Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

mentoska
26. júl 2010

nebola som dnes u doktora lebo nejak nevychadza cas,ale uz som nevydrzala a kupila si test a je to tam, som najstastnejsi clovek na svete, matko dostane na 3 rocky braceka alebo sestricku 🙂))

sofik
27. júl 2010

@mentoska tak to vám gratulujem a Maťko dostane pekný darček 🙂 Dáš ho teraz v septembri do školky? Usudzujem že asi nenastúpiš do práce 😉

sofik
27. júl 2010

tixi - ja som kojila malú do 7 mesiaca výhradne materským mliekom, žiadne čajíky proste nič, a potom som postupne začala zavádzať príkrmi, zeleninové, neskor ovocné a potom s maskom, kojila som ju do 13 mesiaca a žiadne kašičky mi nechcela papať, nechutily jej, od roka som jej dávala papať to čo mi len som jej to vopred odobrala aby to nemala okorenené a slané, nejakú ryžu s maskom pomixovaným, kašu zemiakovú s nejakou omáčkou a hlavne veľa polievočiek. Doktori radia prikrmovať a davať príkrmy už od 4 mesiaca ale načo ked bábo dobre prospieva a priberá, tým si ho sama len postupne odstavíš.

mentoska
28. júl 2010

sofik dik,dnes som bola u doktora apotvrdil to no drobcek je este velmi malicky a nevidel srdiecko takze nevedel povedat dokopi nic, mame este iba 2,5 mm ale je uz tam.O 2 tyzdne budeme vediet ovela viac 🙂)

sofik
29. júl 2010

@mentoska tak to je super 😉

alucia
30. júl 2010

ahojte,
mentoska, gratulujem!
boboo, dievcata sa par krat zobudili so suchou plienkou, tak som najprv skusila ich dat spat bez plienky cez den, a ked boli suche, tak aj cez noc. No v noci ich budim aby sli na nocnik. Ony sa mi budili najprv aj same, ale nie vzdy som sa zobudila aj ja, a tak sa pocurali. No a teraz ich budim v noci ja, kedze nie vzdy postrehnem ze su hore. Ale davam im na postel taku nepremokavu podlozku pre istotu.
A tvoji su uplne bez plienky cez den, aj ked idete niekam von?
tixi, ja tiez som dievcata kojila do konca 6. teho mesiaca uplne bez prikrmov, obcas som im ale davala cistu vodu. Ale teraz pri malom ho cisto len kojim, ziadna voda. Prikrmovat som zacinala mliecnymi kasami, ktore som robila z materskeho mlieka.

bobooo
31. júl 2010

ahoj alucia , no to máš super o pár plienok na deň menej 😀
moji sú cez deň bez plienok a aj keď ideme do mesta a aj cestu do He v aute vydržia v pohode...už sa aj nám stalo, že sa zobudili ráno suchý ale to bolo len asi 3x ale myslím že už to príde-uvidíme....
mentoška gratulujem a držte sa 😉

tixi
2. aug 2010

ahojte zienky, ja bohuzial nekojim, tak preto som sa pytala na tie polievky a kase, ale Risko ma este cas a nie je kde sa ponahlat 🙂

mentoska gratulujem!!!

zienky, mam k vam prosbu...
prihlasila som sa do sutaze o svadobnu fotku, zacala sa vsak uz pred mesiacom, tak mnohe fotecky uz maju riadny naskok, ktory netusim ako dobehnut
ak by ste si nasli kazdy den na par sekund cas, tak prosim kliknite na fialovu fajocku pod nasou fotkou
sme tam pod menom Tina & Vlado ( v parku si davame pusinku) Da sa hlasovat raz za 24 hodin.Trva to az do konca oktobra, tak mozno motyka vystreli

dnes svieti slniecko a nie je zatial az tak horuco, tak asi ideme na nejaku kratsiu prechadzku 😉

tixi
2. aug 2010

zabudla som na link

http://www.topsvadba.sk/fotosutaz

vopred dakujeme 🙂

bobooo
2. aug 2010

tixi - zahlasované 😀

tixi
3. aug 2010

dakujem 😉

sofik
3. aug 2010

Ahojte 🙂

Kde vo Vranove je detský zubár alebo zubárka? Potrebujem ísť s malou na prehliadku? Dakujem za info 😉

zuzuuk
23. aug 2010

ahojte, babenky 🙂
Kde vo vranove sa daju spravit krstiny. Nemam prehlad lebo len nedavno som sa tu pristahovala.

pampusik
31. aug 2010

mentoska tak to gratulujem, joj tak predsa si sa dockala, teraz si v akom mesiaci?nestiham tu chodit tak len ak sem tam precitam co tu mate nove....

sofik
31. aug 2010

@zuzuuk vo Vranove je toho dosť kde spraviť krstiny len záleží kolko ľudí a hlavne penazí chcete investovať, stačí len pochodiť po reštauráciách ale veľa ľudí si chváli na textilnej škole tam majú nejakú sien 😉

sveva
31. aug 2010

@pampusik no že si zašla aj tu. 😉 Ako sa máte???

@sofik je to oáza.

sofik
31. aug 2010

@sveva presne tú som myslela je to akurát na také menšie oslavy 😉

zuzuuk
1. sep 2010

dakujem, pojdem pozriet. Najlepšie asi bude ked sa pojdem prejst. 😉

sofik
5. sep 2010

@mentoska a s vami je čo? 😕 dlho sme vás nestretli 😒

alucia
9. okt 2010

boboo,
vcera poobede som ta stretla aj s detmi🙂) isla som aj s malym smerom k Bille, aj sme sa zdravili, lebo si mi bola povedoma, ale az neskor mi doslo odkial ta poznam,... deti su zlatucke

fatmira
15. okt 2010

Ahojte 😉 viete mi odporucit nejaku dobru detsku doktorku vo Vranove? ktora berie nove deticky?? dakujem

bobooo
17. okt 2010

ahoj alucia.... 😀 počkaj to bol jarmok? jéééé ja si to pamätám, len toľko, že ja som ťa nespoznala...si myslím že si mi nejaká povedomá, ale doteraz som neprišla na to odkiaľ...no supeeer...nabudúce sa pristav a prihovor ....a hlavne tak aby som zistila kto si 😀 😀 😀 .....

alucia
24. okt 2010

@bobooo to uz si nepamatam ci bol jarmok. Ked sa nam podari opat stretnut, urcite sa prihovorim.

bobooo
25. okt 2010

No to dúfam, teším sa... 😀

asparaguska
27. okt 2010

Ahojte Kočky, chcela by som Vás poprosiť, či náhodou nepoznáte vo Vranove pani Kočikovú Máriu, ona je maliarka a myslím, že učí aj anj na OA.

sveva
28. okt 2010

@asparaguska ak myslíš tú učiteľku na OA, tak mňa kedysi dávno učila. Neviem o tom žeby maľovala. 😅

asparaguska
28. okt 2010

@sveva máš IP 🙂

asparaguska
28. okt 2010

Skúsila som zavolať do školy a dostala som na ňu mail. 🙂 Takže asi to bude vybavené. Vďaka.

pampusik
6. dec 2010

ahojte mamicky, tak ako sa mate, deticky posluchaju?my sme zdrave a verim ze to tak aj ostane....

Mentoska, tak ako prezivas tehotenstvo a co budete mat?

ena
6. dec 2010

Ahojte, no tu sa ale malo pise, baby, polepsite sa 🙂
My uz mame mesiac doma dvoch skolkarov, sice Marek zatial stravil v skolke dokopy tusim 9 dni, ale paci sa mu, tak som rada 🙂
Takto si chalani vcera cistili topanky pre MIkulasa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre