Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

mentoska
9. okt 2009

ok, sofik prideme dnes poobede no na pekne pocasie sa mi to velmi nezda no my sme casto vonku odradi nas jedine dazd

sveva tie dve ti urcite davaju zabrat, ja mam niekedy dost so svojim jednym

bobooo
16. okt 2009

ahojte...no vidím že to tu nejako viazne....no ani ja nemám čas tu zavítať každý deň tak sa nečudujem ani vám...tak ako sa máme? deťúrence vám rastu? čo je nové? boli ste dnes na jarmoku? ja len tak na skok - taká zima bola bŕŕŕŕ 😒 aj deti som radšej nechala doma

sveva
17. okt 2009

bobooo ja som bola, aj to som ho len prešla. Musela som ísť na poštu pre balíky a vyplatiť šeky. Ja som bola rada, že sme po týždni aspoň na chvíľu vypadli z domu. Dohodla som si "rande" s rodičmi. Takže na chvíľu som mala handsfree. Tak dobre mi to padlo. Máme pokazené auto, takže sme boli doma celý čas.

sofik
28. okt 2009

Ahojte 🙂

Ja som bola tiež na jarmoku s malou ale takisto som ani nepozerala po stánkoch len som ho rýchlo prešla - kúpili sme balon za 4 eura a šli sme domov, skoro ma z tej ceny porazilo 😒

adulicek
6. nov 2009

Ahojte Vranovčanky,
som tu nová a konečne som našla temu o Vranove 🙂 Do Vranova sme sa presťahovali nedávno, predtým som bývala v Michalovciach, tak mám všetkých lekárov tam. Nutne si potrebujem nájsť gynekologa vo VT. Poradte mi prosím, nejaké overené mená. Najradšej by som si našla takého gynekologa, ktorý by bol aj pri porode. Raz som tu bola u primára Božoňa, lebo som mala cystu, ale posobil na mna strašne chladne...Poradte mi, prosím 🙂 Dakujem

mentoska
7. nov 2009

ahoj adulicek! Vitaj medzi nami, jac hodim k Felsocimu a som s nim spokojna, tiez som tu nikoho nepoznala ale postupne spoznavam ja som inak od Sobraniec.

deina2005
8. nov 2009

mentoska zda sa mi ze som ta videla na pokeci

adulicek
9. nov 2009

Ahoj Mentoska,
o Felsocim som uz tiez pocula 🙂 asi si da nakoniec jeho.A u koho si rodila, ak sa smiem spytat 🙂

mentoska
9. nov 2009

deina2005 mohla si ma tam vidiet lebo som takmer vzdy prihlasena aj ked tam niesom mam nick mentoska85

adulicek ja som rodila u Zeliznaka aj to prisiel dokopy na 5 minut lebo teraz takmer vsetku robotu robia sestricky, nevyberala som si nikoho lebo som povedala,ze tak ci tak kazdy musi spravit svoju robotu a co ma byt tak to bude a nie este vyhadzovat peniaze doslova von oknom, to bol a je moj nazor

adulicek
9. nov 2009

Mentoska,
ja som od jednej sestričky počula, že podla nej je tam Zeliznak asi najsikovnejsi, tak si mozno aj dobre natrafila 🙂 a tych 5 minut, co s tebou stravil, bol aspon prijemny? Ako na teba posobil? A aky si mala pocit celkovo z personalu, ktorý bol pri porode? Dufam, že ťa svojimi otázkami velmi neobťažujem, ale naozaj sa nemám koho popýtať. Začínam 10tt, tak ma teraz zaujíma všetko, čo sa týka lekárov vo vranovskej nemocnici 😀 Dakujem

sveva
9. nov 2009

ahojte.

deina zahlasované. 😉

Adulicek vitaj. Ja mám Pidaniča a rodila som jednu pri primárovi Božoňovi a druhú u Zelizňáka. Tiež som si nevyberala. Kto mal službu tak ten ma odrodil. Inak sestričky sú celkom ujdú. Ja som s personálom bola spokojná.

mentoska
9. nov 2009

adulicek vies ja som sestra bacalarka tak som s tym mala nejake skusenosti pocas praxe,bola som minimalne na 10-siatich porodoch tak som vedela presne do coho idem a co ma caka. Nejak som nestresovala a nechala vsetkemu volny priebeh. Porod som mala vyvolavany,zacal so mnou jeden lekar, potom prisiel pozriet primar a nakoniec som skoncila u Zeliznaka.Nemozem sa na neho stazovat bol taky normalny a srandoval a ani kamera mu pri porode nevadila co som si myslela pravy opak. Jedno co bolo bol trosku dotieravy,ze ak nemame vybratu detsku doktorku aby sme si dali kartu k jeho zene. Ale inak nic. Sestricky som mala super, boli zlate aj ked vacsinou casu bol so mnou manzel ale davali pozor a snazili sa. Kludne sa mozes pytat ked budem vediet tak rada odpoviem

adulicek
10. nov 2009

Ahojte,
dakujem pekne za vaše odpovede. Aspon mám trošku prehlad 🙂 Inak počula som, že teraz niekdedy príde do Vranovskej porodnice za zástupcu primára jeden lekár z Michaloviec - MUDr. Podolský. Ale vobec neviem aký je...Vačšinu michalovských gynekologov a porodníkov poznám aspon z počutia, ale o nom neviem vobec nič...

mentoska
16. nov 2009

HALLOOOOOO BABY kde ste sa vsetky podeli? Vonku je hrozne a mne s malym doma uz pomaly zacina preskakovat.Co robite vy? najhorsie je ze nemame ani kam ist lebo tu takmer nikoho nepozname.Myslim,ze cez zimu mi narastu parohy.Nech je uz teplo.

sofik
17. nov 2009

Ahojky 🙂

Mentoska aj mne už pomaly šibe doma ale chodíme na prechádzky aspon a po obchodoch 😀

mentoska
17. nov 2009

no ved aj my sa snazime chodit na prechadzky hned ked sa trosku vycasi a obchody tak s nimi je to horsie lebo maly by vsetko chcel a pocuvam len ňam-ňam

alucia
19. nov 2009

ahojte!
aj ja sa pridavam k diskusii, nedavno sme sa prestahovali blizko k Vranovu, a tak tu zatial takmer nikoho nepoznam. No chodievam do Vranova do materskeho centra Slniecko, tak raz - dvakrat do tyzdna, tam sa mi aspon deti poriadne unavia a zahraju. Ako travite volny cas s detmi, ked je vonku necas a dazdivo, a kam sa da este v okoli ist???

sofik
20. nov 2009

Vitaj alucia 🙂

Ja som bola v materskom centre len raz s malou ale asi v takomto období začnem častejšie, tam sa aspon vyhrá a aj s detmi bude trocha v kontakte 😉

Neviete či náhodou nebude v mateskom centre Mikuláš? Kedy a o kolkej radi by sme šli. 😕 🙂

mentoska
20. nov 2009

Ahojte baby a vitaj alucia,

ja sa chystam z malym uz 2 tyzdne do slniecko od kedy sme zas vo vranove no a nie a nie sa tam dostat no vravela som,ze uz v pondelok na 100% ak nieco zas do toho nevojde pojdeme.
Tiez by som chcela ist s nim na Mikulasa ak sa bude robit lebo si neviem predstavit jeho reakciu,pred rokom bol este velmi malicky.

alucia tu sa velmi s detmi neda nikde vyjst, my sa stale flakame po mravenisku a tie mravce, hore a dole a niekedy mi uz s toho riadne harasi

alucia
20. nov 2009

ahojte,
tak som rada, ze ste sa tak rychlo ozvali a dakujem za privitanie 🙂 Inak v Slniecku bude Mikulas 7.12. doobedu, ale treba sa asi nahlasit, aby mali dost balickov pre deti. Tiez som zvedava na reakciu deti, uz su dost velke, a budu sa tesit. Mentoska, pondelok sa mi asi nepodari tam ist, ale vraj tam ma byt nejaka diskusia, prednaska o hrackach, ale neviem ci rano alebo poobede. A my mame takmer rovnako stare deti 🙂
Po akom mravenisku sa to flakate ?

sofik
20. nov 2009

Mentoska ak pojdeš v pondelok a nebude pršat tak by sme šli aj my 🙂 len daj vediet na 100% 😉

alucia - mravenisko sa hovorí takému malému sídlisku rodinných domov v Čemernom 😉

mentoska
20. nov 2009

sofik dobre dam ti vediet v nedelu ci pojdeme isto no zatial je to na 99% iste,manzel slubil,ze nas odvezie

alucia ja som si vsimla,ze tvoje kocky su presne o mesiac iba mladsie od mojho no skoda,ze niesu chlapci na tych nemame stastie, kazdy v okoli ma dievcatka a moj matko je stale sam vojak v poli 🙂
a ta diskusia vraj bude doobeda dnes mi vravela kamoska,ze okolo 10-siatej vraj

sofik
20. nov 2009

ok 🙂

a odkedy si v Čemernom? všetko vyriešené? 😕 🙂

mentoska
20. nov 2009

od zaciatku mesiaca sme uz, padli nejake podmienky hlavne pre moju polovicku a kedze ich splnil a plnil tak som tu. Teraz zatial je to mozem povedat ze super len dufam,ze to tak aj vydrzi

mentoska
24. nov 2009

Ahoj baby,
uz zas je tu nejak ticho. Bolla som s malym v slniecku,bolo celkom fajn a zapisali sme sa na Mikulasa.Vy nejdete? Plati sa 1,66 eur a bude 7.12 o 10::00 dnes uz tam bolo zapisanych 34 deti,bude ich tam kopa tak som zvedava ako bude.

sofik
24. nov 2009

ahojky 🙂

my sme chceli íst ale malú bolela nožička tak sme nešli a na Mikuláša ešte nemáme program tak sa možno zapíšeme 😉

Dokedy sa tam dá zapísat?

Vo štvrtok otvárajú to nové centrum tak pojdeme kuknút 🙂

mentoska
24. nov 2009

Neviem do kedy sa da zapisat ale urcite este par dni sa bude dat

aj ja sa chcem ist pozriet do family centra ale chcem ist s malym aj plavat vo stvrtok,on miluje vodu tak nech sa trosku potesi a bude mat zmenu v tom nasom stereotype

alucia
25. nov 2009

ahojte,
dnes bola v slniecku oslava 4. narodenin centra, a bolo nas tam teda riadna kopa.
Tiez neviem dokedy sa da zapisat na Mikulasa.
A kde sa otvara to family centrum? Tiez by som rada sla.

sofik
25. nov 2009

alucia je to pri tescu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre