• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
@majka_k a poobede na prechadzku ideme urcite, ak nebude prsat :unamused:
jaaaaaaj, zase som poobjednavala veci na misiaka :dizzy_face: mm mi da, ze len minam :grinning: :sweat_smile:
24. nov 2011 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka_k nepamatas si nahodou, jak som ti tu davala link na miminky pre deti? na vianoce ze objedname? som si neulozila :unamused:
24. nov 2011 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fatmira no sak ked treba :wink:
asi uz koncim, bo sa bojim ze sa skor zobudi a potom bude zase boj so zaspavanim...
rano sa ozvem co s tym Tescom a potom aj o kolkej ideme kocikovat :wink: dobru noc :slight_smile:
@fatmira ee, ja som uz tiez hladala
@majka_k dobre tak zajtra :slight_smile: dobru..
@fatmira ak by si nieco pekne nasla tak hod linky ja mozno tiez nieco objednam, absolutne netusim co tym mojim krsnatom na vianoce :unamused: no nic padam, rano pozrem ci si daco nasla pa pa :wink:
24. nov 2011 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky babenkytak ako?vonku riadne mrrzne brrrr :unamused:
25. nov 2011 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka_k misko je uz prelozeny v postielke a spinka :slight_smile:
@silvia10131 nooo ti poviem, sme boli s majkou vonku a riaaaaaaadne som vymrzla.. :sweat_smile:
25. nov 2011 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fatmira super :dizzy_face: :dizzy_face: a ty? co neoddychujes? moja sofi sa vyspinkala doruzova a teraz do piatej sa hrame :grinning: :grinning:
@silvia10131 tak tak kosa jak v ruskom filme...ja mameste teraz stehna cervene a ladove :rolling_eyes:
25. nov 2011 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka_k no nemozem :unamused: idem robit fasirky.. zemiaky sa uz varia.. sestra je hladna, tak sa musim postarat :grinning:
mne je este teraz zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2011 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fatmira takze ides varit? jooooj nezavidim :unamused: a tak si sa tesila ze si oddychnes s Miskom...
ja sa tiez nemozem uhriat, uz som dala radiator na 5-ku...hruza a des, nabuduce to pancuchy istia, a musim aj capicu poriesit :confounded:
25. nov 2011 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz nech bude konećne jaaar
25. nov 2011 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja len som bola po maleho v skolke a mi stacilo,,,skolku mame rovno pod bytovkou
25. nov 2011 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka_k prezila som :grinning: ale som povedala sestre, nech sa pohraju pol hodky, ze si idem lahnut :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a ona ho koza skrabkanim uspala :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze sa zobudil o pol siestej a len pred pol hodkou zaspal :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja som si hodinku zdriemla :grinning:

@silvia10131 cochvila budes aj ty kocikovat, ale to uz nebude taka zima :dizzy_face:
25. nov 2011 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fatmira ja som uz 2x malu teraz vecer uspavala, nevladzem...uz to musim fakt urgentne poriesit, lebo cez den sa mi tak krasne unavi ze zaspi bud uz pri cajiku/mliecku alebo po minute hajkania - to sa da zvladnut, ale teraz vecer zaspi okolo osmej pol deviatej, pospi pol hodinu a sa zobudi samozrejme vyspata, a terat sme ju s muzom hajkali ja 20 minut a aj mm 20 minut :unamused: no uz sme KO obaja, este raz sa zobudi tak neviem neviem :frowning2:
25. nov 2011 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka_k a ten kocik si ozaj neskusala?
25. nov 2011 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fatmira ee, neviem ci by zabral, ale ked sa bude tak budit tak vyskusam...ja ju uz fakt nevladzem...
25. nov 2011 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka_k ved za vyskusanie nic nedas.. to ak uz nebudes vladat hajkat..
25. nov 2011 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fatmira sak hej...ale uz spi tvrdo a to o chvilu sa bude budit na papanie... :rolling_eyes: uz sa tesim do postele, este vyckam pol hodinu a idem chystat, dnes ma boli hlava ako hrom...do kelu...som malo vody dnes pila :confounded:
25. nov 2011 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka_k ja som tiez malo pila.. a vzdy sa to snazim vecer dohnat a potom celu noc lietam na wc :angry:
jaaaaaj a ja uz ani nie som unavena :unamused:
25. nov 2011 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fatmira :grinning: :grinning: detto v noci chodim na wcko a budim si tym malu..ona ma strasne lahky spanok, asi po mne, len sa nieco mihne alebo suchne a uz je hore, sice ked zalomi tvrdo ako teraz tak uz spi :wink:
25. nov 2011 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka_k a vies kolkokrat sa idem skoro pocurat a nemozem ist? lebo ked mlady panko spi pri mne, tak niekedy sa ani otocit nemozem inak reeeeev :sweat_smile:
25. nov 2011 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fatmira :sweat_smile: no este ze my spinkame v postielke, az nad ranom ju prekladam k nam, takze mam volnost pohybu :grinning: :grinning:
25. nov 2011 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ty sa maaaaaaas :grinning: mozes teda pit kolko chces :grinning:
25. nov 2011 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fatmira ved sa na to strasne tesiiiiiim :grinning:
26. nov 2011 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia10131 to ti verim, ja sa zas straaaaasne tesim na jar :grinning: a co kocik uz mas vyhliadnuty?
26. nov 2011 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fatmira este ani nie,,s mm pojdeme niekedy v januari nieco vybrat,,
26. nov 2011 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes je strasne hnusny den,len spat sa mi chce a nic viac,,,
26. nov 2011 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia10131 ved amte este cas :wink:
no nieco mi vrav..chodniky su jak klzisko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2011 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fatmira no hej a maly chce ist vonku,,ale nejdem s nim nikam teras
26. nov 2011 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok