• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
Prajeme krásne Vianoce. :wink: :grinning: :dizzy_face:
22. dec 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VIANOCE SVIATKY LASKY A POKOJA NECH KAZDU VASU BOLEST ZAHOJA. V RODINNOM KRUHU TESTE SA SPOLU KED BUDETE SADAT K STEDROVECERNEMU STOLU. TERAZ KED SA UZ STROMCEK MIHOCE A STASTIE JE NA KROK ZELAM VAM KRASNE VIANOCE A STASTNY NOVY ROK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

praje celá moja rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my vam vsetkym prajeme prijemne sviatky :slight_smile:
24. dec 2008 o 22:52  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aké ste mali Vianoce? My super. Oslávili sme Elčine 2 narodeniny mala až 3 torty a fúkala sviečky o 106. :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sveva :slight_smile:

tak to blahoželám maličkej Eliške síce oneskorene ale predsa, všetko najlepšie, hlavne vela zdravíčka a štastíčka. :dizzy_face:

Vianoce sme mali krásne a hlavne malá mala z toho naj vačšiu radost :slight_smile:
28. dec 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,
Vsetkym prajeme stastny Novy rok 2009, nech je hlavne vela zdravicka, stasticka, lasky a nech je buduci rok lepsi ako tento stary

Jana a Sofinka :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. dec 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my vam prajeme krasny novy rok 2009, vela zdravicka, stasticka a vela eur!!!
31. dec 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stasny NOVY ROK 2009 nech je uspesnejsi ako tento.chystate sa vecer do mesta na ohnostroj,?
31. dec 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávame sa k prianiu nádherného nového roku a hlavne prajeme zdravé detičky, maminky a celé rodinky nech nás choroby obchádzajú a veľa šťastia privádzajú medzi všedné dni plné čarovných vecí :wink: :dizzy_face:

deina my máme papučkovú kultúru. Nechcem ťahať dievčatá v takej zime a ešte aj v noci von. :sweat_smile:
31. dec 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mi sme boli doma.do mesta nechodim mam uz zlu skusenost.nepoculi ste niektora o tom ze niekto na juhu nechal pred obchodom kociar s babom a isiel na nakup a niekto do toho kociara hodil petardu.no neviem co je na tom pravda tak sa pytam
1. jan 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte v novom roku 2009 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My sme takisto boli doma a akurát sme vyšli pred polnocou pred dom vystrielat ohnosroj a malá vydržala hore až do pol jednej. :slight_smile: Tak mala z toho zážitok ale bolá ukrutánska zima v noci :cry:

Deina tak o tom som nepočula ale toho kto to spravil by som dobila, ako to može niekto spravit. Len dúfam že to bola fáma lebo inak chúda to malé dieta. :frowning2:
1. jan 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Zase som tu sama?

Deina ja som o tom vôbec nepočula.
8. jan 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sveva minule som ti videla muzicka s malou eli.bola jak cervena ciapocka zlata.je nas tu stale nejak menej a menej
9. jan 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak je vas tu stale malo,tak rada by som sa pridala.Ja som z Vranova,ale v septembri minuleho roka sme sa stiaahli do Dubnice nad Vahom.Tu este stale nikoho nepoznam a spolocnost mi robi akurat moj syn,ale ked spi,tak visim na nete :grinning:
9. jan 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

nejako to tu mrzne, tak ako vonku :grinning:

Lugu my budeme len radi ak sa pridáš :slight_smile:
9. jan 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vyhnala som ich von aby som aspoň niečo spravila. Ale nevydržali dlho. :wink: Elča mala ľadové ruky, ale aspoň trochu bola vonku.
Dnes som bola so Šárkou u lekára, lebo asi pred 2 dňami som si všimla, že Šárka má suchšiu pokožku a dnes som jej našla na nožičke, krku a tváričke lišaje a aj tak nám trebalo predpísať mliečko. Dr. nám povedala, že to vyzerá na atopák, dala nám olejček do vane (Oilatum) a suché miesta mám natierať holtovým krémom. Pýtala som sa jej či sa nedá zistiť, či a na čo je alergická a povedala mi, že teraz v jej veku je veľmi odvážne povedať, že je alergik alebo že má atopák. Najskôr sa to ukáže až okolo 2 rokov, keď je vyvinutý imunitný systém.
9. jan 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sveva a k akej lekarke chodis?
10. jan 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sveva preco ste sa rozhodli dat kočkam česke mena?mi cakame babo a muzicek sa s mojim ocom dohodol ze ked to bude chlapec tak sa bude volat po dedovi.no to este nic ale on sa vola jiři no zbohom .dufam ze to muza prejde a zmeni nazor lebo inak sa z porodnice stavym rovno na psychyatrii :frowning2:
10. jan 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

deina mne sa tiež páčia niektoré české mená ale jirí vobec :confounded:
10. jan 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co dneska varite?mne deti rozkazali brynzove halusky
10. jan 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme mali dnes bryndzové halušky :grinning:
10. jan 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina my sme s mužom mali dohodu, že dievčenské mená vyberá on a chlapčenské ja. Mne sa tie mená páčia a keďže máme české priezvisko tak aj pasujú, keďže manželov otec bol moravák. :wink:
10. jan 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sveva ale muž vybral pekné mená :dizzy_face:
11. jan 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludia mna uz tyzden tak boly hlava ze mam chut si ju otrhnut :frowning2:
12. jan 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nejak casto tu asi nechodite co?
14. jan 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina ja som tu každý deň. :wink: Ale nebudem písať sa so sebou. :sweat_smile:
15. jan 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj dala si si nejaké lieky na tu hlavu? To ti teda nezávidím. Poznám také stavy.
15. jan 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snazila som sa to nejak pretrpiet.ale jeden den to bolo strasne tak som si dala aspon polovicu panadolu.kde byvas na lucnej?
15. jan 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina hneď oproti kostolu. A neskúšala si homeopatiká. Ja som ich brala keď ma strašne bolela hlava. A účinkujú. :wink:
16. jan 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v novych ci starych bytovkach.ja som v tej zltozelenoruzovej
16. jan 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok