Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

sveva
16. jún 2008

Ahojte. Tak po dlhšom čase sa hlásim. Boli sme u našich , lebo manžel bol na služobke v Piešťanoch. Malá dala poriadne zabrať všetkým dookola. Ja som trošku oddýchnutá, a cítim sa v celku dobre. Malé kope o 106 a niekedy to aj dosť bolí. Tlačí ma na mechúr a už by som to chcela mať trošku za sebou, ale ešte máme čas. Doktora nemám vybratého, nechávam to tak. Veď kto má službu tak nech aj pracuje. 😅

jaduska
16. jún 2008

služobka v Piešťanoch? To aj také vojaci mávajú??? 😨 Môj už odišiel na ten sprostý kurz do Martina, hádam to bude na niečo dobré, lebo nám to pobabralo plány na leto.
A bábätku kúpte poriadnu futbalku, keď tak rado kope 😉

sveva
16. jún 2008

JAduska on bol na tom leteckom dni so Zuzou, od piatku a prišiel dnes ráno o 3:45. 😒

jaduska
18. jún 2008

No to môj chodí takto s Danou, chichi, ešte že vieme o "koho" ide 😀

mena24
18. jún 2008

ahojte to zasa mame krasne pocasie co? 😠 ani vonku s detmi ani nikde.... ☹

sveva
18. jún 2008

Ahoj mena. No to teda máme počasie a mne sa chce teraz tak hrozne spať. 😝 No ale poobede som si trošku zdriemla, keď zaspala Eliška, ale aj tak som hrozne unavená. 😔 😅

ena
18. jún 2008

Mena24: my tu mame pekne 🙂
Inak, vesiaky a podbradniky pre Mareka su uz v lietadle do KE 🙂 tak vecer mozes pre ne skocit alebo ti ich sestra donesie..

mena24
18. jún 2008

ena: dakujem tesim sa .....no co dali ste krsnej zabrat? 😉

ena
18. jún 2008

Mena24: co ja viem? asi tak v norme, nejako rychlo ten tyzden ubehol, stihli sme IKEA, Aupark aj so sadom janka krala, ale aj Devin a dni petrzalky, takze z kazdeho rozka troska 🙂

jaduska
19. jún 2008

mena a oslavy dopadli ako? čo ste nakoniec kúpili?

mena24
20. jún 2008

jaduska: ja som mu kupila hojdacku drevenu z hrackarni sestra maskace a druha sestra s mamkou vankus a paplon do postielky lebo sme maly stare.a ocino je v anglicku tak este oslava bude v piatok o 2tyzdne aj s krsnymi rodicmi este chcem kupit sportovy kociar v mimine mali za2100sk celkom pekny ale este sa musim opytal do kolko kil....ze vraj niektore sportiaky su len do15kg a mi uz mame okolo 11kg 😉 🙂

ena
20. jún 2008

mena: neboj, uz nebude nejako rychlo priberat, filip ma do 14 kil a pomaly 2,5 roka..
a sportovy kocik, ked myslis golface, tak si ich poriadne otestuj s malym, nevyberaj kocik s velmi malymi a hrkotavymi kolieskami, pokial nechces na prechadzke nadavat 🙂
a nech sa da opierka sklapat, aby tam mohol marek aj pospat.
tie lacne kociky su male a lahke, ale inak, no neviem.. akoze fajn do busu ale na prechadzku nic moc.. kamoska tak minule kupovala narychlo- prvy kocik co videla, ze ved dobra cena..
ja som celkom spokojna s tym nasim chicco 0.5, ten je tak okolo 3,5 tisic.
ale pozeram stranku chicco.sk a tam uz nie su v ponuke, ale su tam nejake nove modely, z C% uz maju len dvojickovsky

ale na babymarket.sk ich maju http://babymarket.sk/index.php?page=view&code=1...
a celkom dobra cena 3390... my mame manhatan.. tak ked mozem poradit, hladaj nieco take, kolesa celkom OK, daju za zaaretovat, lehatko sa da sklopit tak, ze sa tam da aj pospat, do nakupneho kosika sa toho tiez dost zmesti 🙂

ena
20. jún 2008

mena a tusim vacsina golfacov je do 15 kg..

jaduska
20. jún 2008

ja by som malej chcela kúpiť také nízke autíčko odrážacie, lebo odrážačky máme, ale vysoké. lenže u nás to momentálne nikde nemajú. a oslavy tiež neviem, kedy budú, lebo náš tatino je v Martine na služobke a nevieme, kedy dôjde.
Inak aj my sme kupovali športový kočiar v miminku,keď sme boli vo VV, zobrali sme Dema Sunny, bol v akcii za 2990, nie je úplne ideál, ale stačí. Mne by bodol kočiar s nafukovacími kolesami, lebo u nás sú hrozné chodníky, ale vtedy žiaden nemali. A tiež sa mi zdá, že všetky golfáče sú do 15 kg, ale zvládnu určite aj viac, to píšu iba pre istotu, aby mali menej reklamácii (si ja myslím)

mena24
21. jún 2008

ahojte dik za radu ja sa pojdem pozriet v pondelok alebo utorok co to tam je a aky je ten kociar.... 😉

jaduska
21. jún 2008

no tak len poriadne poskúmajte a vyberte taký, aby sa malému dobre vozilo 🙂

ena
25. jún 2008

mena: tak ako ste dopadli pri vybere kocika?🙂

sveva
25. jún 2008

Ahojte baby. Kde ste? Kúpete sa na Domaši?

jaduska
27. jún 2008

😀 hehe my sa kúpeme iba na balkóne 😀 😀 😝 😀 😀

mena24
29. jún 2008

ahojte kociar som este nekupila cakame ocka tak pojdeme spolu 🙂 no ale dam vam vediet ze co a ako.... 😉

mena24
29. jún 2008

jaduska: malej kocke vsetko najlepsie k narodeninam 😉 aka bola oslava????????? 🙂

sofik
29. jún 2008

Ahojte Vranovčanky. Tak dlho som tu už nebola lebo nemám teraz v tom teple nejako náladu a vačšinou s malou niekam chodíme vonku. Ale okolo 18.júla ideme do Vranova tak som zvedavá čo sa pomenilo. 🙂

sofik
29. jún 2008

A ozaj kúpalisko už funguje či tohoto roku nič nebude. ☹

jaduska
29. jún 2008

Ahoj mena, oslava bola v pohode, malá to ešte nevnímala, zato staršia si to užila, lebo sme malí výzdobu - balóniky, girlandy, klobúčiky na hlave atď....

sveva
30. jún 2008

Ahoj sofik. Dlho si tu nebola. Ako sa máte? No tak to kúpalisko neviem či je už dokončené. Viem, že má byť toho roku funkčné, ale neviem či to už stihli dokončiť.

sofik
30. jún 2008

No ahoj sveva. Ako pokračuje tehotenstvo? Musíš oddychovat čo? A pri malej je to tažké že? No ja som tiež počula o tom kúpalisku že má byt v júni funkčné ale nejako nič sa ešte v máji nedialo. 🙂

sveva
30. jún 2008

Sofik no mala by som ležať, ale už sa mi nechce. Tak som dnes upratala, povysávala a čakám kedy to vypukne. 😀

sofik
30. jún 2008

No to máš pravdu ani mna by to nebavilo ležat ked okolo teba behá malá, ale termín sa blíži čo? A bytík už je ako tak dokončený? 🙂

sveva
1. júl 2008

Sofik bytík je už hotový, už aj detská je vymaľovaná a uprataná. Termín sa blíži, ale do toho termínu asi nevydržím, skončím tak ako pri Eliške skôr. Už ma malé dosť tlačí a aj mi bruško kleslo, už ho mám úplne dole, takže čakám kedy to vypukne. 😅

sofik
1. júl 2008

Tak len nech bábo vydrží aspon 2 týždne v brušku, nič mu neutečie. To si ale šikula ked si si stihla dat do poriadku bytík. Ked porodíš aspon sa budeš naplno venovat detičkám. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre