 2011

@fatmira he he myslim ze nie, ja nemam problem so spankom 😀 😀 ja by som spala aj teraz uz...jéééééémine kukla som na hodinky a kolko je 🙄 no super, dnes sme popisali...ale tak snad do jedenastej pospi...
asi skor okolo tej desiatej ( ale to ti este dam vediet ci bude otec doma , velmi velku sancu tomu nedavam ☹ ), lebo potom poobede chcem ist s malou vonku a neviem ako bude s doobednajsim spankom si vobec nejaky bude ci nebude uz mala o dvanaste KO a budeme musiet ist skor vonku...dnes to iste cele doobedu nespala zaspinkala pri mliecku o pol dvanaste a v meste sa uz zobudila 🙄

majka_k
24. nov 2011

@fatmira a uvidis aka bude dnesna noc, snad sa to zacina menit 😉 a Misulko zlatusik velky chlap ze neplakal 😵 😵 😵

fatmira
24. nov 2011

@majka_k no musime sa tym detom nejako prisposobit.. 😕 a tak snad nebudete mat teraz o 11tej budicek ked len pred chvilkou zaspinkala nie?
tak si zajtra napiseme, ja sa pokusim ulozit maleho o pol 10tej, dufam, ze nebude protestovat..

majka_k
24. nov 2011

@fatmira oukej, no myslim ze mi to nevyjde, nedavam tomu velku sancu 😨 uvidime...napisem rano ze ako aby si na mna necakala...a poobedel pojdete na prechadzku? dufam ze bude krajsie ako bolo dnes 🙄

a ona sa zobudi na papkanie asi a to papala o osmej po kupkani takze okolo jedenastej je hore ... no uvidime mozno nie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre