Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

sofik
16. jún 2009

mentoska aj mamina kolegyna bola na tej svadbe tu z mraveniska Bačiková možno poznáš 😉 Tak ste mali o zábavu postarané 🙂 Aj malého si tam mala? Ako to zvládal? 😕

mentoska
16. jún 2009

nejak nic mi nehovori to meno, maly nas vsetkych prekvapil,bol uzasny a ani raz nezaplakal.Vydrzal do 22:00 a potomial sme sli s nim domov.Akl chces tak mrkni na fotky zo svadby zatial su len 4 ci 5 potom dam dalsie

sofik
18. jún 2009

mentoska malý bol fešák a aj výdrž mal dobrú 🙂 ale tak sa mi zdá že som ta už niekde stretla podla foto 😕

mentoska
18. jún 2009

sofik je dost mozne,ze sme sa stretli lebo my sa flakame kazdy den po celom Cemernom lebo maleho neudrzim nijak doma.On by bol najradsej len von aby moholo vystrajat a behat co mu sily stacia.Mne vasa fotka nevravi nic,ale dufam,ze niekedy uz o seby naozaj zakopneme

zade
22. jún 2009

Ahojte, je tu niekto z VT kto vie pekne spievat a ma vztah k malym detickam a ma chut si troska privyrobit?
Blizsie info cez IP.

sofik
23. jún 2009

zade tak ja by som si rada privyrobila ale spievat neviem, akurát tak malej 😀

mentoska
23. jún 2009

sofik a zade ja som natom asi tiez tak, ale falosne by som zanotila bez problemov 😀

zade
23. jún 2009

Sofik, Mentoska - nic sa nedeje 🙂
Ak by ste vedeli o niekom kto pekne spieva a vie si zariadit cas nech mi napise cez IP. Resp. cez IP dam svoje cislo.

sofik
26. jún 2009

Mentoska dnes som bola doobedu na ihrisku a chýba tam ten kolotoč tak ma to hnevá 😠 nevieš čo je s ním 😕 niekto ho polámal alebo ukradol? 😒

mentoska
28. jún 2009

sofik jedny vravia,ze niekto ukradol ale mne sa to nezda lebo ked sme sa v pondelok vracali od nasich tak tam boli nejaky chlapi a cosi tam robili a aj novy beton tam davali tak podla mna ho vzali opravit ale neviem isto. My sme tam uz neboli dlhsie lebo je tam strasne horuco. My sme teraz uz castejsie na kupalisko lebo maly miluje vodu. Vy nechodite?

sofik
28. jún 2009

Ahojky 🙂 My sme ešte neboli tohto roku na kúpalisku ale minulý sme chodili často 😉 Doma na záhrade máme bazén pre malú tak sa nám velmi nechce nikam 🙂

sofik
28. jún 2009

ale chystáme sa vo štvrtok tak uvidíme podla počasia. A ako tam je tento rok? Je tam aj nejaké občerstvenie? Jedlo? 😕

mentoska
29. jún 2009

Ahojky, my mame bazen tiez ale malemu sa viac paci na kupalisku. Je tam vsetko tak ako bolo,no pribudli tam dva stanky s obcerstvenim. V jednom robia tradicnu bufetovu stravu - hranolky,hot-dog ... a v druhom je len alko-nealko.Mozno sa stretneme tam ale neviem kedy zas pojdeme,uvidime co povie nas ocino lebo teraz sme boli aj v sobotu aj nedelu a ked vydrzi pocasie mozno pojdeme aj dnes,uvidime.

sofik
30. jún 2009

chodí vela ludí alebo sa to dá? minulý rok mi dost vadilo že to bolo stále preplnené 😉

mentoska
30. jún 2009

zatial tam nebolo az tak vela ludi no prazdniny zacina az teraz tak uvidime

sofik
1. júl 2009

mentoska my sme boli dnes na kúpalisku a bolo super - počasie ako stvorené 😎 Malá bola viac vo vode ako na suchu a aj sa pekne zahrala 😉

mentoska
2. júl 2009

sofik my ked sme tam s malym tak je to presne tak isto, my chceme ist dnes s nim na Domasu tak som zvedava ako bude,este tam nebol iba ked bol celkom malicky tak uvidime. Kedy sa chystate este na kupalisko? My niekedy cez vikend.

sofik
2. júl 2009

ahojky. Uvidíme možno cez víkend ked bude pekne alebo až cez týžden - víkendy bude asi preplnené 😒 My na Domašu nechodíme, vadí mi tam neporiadok a smrad za rybami, ale ked idete na chatu tak to hej. Ale do vody by som tam nešla 😖

sofik
2. júl 2009

a to vranovčanky vymreli lebo už dlhšiu dobu si píšeme len my dve 😀

mentoska
2. júl 2009

ahoj sofik, mne sa tiez zda,ze je tu nejak ticho. Akoby to bola len nasa stranka. Boli sme pozriet pri vode, zastavili sme na Eve a tam bolo hrozne, potom sme isli na Moniku a tam uz bolo fajn, maly sa hral s kamienkami a uplne si uzival. My sme rybary aj ked toho roku bez rybarskeho listka tak asi sme si na tu vodu uz zvykli 😀 no keby bola velmi spinava tak tam urcite nepojdem a maly uz vobec nie.

bobooo
3. júl 2009

ahojte...chcem sa opýtať či sa môžem pridať k Vám nie som tu často ale niekedy tu zájdem

sofik
4. júl 2009

Ahoj. Samozreme že príd sem, budeme len radi pretože v poslednom čase tu prispievame len ja s mentoskou 😉

Ty máš dvojčatká? 😕 obdivujem ta lebo ja mám niekedy čo robit len so svojou malou 🙂 a to je len jedna 😉

mentoska
4. júl 2009

ahoj bobooo, vitam ta medzi nami, konecne niekto kto si s nami popise

deina2005
4. júl 2009

no prisla som vas kuknut co tu nove ale nejak toho vela popisane neni 😀

sofik
4. júl 2009

deina není, ved 2 toho vela nepopíšeme 😀

mohli by ste sem zájst častejšie 😉

mentoska
4. júl 2009

deina sofik ma pravdu, preco sem nechodite castejsie, mohli by sme toho ovela viac popisat a uz sa konecne vsetci aj stretnut na nejakom stretku

baby davate detom na kupalisko aj plienky na kupanie alebo len tak ich nechavate? moj maly je stale holy ale rozmyslam,ze mu kupim tie plienky. Su dobre?

ena
4. júl 2009

mentoska: tie plienky na kupanie su podla mna dobre, sice, neviem co vsetko zachytia, ale aspon nemusis stresovat, ze sa ti prcek pokaka, ked bude akurat vo vode 🙂

ena
4. júl 2009

deina2005: tebe sa to krati, uz len 4 tyzdne a babo je na svete.. vyrovna sa vam stav baby:chalani 🙂

sofik
5. júl 2009

mentoska tie plienky sú dobré, ja ich dávam malej pre istotu tiež 😉 ale ešte sa mi nestalo žeby sa mi tam aspon raz vykakala 😀

ena a vy nedojdete niekedy teraz cez prázdniny 😕

mentoska
5. júl 2009

baby dakujem vam, my sme sa kupali bez plienok,maly sa ma staly rezim kedy kaka tak sa velmi nebojim no clovek nikdy nevie

inak konecne to uz aj tu trosku ozilo, jak ste sa vsetky rozpisali.

deina2005 ako to zvladas v tych horucavach? ja si neviem predstavit byt tehotna v poslednych mesiacoch v takej horucave, da sa to nejak vydrzat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre