Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

terqa
16. júl 2007

ahoj ena,
momentalne sme doma vo vrutkach, ale v stredu 18. odchadzame opat do VT a pobudneme tam asi do konca mesiaca...
ak by sa nieco organizovalo, rada sa pridam
a ty sa chystas do ktorych koncin VT?

ena
18. aug 2007

terqa: my sme sa prave dnes vratili spat do BA 😉

ena
13. sep 2007

halooo 😉

biccy
19. sep 2007

To tu fakt nikto nechodi?Ved po VT chodi tooolko kociarikov. ☹ 🙂

ena
19. sep 2007

biccy: vidis, chodia po vonku a potom nemaju cas na MK 😀 😀 😀 😀

biccy
19. sep 2007

Ena,asi asi 😀

snehovavlocka
29. okt 2007

baby, vyzera to biedne....to uz vo vranove nik necaka?alebo nam odpojili net?

zade
31. okt 2007

Ahojte, aj ja som tu.

biccy
31. okt 2007

Aj ja,aj ja. 😀 😀

sofik
12. nov 2007

Ahojte Vranovcanky. Som velmi rada ze aj baby z Vranova si pisu aj ked pozeram ze je to dost biedne. Ja som takisto vyrastala vo Vranove a moji rodicia byvaju v Cemernom a dost casto ich navstevujem. O tom materskom centre som vobec nevedela a dost ma to prekvapilo ze to tam je, pretoze dost vela velkych miest taketo zariadenia nema. tesim sa ze si s vami popisem pretoze som na materskej dovolenke a dost sa obcas nudim.

biccy
12. nov 2007

Sofik,ahoj 😉 😉

sofik
12. nov 2007

Ahoj biccy. To som rada ze aspon niekto je tu prihlaseny aj ked som to tak skoro necakala. 🙂

ena
13. nov 2007

sofik: ja som teraz u nasich a bola som dnes vo VT, tak som si vsimla, ze to MC Slniecko sa prestahovalo do DOMU SLUZIEB, ale asi trocha barierove to tam bude, kedze by mali byt na 3.posch.. teda, aspon pri vchode do Domu sluzieb bol oznam, nesla som sa mrknut, lebo som bola aj tak bez maleho.. Ale asi sa to tam trocha rozbehlo, lebo som videla dalsi plagatik, ze 11.11. bol program v ramci MC, v kulturaku bol ELA HOP..

biccy
13. nov 2007

Ahojte 🙂 Ja som v tom MC Slniecko,este nebola 😅 ,lebo byvam teraz u nasich,10 km od VT.Ale chcela by som tam niekedy ist,len neviem,kedy sa mi to podari. 😅 😀 😀

sofik
14. nov 2007

Ahojky. 🙂 Ja sa chystam k nasim do Vranova v pondelok tak sa tam asi zbehnem s malou pozriet, som velmi zvedava kolko mamiciek s detmi tam chodi. Je tam vstup za nejaky poplatok alebo zadarmo? Ak by niektora chcela ist s nami tak nech napise a mozme sa dohodnut. 😀 😀 😀

ena
14. nov 2007

sofik, my zajtra cestujeme spat do BA, ja som bola v tom MC len raz, ked bolo este v centre volneho casu.. a vtedy tam neboli ziadne deti.. a platilo sa tusim 20 sk..
a nepamatam si kao tam boli otvaracie, ale tusim po-piatok, nejako od deviatej do druhej.. a viem, za si tam obcas mamicky nechaju deti, ako v detskom kutiku, ked potrebuju nieco vybavit..

sofik
15. nov 2007

Ahoj. Dik Ena za informacie. Ak tam nechodi skoro nik tak to sa tam mala vela nezahra. Ludia o tom nevedia pretoze nie su informativne tabule a to je zla reklama pre mc. Vranov je male mesto a ludia nieco take neakceptuju. Skoda.

ena
15. nov 2007

sofik: ved sa tam chod aspon raz mrknut, teraz ked je zima, mozno tam uz bude viacej deti, my sme boli v lete ;) A fakt, potrebovali by vacsiu reklamu, ale ked ani web stranku nemaju..a v meste tiez len sem tam A4 ka plagatik vo vyklade..

sofik
8. dec 2007

Ahoj Vranovcanky! Vy to poriadne zanedbavate, vobec nenavstevujete nasu diskusiu.

biccy
8. dec 2007

Sofik, 😅 😅

sofik
9. dec 2007

To sa mi paci ze aspon biccy je verna.

sofik
9. dec 2007

😀

biccy
9. dec 2007

Sofik,ja tu stale mrknem a stale nic,tak neprispievam. 😅 🙂 A teraz tu som uz len cez vikendy,lebo cez tyzden uz nemam pristup ku PC. 🙂

sofik
9. dec 2007

To chapem, ja tiez nie som stale na pocitaci a okolo dietata je tiez dost prace. Ale obcas sem mrknem a pises len ty alebo ena.

ena
14. dec 2007

🙂

sofik
15. dec 2007

Ahojte vranovcanky! Idete niektora pocas sviatok do Vranova?

biccy
16. dec 2007

Ja som teraz vo VT,ale na Vianoce ideme k nasim (10km od VT). 🙂

sofik
16. dec 2007

Aj ja som docestovala dnes do Vt. A kde je to 10 km od Vranova, ktora dedina?

ena
16. dec 2007

my ostavame v BA, aby sme niekde po ceste nerodili 🙂 ale minuly rok sme vianocovali aj silvestrovali na vychode..

sofik
17. dec 2007

Ena vy cakate prirastok? Blahozelam. 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre