• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vranovčanky sem sa :-)

27. novembra 2016 
ahojte baby, sorry ale nemala som net, my byvame na "mravenisku". Este plati tema stretka? je to aktualne ci uz sme dost mimo?
29. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme uz konecne zdravy tak mozme
29. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz zajtra odchadzame, tak mozno nabuduce :wink:
2. máj 2009 o 13:55  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena skoda ze uz idete prec no ked este pridete tak sa ozvy a nejak to uz dokopeme do stretka
2. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sveva uz 4x sme okolo seba presli no nejak sme sa neodhodlali k sebe ozvat :grinning: jak sa volas menom?
12. máj 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no tak co sa neozyvate, ostalo tu nejake ticho
13. máj 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, pravda, ticho tu je, ticho :(
Mena24 a ty si kde zmizla?!!!
13. máj 2009 o 13:47  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ena, chodis aj do MC v Komunale?
13. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zade: ahojky, nie nechodim, boli sme tam 2 krat mrknut, ked sme boli u nasich. Teda, prvykrat este davno predavno, ked este bolo v centre volneho casu pri poliklinike a druhy krat asi vo februari, isli sme okolo , tak sme sa tam zastavili, sme to obkukali, deti sa pohrali, isiel sa akurat aerobic cvicit :slight_smile:
13. máj 2009 o 14:14  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina Eva :wink:
14. máj 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule buducu stredu bude v Materskom centre Slniecko (27.5.) o 10.00 ukazkova hodina Hudobnej skoly Yamaha Class, ktorej vyucba by tu mala byt spustena od septembra. Hodina je bezplatna, bude trvat pribl.
20-25 min. Je potrebne priniest si jednu latkovu plienku a este dobru naladu a samozrejme dietatko :slight_smile:
Vsetky ste srdecne pozvane :wink:
18. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Zade škoda ale my nebudeme doma vtedy :unamused: ale určite by sme tam šli :wink:
18. máj 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zade aj my by sme sa sli pozriet no moj maly v tom case chodi este spinkat
24. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena; sevas tu som ale len sem tam urobim kuk a idem dalej.........co mate nove???chlapci sa drzia??/ :wink:
27. máj 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, vydeli ste co spravili pre deti v Cemernom na mravenisku? Je to fajn aspon trosku miesta na hranie prenich
2. jún 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

mentoska počula som a som aj zvedavá ale ešte som to ihrisko nevidela :wink: ale z rečí som počula že to prevažne zaberajú 13 až 15 výrastkovia a malé deti ignorujú :angry: ale keby som tam bola ja s malou a nepustili by ju tak by som ich všetkých povyhadzovala odtial :unamused: ved to nerobili na ich fajčiarske stretká ale pre mamičky s detmi :angry: :wink:
2. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofik to ani nieje pravda, moj maly tam ma uz prechodny pobyt :slight_smile: vcera tam bol 3 x lebo vzdy ked prechadzame okolo musi me zajst. Sem-tam su tam starsi ale ked uvidia dospeleho tak odidu prec a je tam cisto aspon zatial.
3. jún 2009 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mentoska to som rada, lebo ihrisko je prevažne pre malé deti :slight_smile: ale určite tento týžden nan zbehneme ak nebude mokro a pršat :unamused:
3. jún 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes doobedu som bola na ihrisku a boli sme tam sami - je supeeeeerrrrrr :slight_smile: :wink:
3. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofik my sme boli poobede, skoda,ze som nevedela,ze ate tam zabehli by sme mame to ani nie 5 minut, daj vediet ked este pojdete
4. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mentoska my to máme na skok ale chodíme tam aj poobede ak je pekne, aj včera sme boli :slight_smile:
5. jún 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa uz dufam niekedy tam aj stretneme, my sme tam tiez kazdy den niekedy aj viac krat na den
5. jún 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby bol z vás niekto v cirkuse teraz? aký je? oplatí sa íst? :confused:
13. jún 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sofik, my sme chceli s malym ist, uz sme mali aj listky ale ked som sa dozvedela,ze nemaju ziadne zvierata tak sme ich predali. Vraj je to nejaky moderny cirkus bez zvierat
13. jún 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky tak to ani mna nezaujíma ked je to bez zvierat. My sme boli minulý rok aj s malou na Humberto a boli dobrý. :wink:

Dnes je Den Cemerného idete sa pozriet na Kukučínovu na program? :confused: My možno zbehneme na pár minút. :slight_smile:
14. jún 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja este neviem ci pojdeme lebo my sme robili vcera svadbu a dnes sme este dost nenastartovany no ale uvidime.
14. jún 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli ste niekto na tom dni Cemerneho? Ako bolo?
14. jún 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mentoska: my sme boli vcera na Dni Petrzalky :slight_smile: Odkedy je ten den Cemerneho?
14. jún 2009 o 21:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ena bolo to len včera od 15 do 19 - taký menší program :slight_smile:

Mentoska my sme sa boli pozriet ale ludí tam bolo dost a aj celkom na slušnej úrovni - samí dochodca a cigán ale aspon niečo :slight_smile:

A koho ste vydávali alebo ženili? Bola v Cemernom? :confused:
15. jún 2009 o 06:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofik zenil sa manzelov brat a sobas bol v Soli a hostina bola v Oáze
15. jún 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok