Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

ena
17. dec 2007

sofik; dakujem.. este take 2 tyzdne 🙂

sofik
18. dec 2007

tak to budete mat aspon krasne sviatky. Mozno bude aj prvym obcanom Slovenska ak sa narodi hned po novom roku. A uz vies co to bude?

ena
18. dec 2007

sofik: chalan 🙂

sofik
18. dec 2007

Tak to budes mat uz muzsku prevahu. Hlavne nech je zdravucky. Potom napis.

pampusik
19. dec 2007

Ahojte Vranovčanky, je tu ďalšia vranovčanka, taktiež čakám bábo som v 9 tt a veľmi sa na malé teším, čakám, že budete ďalej písať....

sofik
19. dec 2007

Ahoj pampusik. Tu sa toho velmi vela nepopise ale kazda nova posila je vitana.

biccy
22. dec 2007

Ahojte 🙂
Tak sme prisli na Vianoce k nasim. 🙂 Sofik,napisem ti na IP,ktora dedina. 🙂
Pampusik,vitaj,sme radi,ze si sa pridala k nam. 🙂

sofik
22. dec 2007

Ahoj biccy! No konecne sem niekto aj nieco napise. 🙂

biccy
22. dec 2007

Tak ja uz len cez vikend mozem pisat,lebo doma vo VT nemam internet.Ale teraz uz musim ist,lebo Zoinka je nespokojna. 🙂 🙂 🙂

sofik
22. dec 2007

Ok. Venuj sa princeznicke. Pa paa 🙂

sofik
25. dec 2007

Ena tak co uz mas nieco? Ja som velmi zvedava. Napis mi na ip. Drzim palceky a nech je malicke zdravucke. Pa paa

pampusik
25. dec 2007

Ahojte, konečne som zasa tu, som u manžela v Medzilaborciach a tam nemám internet, tak nemám z kade písať, ale do zajtra som vo VT,

sofik
25. dec 2007

Ahojky pampusik! Aspon niekto sa ozve
A ty si priamo z Vt
Ja mam rodicov v Cemernom ale momentalne byvam v Lucenci. Ale idem k nesim po novom roku.

jaduska
25. dec 2007

Ahojte babenky,

síce nie som z Vranova, ale bývajú tam manželovi rodičia, tak sa tam občas potulujeme 😀 . Asi tam strávime aj Silvestra, len musíme zistiť, či tam bude nejaký ohňostroj, lebo staršia dcérka sa celý rok vypytuje, kedy už budú vonku lietať svetielka 😵

ena
26. dec 2007

Sofik, stale sme 2 v 1nom.. ved do terminu este par dni 🙂

sofik
26. dec 2007

Ahojky jaduska.
Ena tak to bude asi prvy obcan v roku 2008. 🙂 🙂 🙂

pampusik
26. dec 2007

Ahoj sofík, áno ja som priamo z Vranova nad Topľou a presnejšie bývam na Okulke, ja by som mala prisť na Silvestra ale ešte neviem čo bude. Práve teraz odchádzam do Medzilaboriec. Tak sa majte všetky......

sofik
27. dec 2007

Ak budes moct tak znova napis. Pa 🙂 🙂 🙂

pampusik
3. jan 2008

Ahojte, konečne som doma vo Vranove, tak čo mate nové???Ja všetko po starom...

sofik
3. jan 2008

Ahojky! Ja sa do Vt chystam zajtra alebo v sobotu. Inak tiez po starom.

jaduska
5. jan 2008

Ahojte! My sme sa včera z Vranova vrátili 😀 Boli tam pekné silvestrovské ohňostroje 😵

ena
5. jan 2008
pampusik
9. jan 2008

Ahojte, čo je vás tak málo na tej stránke, ha? Ako sa máte, čo nové, ja som akurát dnes bola na poradni vo Vranove, dopadla dobre, len mi brala sestra krv a praskla mi žila, ani rukou nepohnem....

sofik
9. jan 2008

Ena blahozelam, mas nadherneho synceka. Je taky roztomily. To si asi mala co tlacit ked mal 4300g.
A inak ako? Maly je dobrucky?
Pampusik a ku komu chodis do poradne? Ja som teraz az do februara vo Vranove, ale nic sa tu vobec nezmenilo.

ena
13. jan 2008

sofik: dakujem(e) .. maly zatial v pohode, spi, papa, kaka... sem tam pomrnci 🙂 Zatial idealne babatko 🙂

sofik
15. jan 2008

To este dlho bude, teraz je najvacsia pohoda. Moja mala stvornozkuje a nestiham za nou upratovat a behat. Katastrofa.

pampusik
18. jan 2008

Ahoj Sofík, ja chodím do poradne k doktorovi Vlčekovi, je to správny doktor, som s nim max. spokojná a ty chodíš kde?

biccy
18. jan 2008

Ahojte 🙂
Konecne som sem aj ja nakukla. 🙂 Uz chodim do prace a doma nemame net,iba ked som u nasich,ako teraz. 🙂
Blahozelam Eni ku krasnemu chlapcekovi. 😵 😵 😵 😵 A ma pekny datum narodenia. 😉 😉 😉 😉 😉

ena
19. jan 2008

biccy: dakujeme 🙂 no, mal na vyber z viacerych datumov, ani 1.1. by nebolo zle, alebo aj 2.1., kedze filip je 1.2. 🙂

sofik
20. jan 2008

Ahojte kocky! Ja takisto velmi nestiham na net lebo mala je velke sidlo ktore meni miesta v sekundach.
Pampusik ja som k nemu tiez chodila a kedze som sa vratila z ciech prednedavnom tak zatial som tu ziadneho gynekologa nenavstivila.
Biccy ty uz pracujes? A malickku mas kde?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre