Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

bobooo
13. dec 2009

alucia no moji sa narodili 2.6. tak o niečo neskôr 😎 ale rodila som v He pretože u nás nie je nedonesenecké a ja som sa bála aby sa nenarodili v 7mesiaci tak som šla do he do nemocnici a tam som chodila aj som niečo potrebovala a aj rodila tak z vranovom ti nepomôžem, ale zatiaľ som počula dobré reči tak neviem
no môžme to stretko len teraz ide taká kosa že si to neviem predstaviť kde a ako 😒 😉 ale inak v pohode nie je problém 😀

sveva
14. dec 2009

Ja som rodila obe baby tu. Bola som na nadstandartnej izbe a bola som spokojná. 😉

alucia
14. dec 2009

Dakujem za vsetky info.
Boboo, ja to vidim len na to materske centrum, nic ine tu nepoznam. Tento tyzden uz tam nejdeme, dnes sme boli, buduci tyzden je stredu zavrete, ale ine dni by mi vyhovovalo. A tvoji sa narodili predcasne?

bobooo
14. dec 2009

alucia nie týždeň pred termínom...a tvoji?
inak v tom materskom centre som bola iba raz niekedy na jar na burze ale s deťmi ani raz tak neviem ako by im tam bolo...dúfam že v pohode ale môžme sa niekedy dohodnúť dajte vedieť mňe je to v podstate jedno ja sa prispôsobím

mentoska
14. dec 2009

aj my by sme prisli do centra, moj maly tam bol prvykrat trosku nesvoj ale potom uz bol ako doma,je tam kopec hraciek tak sa mu to paci

sofik
15. dec 2009

boboo tam robia aj burzu vecí? to by som šla keby bola znova 😕

bobooo
15. dec 2009

no hej bola na jar a teraz asi pred 2 týždňami...sú tam dobré veci na kúpu, ale aj predať môžeš..ja mám toho dosť na predaj 😠

alucia
15. dec 2009

Bobooo, mne je to tiez jedno, no co tak pondelok buduci tyzden? Som zvedava, ako to zvladas s dvojickami 😀 Mentoska, dojdi aj ty, alebo aj ine baby.
Burza tam bola, a skoncila asi pred 2 tyzdnami. Ale urcite este budu. Nejaky maly zisk ide aj pre slniecko, tak to podporuju.
Inak moje su tam tiez uz ako doma, dokazu sa tam poriadne unavit a zahrat aj same. Boboo, aj tvoji si zvyknu, a ani ich nespoznas ako sa prisposobia.

bobooo
15. dec 2009

no o.k. mne to vyhovuje...akurát len neviem tam je výťah? ako s kočiarom...a ešte mi povedz ktoré poschodie? to sú tie také veľké dvoj-dvere na pravo?
a ako sa spoznáme? myslíš že hneď? neže tam prídem a nikto nikde...vieš nebola som tam ešte s deťmi tak neviem aký je tam systém ak tam príde niekto nový...

mentoska
15. dec 2009

ak bude maly uz zdravy tak prideme aj my

nove clenky vitaju celkom fajn,je to na tretom poschodi,chodi cisto novy vytah a kociky sa nechavaju zatial dnu v centre a plati sa 70 centov,inak nic,proste prides a hras sa a je dobre vziat si prezuvky

sofik
16. dec 2009

ja som tam bola s malou takisto len raz na ukážkovej hodine hudobnej školy Jamaha a odvtedy vobec. 😉

burza by sa mi zišla popredávat niečo po malej a aj kúpit ak by to bolo pekné a nezničené 😉

alucia
16. dec 2009

Bobooo, mentoska ti to pekne napisala, tak ja nemusim. Myslim, ze sa spozname hned, ty s 2 detmi a aj ja s dvomi, plus brusko. Neprisla by som, iba keby boli deti chore, ci nejake velke zaveje, lebo ja pojdem na aute.
No pondelok rano dam info tuna, ak by mi do toho nieco prislo. No dufam, ze nie 😅

bobooo
16. dec 2009

o.k. tak dajte vedieť o ktorej...dalo by sa aby sme sa stretli vonku? ja by som počkala aby som tam nešla na prvý krát sama(to je moja chorota neznášam ísť niekde prvý krát sama ☹ ) a ani neviem prečo...

mentoska
17. dec 2009

bobooo myslim,ze nas je takych viac,ja tiez vzdy niekoho na nove miesta taham zo sebou.Ja neviem ci budeme moct prist lebo ked bude take pocasie tak mi moja polovicka neda auto lebo este nemam dost skusenosti.

alucia
17. dec 2009

boboo, mozme sa kludne stretnut vonku, trebars o 9.30 rano pred komunalom?
mentoska, ja tiez mam tuto zimu premieru na aute, tak len dufam, ze bude minimalne odmak a ziadny mraz, a cesty budu posypane 😎 .

jenny2009
17. dec 2009

baby kedy byva to centrum vo VT otvorene, a tu burzu robite raz za pol roka alebo castejsie.
este bude otvorene tento pondelok?

vdaka.

bobooo
18. dec 2009

alucia ešte taký dotaz...to detičky sa tam chodia hrať len do obeda? ide o to, že moji chodia tak okolo pol 11spať...napr. teraz už spia akurát som ich uložila 😀 tak nám by to vyhovovala skôr niekedy po obede tak napr.okolo pol 2 určite..ale ak vám to nevyhovuje no tak to risknem do obeda...snáď keď tam budú iné deti a budú sa hrať tak nebudú sa mi ukladať spať 😖
mentoska tak nech ťa manžel dovezie...a odkiaľ si? joj keby som nemala vzadu 2autosedačky tak by som po teba prišla len aby nás tam bolo viac..inak ja sa chystám asi kočiarom tu z dubníka to nemám ďaleko...a dole je problém parkovať 😠

alucia
18. dec 2009

Bobooo, je to otvorene od 9.00 - 14.00 hod. a poobede su nejake dalsie programy, bud pre deti, tehotne alebo mamy a tie su zvlast platene, aj sa treba dopredu nahlasit . Moje chodia spat tak az po 12.00 hod. , tak pre nas su tie otvaracie hodiny idealne. Mozme sa dohodnut na 9.00 hod. , ja uz tie moje spachtosky zobudim.

bobooo
18. dec 2009

nie v poho...tak na 9,30hod....prípadne ešte tu zájdi do nedele ak by sa niečo zmenilo dám vedieť....
dúfam že nie...ešte tu večer zájdem ja a niečo sa popýtam...ale budem tu až okolo 20,00hod....

mentoska
18. dec 2009

bobooo my byvame v Cemernom na mravenisku, zatial sa mi tam vzdy podarilo zaparkovat. Nejak ho presvedcim a ked budeme zdravi tak prideme.Mozno nas vezme svokor,nieco vybavim. My chodime tiez spat az po 12.00 hod.tak nam to tiez akurat vyhovuje.
V nedelu vecer dam vediet co a ako u nas.

bobooo
18. dec 2009

o.k. ja sa prispôsobim,...inak mne chodia spať okolo pol11 a potom ešte okolo 16.00hod...ale už vydržali a šli spať pár krát okolo obeda hlavne ak chodime po doktoroch a tak...no a myslím že keď tam budú deti niečo nové aj hračky tak to nebude až taký problém...
a inak vraveli ste o tie prezúvky...to pre seba aj deti? aby som bola v obraze 😀
mentoska býva tam mamina kamoška na mravenisku niekedy keď som bola menšia sme tam chodievali veľmi často...

alucia
18. dec 2009

Prezuvky nosim iba pre deti, tam je vela prezuviek pre dospelych. Inak nasej Alici tecie z nosa, dufam, ze to vyliecime naparovanim a cajikmi. Ak nie, pridem hoci len s Timeou. U nas je zvlastne to, ze jedna od druhej este nechytila nic, takze vzdy mame choru iba jednu 😀 . A zatial to nie je vazne.
Do nedele tu urcite este skocim, ak by nieco.

mentoska
18. dec 2009

bobooo ja tu na mravenisku velmi ludi este nepoznam preto si hladam niekoho s kym by som mohla obcas niekam vypadnut a pokecat a aby aj maly mal k sebe niekoho seberovneho, ja som inak z dedinky pri Sobranciach a tu som sa vydala. Je to dost blbe ked sme takmer vzdy sami.

alucia aj my mame sopliky a to uz takmer 2 tyzdne a nevieme sa z nich dostat a tiez dufam,ze do pondelka sa mu to este zlepsi

pampusik
20. dec 2009

mentoska moja, tak do Rokytoviec musis prist lebo ani moja mala sa nema s kym hrat, stale sme sami a ona uz tak chce s detmi sa hrat...skoda ze som sa tak daleko vydala a niesom vo VT tam bolo super....jak sa inac mas a co mas nove?

a co nove vo VT mamicky?

mentoska
20. dec 2009

pampusik fakt preco si tak daleko,s tebou som si rozumela a utiekla si mi prec, ked budes u vasich daj vediet a prideme sa smalym pohrat ale pridte vy, ved som vas uz nevidela ani nepamatam,niekedy vo february naposledy ked sme sa stahovali

baby neviem ci pridem s malym do slniecka lebo nejak sa mi nepozdava,uvidim aky bude rano

bobooo
20. dec 2009

ahojte sa ospravedlňujem že tak neskoro ale piekla som...no my asi neprídeme malému zrejme opäť idú zúbky, každých 15minút je pokakaný a už je taký červený na riťke že až je zlý...teraz mu kus stúpla teplota...vidím to tak že stretko si necháme asi po novom roku 😒 😖 😠 mrzí ma to veľmi vôbec som s tým nepočítala veľmi som sa tešila

alucia
20. dec 2009

ahojte baby,
no ani my nie sme na tom najlepsie, na mna cosi lezie, a aj dievcata su soplave, nie je to nic vazne, su hrave, len by som nerada, aby niekto sa od nich nakazil 😠 Ani vonku neboli vcera aj dnes. Uvidim ako na tom budeme rano, no ja sa cely den nalievam cajmi, a nepomaha to ☹ Velmi ruzovo to nevidim.

mentoska
21. dec 2009

baby tak ako vidm tak sme vsetky dosli akurat tak do postele, ja idem s malym k lekarke lebo ho strasne dusi a napina ho az na vracanie,idme sa vsetci liecit a stretko dame v januari ked budeme vsetci ok, ja som tiez uz na liekoch

SKORE UZDRAVENIE PRAJEM VSETKYM ABY SME NA SVIATKY BOLI OK A MOHLI SI TO UZIVAT

alucia
21. dec 2009

ahojte,
my ostavame doma, lebo ja som nakoniec chora, takze stretko vymysllime niekedy inokedy 😉

Skore uzdravenie vsetkym!!!!

bobooo
21. dec 2009

ahoj no som rada že to tak dopadlo proste že nemôžeme všetké a nie len ja 😀 inak je mi to ľúto
skoré uzdravenie prajem a príjemné sviatky...tak po Novom roku dúfam že sa nám to podarí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre