Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

biccy
21. aug 2009

Dakujem za tipy dievcata.Dnes som sa bola objednat v Babylone,dostala som dalsie tipy z mojho okolia.Tak skusim a uvidim. 😉 😉 Este raz dik. 😉

sofik
22. aug 2009

biccy nemáš zač, hlavne nech si spokojná 😉

sveva
25. aug 2009

ahojte. Ako sa máte? Mne to už doma lezie na nervy, 😠 ale ešte aspoň pár dní budeme doma, nech sa preliečime.

deina2005
25. aug 2009

sveva to ti verim mne by uz asi siblo mala som dost v ten den ked prsalo a boli sme cely den doma 😠 .no uz len tyzden a deti sup do skoly.akurat sme boli kupit papuce a nieco na telesnu.

pampusik
26. aug 2009

ahojte kocky, malinka je chora tak sedime doma a mame cas aj na internet....ako sa mate, mentoska, no moja zlata teba som nespoznala a pritom si byvala o poschodie nizsie ako ja 🙂

sveva
27. aug 2009

ahoj pampusik,tak prajem malej skoré uzdravenie. Daj nejakú aktuálne fotku malej. Už chodíte?

sofik
27. aug 2009

ahojte 🙂

prázdniny nám pomaly končia a aj leto 😒 ale aspon nech je teplo do novembra 😉

pampúšik aj ja by som rada malú videla ako narástla 😕

mentoska
28. aug 2009

ahojte baby,

co nove vo VT?Ja od kedy sme na dedine nemam vobec cas ist k pocitacu, ani neviem ako tu leti cas a maly je ako
velky gazda. No zacina mi chybat trosku Vranov a ludia ktorych som pospoznavala. Tu niesu takmer ziadne deti v takom veku ako je maly.

bobooo
28. aug 2009

ahojte dlhšie som tu nebola tak zdravím všetké baby...
vidím že poniektoré choručké no rýchle uzdravenie 😎prajem
my sme minulý týždeň strávili na domaši bolo super 😀 😀 ešte by sme ostali no manžel už nemal dovolenku ☹ ☹ malej akurát vyšla prvá stolička ale nič akoby sa nedialo aj to som si všimla len náhodne...
inak mohlo by byť ešte chvíľku teplo nech sa deti vybláznia je to s nimi teraz strašné stále sa mi rozutekajú a samozrejme že každý na inú stranu 😝 no čo už

sveva
31. aug 2009

deina maličká je zlatunká. 😵

deina2005
1. sep 2009

sveva dik no kazde deticky su svojim sposobom krasne.ja sa z nej straaaasne tesim.uz sa zacina usmievat.zajtra deti do skoly no som zvedava jak to zvladnem

sofik
2. sep 2009

Ahojte 🙂

Mentoska vo VT nič nové aspon neviem čo sa zmenilo 😉

bobooo detom dovolenka mimo domov len prospeje a ja tiež dúfam že bude ešte teplo lebo malá len po vonku behá, v nedelu mi horúčkovala ale na druhý den už bola fit, tak neviem čo to bolo 😕

deina školský rok začal a detičky do školy 🙂 ja sa už teším ked moja pojde aspon do školky 😉

mentoska
2. sep 2009

ahojte,
baby ako ste zvladly prvy skolsky den?Ja som vypravila sestrinho syna do skoly a mame aj jedneho skolkara ktory sa uz nevedel dockat.

Sofik teplo by mohlo naozaj este vydrzat lebo my sme tiez stale vonku.

bobooo
3. sep 2009

sofik no ja som sa tiež čudovala že to tak zobrali v pohode som myslela že bude väčší problém 😀 ale našťastie ani so spaním nič ...no a malý mal troška teplotu teraz v nedeľu ale ja to skôr pripisujem zúbku...len pred týždňom mu vyšiel ešte len piaty...a ďalší sa tlačí tak myslím že z toho to mal ...
inak čo tu pozerám tak hádam ani niktorú z vás nepoznám 😠 no vranov nie je až taký veľký , ale čo už 😖

sofik
4. sep 2009

bobooo ja takisto niktorú nepoznám a to fakt Vranov je ako vačšia dedina 😀 asi sme každá iný ročník tak preto 😉

mrauco
4. sep 2009

Ahoj baby, neviete mi poradit rizikoveho gynosa vo VT?

mentoska
4. sep 2009

ahojky,
baby ani ja nikoho nepoznam no ja som to pripisovala tomu,ze nepochadzam z VT

mrauco doktor felsoci na poliknike je podla mna super,ja k nemu chodim tiez

sofik
4. sep 2009

aj ja som počula chválu na Felšeciho 🙂

sveva
5. sep 2009

mrauco keď som bola na rizikovom tak som chodila najpr za primárom a potom ma mal na starosti Zelizňák. Bola som celkom spokojná.

mrauco
5. sep 2009

sveva, dakujem. A to ked mam chodit na rizikove to mama svojho a potom este navsetvujem rizikovu? Ja som rpedtym bola v BB, lenze som sa vratila na vychod a do BB by to bolo dost odveci chodit. Tak rozmyslam, ze si dam kartu tu a neviem, ci to ma posle za rizikovy doktor, ktoreho si vyberiem ci sa mam rovno nasukat tam. Inac kde robi ten Zeliznak? O jakubcinovi ste nepoculi?Lebo zas segra mi vravela, ze ten Felsoci uz dost kasle na vsetko☹

sveva
5. sep 2009

Jakubčin neviem či ešte robí rizikové ale pracuje normálne, ja som k nemu chodila napáliť uzv na CD. Ak si na rizikovom, tak chodíš iba na rizikovú. K svojmu až po šestonedelí. Zelizňák robí na rizikovom prakticky dvere hneď vedľa porodnice. Asi by ťa tam mal poslať doktor. Neviem ako to je teraz keď si prišla na východ.

mrauco
5. sep 2009

sveva, to je take zamotane, ja som si myslela, ze sa ma rizikove netyka, ale moj lekar mi na zaciatku dal Lutenyl na oddilenie menzesu, lebo jeho kolega na zaklade ultrazvuku vylucil tehotenstvo a ja som pritom bola:_(tak som si tyzden porevala behal po Martine, kde ma vzala farmakologicka a povedal,z e by to malo byt ok a odporucila navstevu rizikovej gravidity. Ale tehotensku knizku sa moj bystricky lekar neunuval este vypisat, hlavne, ze ma stresovala rtobil mi zle recami o potrate. Tak preto teraz ja ani neviem co ako poriadne. Kedze som doma a chodim normlane do roboty, aby som aspon nejako pomohla manzelovi, ktory je dood mna daleko.☹a teraz si lamem hlavu, ze co teraz....by som ho najradsej zazalovala, lebo este aj ten na rizikovom na mna navrcal, akoby som si ja dala tie tabletky☹

zade
6. sep 2009

Dievcata ahojte 🙂

Davno som tu nebola, mozno aj preto, ze vo VT uz nebyvam.
Ale chcem vas pozvat do Materskeho centra Slniecko (NC KOmunal, 3.posch.)
v stredu 9.9.2009 o 10.00 na bezplatnu ukazkovu hodinu exkluzivneho hudobneho programu
Hudobnej skoly YAMAHA. Skolicka bude pracovat v materskom centre pre maminky na MD s detckami
vo veku od 18mes. do 4 rokov v programe, ktory sa vola PRVE KROCIKY K HUDBE.

Pridte sa pozriet verim, ze aj Vam sa to zapaci 😉

sofik
7. sep 2009

Ahojte 🙂

Zade ak nám do toho nič nepríde tak určite prídeme, malá rada spieva 😀

deina2005
7. sep 2009

inak tie ktore mame deticky co nosia plienky tak vam odporucam zajst hore do komunalu na 3 posch.obchod majulienka su tam super lacne plienky.na such.zips kvalita jak tesco plienky

sveva
7. sep 2009

deina a aká je cena? My používame z Lidlu (Toujours) a aj v Kaflande (Wickies) sú dobré a lacné. AKo to zvládaš?

sveva
7. sep 2009

mrauco tak skús ísť najprv za gynekológom a uvidíš čo ti povie, možno zostaneš pri ňom. Pokiaľ nie sú komplikácie tak by si podľa mňa chodila iba k nemu. Ozaj v ktorom si týždni?

mrauco
7. sep 2009

sveva som v desiatom tyzdni, do tej rizikovej amb. ma odporucila aj famrakologicka ja moj gynos kvoli tym tabletkam, aby vylucil poskodenia a dost sa u zbojim co mi povie☹dufam, ze bude vsetko ok.Ako pozeram ty si uz zasluzila mamicka🙂 kde si rodila? A pri kom? ake mas skusenosti s doktormi vo VT?

sveva
7. sep 2009

mrauco rodila som tu vo Vranove a prvú som rodila pri primárovi (Božoň) a druhú pri Zelizňákovi. Bola som celkom spokojná. Nemôžem sa sťažovať a potom na izbe boli tiež celkom milí. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre